0 oy
178 göst.
önce Alışveriş-Hediye kategorisinde (382 puan) tarafından
Biraz baktım ama bazıları 600 700 TL çok pahalı geldi bi sutyen için alıp guvendiginiz bi marka varmı kızlar trendyoldan

7 Cevaplar

0 oy
önce (17,396 puan) tarafından
Eltim aldı güzelde geldi ama siteyi bilmiom ya
önce (8,155 puan) tarafından
Bilmiyorsan ne yazıyon sjsjs
önce (17,396 puan) tarafından
İnternete guvenmio yaa hani)) güvenebilir yanisinden')
önce (382 puan) tarafından
Markasını bilimusun peki:)
-Reklam-
0 oy
önce (2,640 puan) tarafından
Suwenden alıyorum genelde baya kaliteli en son 3 yıl önce aldım 3 tane hala takıyorum evde yarım atlet taktiğim için sadece dışarda sudyen kullanıyorum 
Destekli mı suwenin sutyenleri
Bilmiyorum canım ben toparlayıcı alıyorum genelde pentide güzel
Toparlayıcı nasıl oluyor bilmediğimden soruyorum :) daha mı dik tutuyor yani
Büyük memikler için aşko :D
Bilmemem normalmiş o zaman :D
0 oy
önce (351 puan) tarafından
pentinin indirimini denk getirmiştim penti bloom tanesi 160 liradan 3 tane aldım.

aynı indirim bir dhaa olsa yine alcam ama bulamıyorum artık
Yaa bı ara o indirimleri gördüm lotus du sanırım pişmanım  almadigima
önce (351 puan) tarafından
valla çok iyiymiş aslında o zaman da fark etmiştim de tek bedende bi defa alınabiliyordu çok çok alamadım
0 oy
önce (15,403 puan) tarafından
Bilindik markalardan alıyorum Penti Dagi gibi gayet güzel geldi üç yıldır Penti lotus kullanıyorum memnunum 
Teşekkürler bakicam bende
0 oy
önce (124 puan) tarafından
İnternetten alamıyorum. Her markanın kalıbı bir değil. Kilo alıp verince bedeninden de emin olamıyor insan. Ama çamaşır, gecelik filan almıştım penti, suwen gibi markalardan ve loya online mağazasından. Trendyolda da bu markalar satılıyor. Nbb gibi daha uygun markalar da var. 
Teşekkür ederim bu markalara bakicam onlinedan
önce (124 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
önce (804 puan) tarafından
Penti lotus serisini kullanıyorum eskidikce alırım içi boş kap olan .hem toparlıyor hemde straplez kesim kıyafet altında belli olmuyor askısız da kullanılıyor .
Benim göğüslerim küçük nasıl olur dediğiniz gibi bilmiyorum ve emzirmeden kaynaklı sarkık haliyle biraz, kapaliyim zaten straplezle isim yok :)
önce (804 puan) tarafından
Küçükse dolgulu alabilirsiniz lotus kalıp güzel oluyor .kapalıysaniz zaten bol giyersiniz belli olmaz
0 oy
önce (6 puan) tarafından
Markasızlar bile zaten 350 den aşağı değil en son trendyol suwenden aldım istersen şey yapabilirsin mesela mağazaya gidip beğen sonra internetten al çünkü bazen mağaza ve internet sitesi arasında ciddi fark  oluyor 
Burada suwen yok canım malesf kıytırık markalar oluyor iç çamaşırı satan dükkanlarda da, LCW ve mavi var sadece.
önce (6 puan) tarafından
Normalde kullandığın bedeni al  o zaman canım şu şekilde yapabilirsin zaten sütyenlerin kalıpları aynı genelde ki neredeyse her markanın sütyenini kullanmış biri olarak yazıyorum sadece sırt kısmını bilmen lazım mesela 80/B kullanıyorsundur ama arkası dar geliyordur o zaman da alacağın markanın 80/C olanını alırsın birde destekli mi kullanıyorsun desteksizmi buna göre aldığın sürece kalıplar değişmez
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 318 göst.
0 oy
6 cevap 123 göst.
0 oy
2 cevap 34 göst.
29 Ağustos 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melektrn (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
27 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

398,185 soru

11,907,597 cevap

36,039 kullanıcı

...