0 oy
174 göst.
önce Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından

Dün gittim ameliyata girdi yarın gel dedi bugün yine gittim gelişimi herşeyi iyi deyip çekildi bnde hocam bı cinsiyetine baksaydınız dedim daha küçük ve cihazımız eski dedi . Fotoğrafını çektim bakarmısınız.

image

8 Cevaplar

0 oy
önce (11,058 puan) tarafından
Çok anlamam canım ama sırtından tahmin ediyorum bence kiz
önce (232 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım:))
-Reklam-
0 oy
önce (9,078 puan) tarafından
Bacak arasi degil ki canim 
Bacak arası olsa zaten bende bilirim cinsiyetini canım:)) Sadece bazılarının hisleri kuvvetli olur ya ondan sordum
önce (9,078 puan) tarafından
Hih iste tahmin yurutebiliriz anca zaten
Bnde tahmin dedim zaten
0 oy
önce (2,632 puan) tarafından
Kafası büyük ve tepesi yassı, erkek diyorum.
Bklm ne zaman öğrenecem .
0 oy
önce (1,658 puan) tarafından
Bana erkek gibi geldi
Hayırlısıyla sağlıklı kucağıma alayım da cinsiyeti ikinci planda ama insan bı merak etmiyor değil:)) Bn Kız hissediyorum ama
0 oy
önce (101 puan) tarafından
Canm bütün postlsrn cinsiyet sanırsam erkek çok istiyorsn önce sağlıklı olsn ama kız gibi 
Hm bende marta kürtaj oldm sağlıklı sıhhatli olsn doğsun inşallah
Amin inşallah cnm , bu gebeliğimde kordonlarımı bağlatacam Rabbimin izniyle insan her iki meyveden de tatmak ister ama Rabbime karşı çıkacak değilim sonuçta kızda olsa erkekte olsa bnm herşeyim olacak ve kordonlarımı bağlatacam
Özelde mi olacak canm bu arada ismin ne uzun zmndr konusryuz ismini bilmiyorm galiba yaşında küçük devlet baglatmaz sanirm
Özelde olacak konuştum doktorla. Yaşım 23
Bende 22
0 oy
önce (187 puan) tarafından

Bnce  erkek oğlumun başına benzio :D

Sağlıkla  al kucağına insllah canim

Amin inşallah canım:) Kız yada erkek sağlığı yerinde olsunda , ikinci gebelik olmasına rağmen çok merak ediyorum, yorumun için de teşekkür ederim canım
Ne güzel kızın mi  var oğlunmu
Dünya tatlısı 18 aylık bir kızım var bu gebeliğimde kordonlarımı bağlatacam Allah nasip ederse :))
Maşallah Allah bağışlasın ya erkn degilmi 2 çocuk bn dedr 2 çocuk var korunma hapi kulaniyorum ileride 3. Çocuğum olursa insllah sonr bnde bağlamayı düşünüyorum
Yok bn bu ikisine dört dörtlük bakmak istiyorum şartlar değişti, bakmak ôyle kolay olmamaya başladı geçim desen çok zorlaştı, bn rabbimin izniyle ikisine güzel bir hayat vermek istiyorum
0 oy
önce (4,068 puan) tarafından
Bence bu minnoş bir erkek canim ☺sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah 
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun, ama hiç tahminde bulunmadan gitti . İkinci gebelik olmasına rağmen çok merak ediyorum, Darısı Hayırlısıyla sağlıkla senin başına inşallah canım, bana dua ettin bak 16 haftalık olmak üzereyiz
önce (4,068 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun benim yavrum da yaşasaydı şimdi 18 haftalik falan olmuştuk ahhh zaman ne çabuk geçmiş bak
Bugün bile aklıma geldi bir hüzünlendim
İster istemez insan merak ediyor canım en doğal hakkın senin
Bnde şubat ayında kaybettim eğer yaşasaydı şuan 20 günlük olmuştu bile , gerçekten de çok zor seni çok iyi anlıyorum ama vardır Rabbimin bir bildiği daha güzel bir şekilde nasip etti , sanada daha güzelini hayırlısını nasip edecektir eminim
0 oy
önce (2,077 puan) tarafından
Kiz bence canım 
Hayırlısıyla sağlıklı olsunda inşallah bnm miniğim:)) teşekkür ederim yorumun için cnm

398,133 soru

11,906,508 cevap

36,034 kullanıcı

...