0 oy
69 göst.
önce Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Kızlar evimizde cok var esimi oglumu ve beni bir defa soktu az önce bebeginimi besikten alirken onun yanında varmis farkettigim gibi bebeği kaldirdim o ara beni soktu yine ne yapacağımı şaşırdım Allah'tan bebegi sokmadi ben bunlardan nasıl kurtulabilirim bir çözüm biliyor musunuz 

6 Cevaplar

0 oy
önce (3,947 puan) tarafından
Yuvası mi var yakında neden evin içindeler kapıya pencereye sineklik takın evin yakindaysa uzaklaştırın yuvasını 
önce (66 puan) tarafından
Buranin genelinde var bahcede arka on bahcede baya var aslinda pencereleri de açmıyorum cok sanki evin icinde yuva yapmışlar arıyorum bulamıyorum da
-Reklam-
0 oy
önce (716 puan) tarafından
Arı ilaci falan vardir bence . Veterinere sora bilirsin canim..
önce (66 puan) tarafından
Aynen canim sorayim birde havalar sogudu gider dedim belki ama yok
0 oy
önce (683 puan) tarafından
Bizimde catida yuva var galiba kapıyı açtığım an içeri arılar giriyor korkuyorum kapı açmaya:/ 
0 oy
önce (10 puan) tarafından
Adet dumanından kaçarlar tezek dumanı hatta 
0 oy
önce (575 puan) tarafından
Tek çözüm kapı pencereye sineklik takmak bide sinek ilacı sıkmak iki saat önce ablam mutfakta armut reçeli yapıyordu sineklik açılmış kokuyu alınca girmişler bir sürü sinek ilacı sıkıp imha etti. 

Dün babamı bahçede üç yerinden soktu çok kötü oldu. 
0 oy
önce (443 puan) tarafından
Yakında yuva vardır geçen köye gittik pantolonunun içine girmiş elim ayağım titredi bide hiç korkmuyorlar ya 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 648 göst.
28 Eylül 2024 Aile kategorisinde Efnan.0 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
23 Eylül 2024 Diğer kategorisinde pikachu.53 (1,866 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
21 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Cemrenin-Annesi (2,876 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Hande123 (107 puan) tarafından soruldu

398,416 soru

11,915,756 cevap

36,054 kullanıcı

...