0 oy
152 göst.
önce Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Kızlar beş aylık bebeğim var.gunduzleri hava 26 28 derece.aksamlari 18  sabaha karşı 9 falan oluyor.ustunu ortuyorum .sabahlaldi evin için baya serin oluyor.hasta olur diye de korkuyorum aslında.gunduzleri elektrikli soba yakioruz odada.kombiyi açmalı miyiz artık .havalarda birden soğudu sanki anlamadım.acmayi dusunuorum.siz açtınız mi 

12 Cevaplar

0 oy
önce (807 puan) tarafından
Biz açmadik daha,. Benim bebeğim de 2 aylık, üzerini kalın giydiriyorum gecede üzerini örtüyorum.
önce (75 puan) tarafından
Evin sıcaklığı çok düşük değil ideal ama sabaha karşı baya soğuyor bu hafta açmayı düşünüyorum arrik
-Reklam-
0 oy
önce (2,401 puan) tarafından

Bu akşam açtım bende cok üşüyorum 

önce (75 puan) tarafından
Demi bende üşüyorum bebekte usuyordur kesin.sabaha karşı yanalalri buz gibi oluyor çünkü
0 oy
önce (514 puan) tarafından

Bebeğim bir yaşında 

Aslında erken diye düşünüyordum ama baktım eli ayağı üşümüş açtım 
0 oy
önce (17,589 puan) tarafından
Soğuk oliyosa akşamları aç bencr. Biz daha kısa kollu geziyoz uyuyoz. 
0 oy
önce (626 puan) tarafından
Biz açtık dünden beri yüksek değil ama baya fark etti en azından üstlerini açtıkları zaman üşümezler  bence sizde düşük derecede açın derim 
0 oy
önce (2,069 puan) tarafından
9 mu eğer dokuzsa donar o bebek. Ben olsam ben de donarım dokuz nedir 
önce (14,519 puan) tarafından
Şuan bile bizim bura 8 derece fakat ev sıcak kalın da giyince sorun olmuyor ama bizim merkezi sistem almadılar daha :/
önce (2,069 puan) tarafından
Merkezi sistem de herkesin ki aynı anda mı yanmaya başlıyor
0 oy
önce (17 puan) tarafından
Ev içi derecesi 22 altına düşmesiyse açmaya gerek yok.
0 oy
önce (844 puan) tarafından
Eşimde dün açalım dedi bilmedim ərken dedim benim kızda 4 ayına girecek geceleri 2 gündür hiç ısınmıyor zaten kolari hep dışarda tulum aldım bugün bı ara üstünü hiç örmeyi sevmiyordu yatınca kapatıyordum şimdde sabah karşı açık oluyor 
0 oy
önce (383 puan) tarafından
1 haftadır yakıyorum geceleri hem ben üşüyorum oğlumda ustunu örtürmuyor, tulum giydiriyorum ama odası daha soğuk oluyor
0 oy
önce (6,137 puan) tarafından
Yaklaşık 2 hafta oldu açalı. Şuan evim sıcak. Benim bebeğim 2 aylık mecbur açtım 
0 oy
önce (1,437 puan) tarafından
Ben açtım valla bebeğimin burnu akmaya başladı. Sabah üşüdük eşimle.
0 oy
önce (39 puan) tarafından
Bizde açmadık daha istanbuldayiz gündüz oturma odası hariç camlar acik oturma odasında kapı kapalı oturyoruz sıcak oluyo o zmn gecede camlar  kapali yatak odasının kapısı kapalı oluyo bu sefer içerisi sıcak oluyo çocuklar da bizimle yatiyo yataklarında 1 ve 3 yaşında o şekilde açmadık henüz ve üstlerini hiç orturmuyolar arkamı döner dönmez hemen atıyorlar battaniyeyi uzun kollu giydiriyorum bu şekilde yanj

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 427 göst.
0 oy
17 cevap 203 göst.
0 oy
12 cevap 537 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 225 göst.

398,203 soru

11,908,268 cevap