+1 oy
79 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14,517 puan) tarafından

Kızlar diğer postumda yazıyor 313 fatiha ya da bu aşağıdaki duayı edebilir misiniz ? Sayı verirseniz çok sevinirim ismi Yaren 

image

3 Cevaplar

0 oy
önce (350 puan) tarafından
Acelesi yoksa regl bitince okurum.
önce (14,517 puan) tarafından
Valla acele mi değil ni bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
önce (558 puan) tarafından
Lohusayken okuna biliyormu canim
önce (9,034 puan) tarafından
Okunmuyo hayatim ayeti kerime bu
0 oy
Sen bana sati ver canim ben o kadar okurum bu arada cocuk gunluk 422 ya safii ceksin okuyabiliyosa bol bol yasin okusun sizde 41 yasini serife baslayin ben yetmeyen yerde yardimci olurum yasine de annesi babası yakinlari toplasin okuyun su kadar eksik kaldi ya da sen de su kadar oku derseniz bende o kadar okurum bi kac gune hayiz olcam ama ona gore ayarlayabilirsek yarimci olmak cok isterim 
Ah bacım ben yasin bilmiyorum anne babası hastane işleriyle uğraşıyor çocuk da kendisi hiç birşey söylemediler :(
O zaman toplayalim sen bu posta 41 yasini serifte okunacak diye ekle kim ne kadar okuyabilirse okusun dedigim gibi hayiz olcam ben o yuzden acele etmemiz lazim uzun suruyo cunku ameliyat ne zamanmis yok mucaile buyugu hic okuyacak kimsesi
önce (252 puan) tarafından
Aynen Merve okuyalım ama hafta içi çalışıyorum hafta sonu okuyalım sayı verelim
Hanimlar ben taklifimi yaptim nasil derseniz uyum saglarim insallah yetisir de okuyabilirim
Ameliyat yarın demiş bu hastanedekiler ama çıkarttılar farklı hastaneye aldılar yarın için bakalım onlar ne derse
Yasini serif harmi icin ameliyata ksdar okunmasi zorunlu degil devam edebiliriz ama yinede en kisa zamabda bitmeli

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 113 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (2,051 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
0 oy
7 cevap 118 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (869 puan) tarafından soruldu