0 oy
152 göst.
önce Aile kategorisinde (374 puan) tarafından
Kizlar eşime qrtik iyice sinir olmaya başladım ya işten geliyor düşünü alıyor yemek Faslı 10 dk çocukla oynar sonra telefon başına cocukda onla oynamak isteyince eline telefon sofra toparlancak bulaşık filan ugrasicam en fazla yarım saat bakacak ondada telefonumu veriyor çocuğa onla ugrasmamak için uyarıyorum bak gözleri bozulcak yok yorgunum biraz kafa dinlicem dinlencem onla ugrasamicam ben işimi bitirince teli geri aldığımda bu sefer çocuk ağlıyor evde bir hengame sonra eşim benle tartışıyor bir rahat yok diye teli almasam çocuk en az 3 4 saat ekrana bakıyor ben kötü oluyorum bir şey dediğimde bu gün yine aynısı oldu bende bulasuklari topladım yıkadım çıktım evden 1 1 buçuk saateligine komşuya gittim bir kafamı rahatlattim artık laf anlatcak halim kalmadı bugün pazar kurulmuştu pazara çıktım çocukla oggle ezanı zor bitti isim 33 hafta civarı hamileyim aile hekimine gitttim pazara gittim evegeldim evi topla derken zaten bittim bir de kalıp onla tartışmak istemedim durmayan bir çocuk 3 yaşında arkasından koştur alışveriş derken delirdim eve geldim konuşmadı bile biraz uzun oldu haksız mıyım kizlar söylediklerinde gözleri agricqk ben ugrasicam ben bütün gün vermiyorum ev en az 4 5 kez talan en az 3 kere süpürge tut koltuk ortuleri düzelt 5 6 kere bir jere de sen haklısın diyen yok

4 Cevaplar

0 oy
önce (1,434 puan) tarafından
Yaşadıklarının aynısını yaşıyorum sanki kendi çocukları değil. Bir de sorsak çok ilgileniyor oluyorlar 
önce (374 puan) tarafından
Ya bir şey gegil kendim yıllardır gözlük kullanıyorum çocuk da ben gibi olmasın diye uğraşıyorum gözleri agricak kendisi uğraşmaz hastaneye götürür çocuk durmaz sinir olur ben kosturayim ama benimde doğuma bir şey kalmadı rahat edemiyorum zaten ama böyle yapmaya devam ettikçe çocuğu bırakıp bende cikcam akşamları baksın madem istediği gibi evde olup sinir olmaktansa göz görmez kafa 1 2 saat dinlenir ugrasamicam yoksa tartışıp durcaz
Aynı durumdayız. Hamileyim bende. Benim eşim bir şey desem git sen çalış der. Dün sabah 6da geldi eve. Geçen gece canı sıkılmış gecenin bir saatinde dolaşmaya gidip oradan ise geçmiş. Ben de canım sıkılınca gece çıkacağım diyorum.
Kız Allah sabır versin hiç ses çıkarmıyor benim ki cocukkoltuk sırt yerine çıkar in demez ben duscek kolu bacağı kirilcek diye korkuyorum o çocuk üzerinden gitsin ona sarmasın onu istiyor insanı delirtmeo için uğraşıyor sanki
En iyisi evlenmemekti sanırım da geç kaldık. İnsan iki dakika evladiyla oynar ama yok
En fazla 15 dk oynuyor sonrası dediğim gibi baba kizl telefon ellerinde
-Reklam-
0 oy
önce (39 puan) tarafından
Benimde oğlum 3 yaşında ve aşırı telefon izlerdi vermesem aglardi ama artık yemeğini yiyince alarm kuruyorum 10 dk saat kalınca kapat diyorum tamam diyo 2 gündür bu şekilde günde yarım saat oynamış oluyo ama TV hep açık bazen izliyo bazen oyuncaklarıyla oynuyo tam tersi eşimde çok ilgilenir oynar legolarla garaj yaparlar ama Bi yere kadar oğlum yakalayınca bırakmıyor eşim kalkınca agliyo kızımda var 1 yaşında abisinin oyuncaklarını dağıtıyo Bi şekilde günü bitiriyoruz
Ah nerde benimkinde öyle magrufet dün bozuldu tel zar zor düzelttim bu gün hemen verdi yine çocuk eline
Yada bilerek geleceği saate sarzi az olsun 5 falan sarzim yom diyin şarjda da oynatmaz heralde
O zaman da benim başıma sariyo yada bırakıp bizi evde kahveye kaciyor
Valla ne diyeceğimi bilemedim Allah yardımcınız olsun
Amin allahsabir versin bana
0 oy
önce (9,078 puan) tarafından
Ah bu ekran nerden girdi hayatimiza 
Valla sorma bir şey değil gözleri agricak kendisi uğraşmaz ben kosturcam hastanede su hamile halimle sonra da diyo karnı burnunda geziyon çocukla ugrasirken karnı burnunda uğraşıyorsun demez
önce (9,078 puan) tarafından
Yasamamis da bil.iyo benim esimde tvye dibine girip bakarmis tabi o zaman telefonlar yok suan bi gozu 9 bi gozu 12 numara miyop gozluk olmasa burnunun ucunu gormuyo ana sinifibdan beri de bozukmjs gozleri
Benimde öyle ama anlamıyor NATO mermer noto kafa aynı
0 oy
önce (3,552 puan) tarafından
Yavrum ne kendini paraliyosun, yapma. Birak bulasik dursun birak coxuk ortada aglasin yat uyu. Cocugu bakkaldan almadin. Laf ederse kotuyum midem bulaniyo basim agriyo de git yat. Yapinca madalya takilmicak sana.
Kız öyle yapsam temelli ayrı kıyamet alıştı ekmek elden su gölden bir gün bulaşık sabaha kalsın afra tafra hazır makine yok köy icinebeklesin diyebileceğim ki benim de artık içim rahat etmiyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 289 göst.
22 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Nare88 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 310 göst.
22 Ağustos 2024 Aile kategorisinde SehribanGorel (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
4 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sila_eymen (322 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 618 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2935 (789 puan) tarafından soruldu

398,146 soru

11,906,752 cevap

36,035 kullanıcı

...