0 oy
536 göst.
önce Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
Kızlar doğuma 3 ay var ama şimdiden düşünüyorum doğum yaptığımda yardım edıcek kımsem yok annem hasta uzakta olcak kaynanam bebeği yıkmaktan çok korkuyo benle eşim yıkılabilir miyiz bende çok korkuyorum çok üzülüyorum ne yapcam tek

46 Cevaplar

0 oy
önce (15,394 puan) tarafından
Annem yanımda olmasına rağmen kendim yıkadım ben eşim annem eşim su döktü annem yardim etti iyi bir Banyo küveti ve file ile yapabilirsiniz 
-Reklam-
0 oy
önce (1,605 puan) tarafından
Bebek nasıl yıkanır bilmem hatta görmüşlüğüm bile yoktur buna rağmen ikizlerimi doğurunca kurban olduğum bir cesaret verdi ikisini birden peş peşe yıkadım, hiç tasa etme doğumdan sonra  o güç birden Allah tarafından geliyor sana 
0 oy
önce (2,906 puan) tarafından
3 bebeğimi de tek başıma yıkadım. Yıkayabilirsin endişelenme :)
0 oy
önce (332 puan) tarafından
Canım bende sezaryanliydum yanımda kimse kalamadi fileli küvet al yıkarsın merak etme büyüyünce yıkamak daha zor inanki yerinde durmuyolar çünkü 
0 oy
önce (572 puan) tarafından
Eşim suyu düküyordu ben yıkıyordum. 

Sende yaparsın canım o sorumluluk olunca insan yapıyor. 
0 oy
önce (2,716 puan) tarafından
Ben eşimle iki kere yiakdim sonra alıştım kız file oluyor ya küvetin üstünde emin ol rahat rahat yıkanıyor Allah'ta yardım ediyor zaten herşeyi yapabiliyorsun hepimiz nasıl yapacaz diyordum ama ne günleri geçirdik sende eminimki hepsini yaparsın bebeğine sağlıkla kavuş inşallah banada dua  et ikinci bebeğim olsun diye 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ummuhanoz (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (8,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.