0 oy
197 göst.
önce Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Merhabalar ben Allah razı için kizlarmin çok küçük kıyafetler vardi onlari koli koydum neyse eşimi de ablasının yardım toplayan yer varmış dedi bende verdim kadin durumu iyi öğretmen kendisi benim  niyet olarak verdiğim bebek kıyafetleri almış vermemiş ben vicdansız hissediyorum kendimi çok üzgünüm kadin almış onalri kendi çocuğuna vermiş 

2 Cevaplar

0 oy
önce (10,702 puan) tarafından
Çok ihtiyacın varsa ben sana alırdım ihtiyaç sahibine neden ulaştırmadın derdim arayıp
önce (7 puan) tarafından
Dedim gözde bana ne dedi ben kullanip sonra veririm dedi burdaki amaç ne kadının anlamadim
önce (7 puan) tarafından
Bide kızımın 6 9 aylik elbise fnn kıyafet kendi çocuğu  5 yaşında şaka gibi bunlar olur dedi
önce (217 puan) tarafından
Belki çocuk düşünüyor yoksa napsın 6-9 ay bebek kıyafetine hayret bir şey ya önemli olan senin niyetin canım Allah iyiliğini kabul etsin
önce (7 puan) tarafından
Amin de oyl3 bisey yok çocuk icin yorumunuz için teşekkür ben kiayffete degilm alirim ama belki vereceğiz kişi daha çok ihtiyacı var
önce (10,702 puan) tarafından
İnsan sinir oluyor yine de lafını sok vbidaha yapmasın
önce (7 puan) tarafından
Bidaha ztn vermem lafı geçerse soylycem
-Reklam-
0 oy
önce (585 puan) tarafından

Kız başlıktaki gorumceyle ne alaksi var bu durumun :D

önce (7 puan) tarafından
Kuzum görümce işte çocuğumun yardima vericm diye eşyaları kendisine almış çocuğuna
Himm pardon aşkım okuduğumu anlamamışım.  Eeee isteseydi senden düzgünce sen verirdin niye öyle yapmış ki. Sonuçta yabancı da değil gelin görümce
önce (7 puan) tarafından
Iste kuzum değişik ne dym kendisi bunu yapan egtimci öğretmen
Biraz arsizlik olmuş kusura bakma.bunun eğitimle cahillikle alakası yok tamamen arsizlik
önce (7 puan) tarafından
Yok kuzum  ne kusuru kendisi yada hastalık bu tarz vakalar  var eşya alma hastalığı

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 587 göst.
0 oy
10 cevap 385 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Guee (733 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 509 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu