0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından

Kızlar 16. Haftada doktorum erkek bu da pipisi diye göstermişti. Bugün 18.haftada gittim kıza benziyor ama emin olamadım dedi. 16.hafta fotoğraflarını ekliyorum anlayan bakabilir mii

image

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(2,091 puan) tarafından
8. Aya kadar erkek denilip son ayda kız olduğunu öğrenen bile var :D
(2,091 puan) tarafından
Çevremde var :D yani erkek beklerken kız doğuran o yüzden şaşırmıyorum
(208 puan) tarafından
:) özelde çok ünlü bir profösöre gidiyorum öyle sıradan bir doktorda değil. Bu arada ben kız istiyordum inanılmaz mutlu oldum :) ama garip çocuğun pipisi nereye gitti :)))
(2,091 puan) tarafından
Kordon olabilir bazen göbek kordonu pipi gibi görünüyor
(208 puan) tarafından
Valla o gün bile söyleyesi yoktu net görmek istedi galiba uzun uzun Baktı 16. Haftada. Öyle dedi bilemiyorum şu an durum ne :) ne güzel alısverişe başlamıstım şimdi ara vermek zorundayım:) ahahha
(513 puan) tarafından
Olabiliyor canım özeller de yanılma teyzeme devlet kız özel erkek bu dedi teyzemin kızı oldu zaten teyzem demişti ben rüyamda kız gördüm kız olacak diye erkek dediklerinde yok kızdır dedi öyle de oldu
-Reklam-
0 oy
(1,111 puan) tarafından
Bende neredeyse 20 haftaya kadar erkek dediler pipi yumurta ne ararsan gösterdiler detaylı için gün alacaktım bi bakalım ogluşumuza dedi doktor bi baktı kız gözüme inanamadi başka doktor çağırdı kız İlk defa böyle oldu yumurtası nerde dedi bende acıkmış yemiş hocam dedim sonuç 5 yaşında prensesim 
(208 puan) tarafından
Ahahha Allah bağıslasın bizimkininde pipisi yok oldu bi anda :) detaylıda netleşir heralde
(1,344 puan) tarafından
Kız sen dua falan mı ettin duaların kabul olduğu saatte mi keşke kız olsa dedin acaba:) doktor bile inanmamış
(1,111 puan) tarafından
Canım bana yazdiysan cevap vereyim benim 1kiz 1erkek evladım vardı sürpriz oldu spralle hamile kaldım gönlümüzden kız geçiyordu ailecek erkegide kabullenmistik ama kız olunca daha Sevindik rabbim gönlümüze göre verdi evin çerezi oldu cadı
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Burda net pipi görünüyor yani bide 18. Hafta küçük bir hafta da değil yani görmemesi için anlamadım böyle çok yanilan var yaa 
(208 puan) tarafından
İşte bu fotoğrafı gösterip bak bu pipisi demişti. Dün de kıza benziyor dedi :) ben de anlamadım neyin nesi pipisi mi çekti sonradan nedir
0 oy
(78 puan) tarafından
Uzayıp kısalabiliyor kordon gelebiliyor belli olmuyor
0 oy
(1,443 puan) tarafından
Tabi o zamanki teknolojiyle şimdi bir değil ama ben doğana kadar erkek demişler ama kız olmuşum
0 oy
(17,535 puan) tarafından
Anlamıyorum ama Rabbim senin gönlüne göre versin cnm 

400,698 soru

11,990,496 cevap

36,176 kullanıcı

...