0 oy
39 göst.
Diğer kategorisinde (852 puan) tarafından

Kızlar ben gebelik istiyorum ama olmuyor pcos var bende.  

Bende ovulasyon testlerini denedim şimdi bu test örneklerine göre ne zaman yumurtlama olir veya olmuş mu ilişkiye ne zaman girilebilir( affınıza sığınarak 

image

)

2 Cevaplar

0 oy
(78 puan) tarafından
Kendini bu kadar kasma gün aşırı ilişkiye git illa bir gün tutacaktır zaten ovulasyon ağrısı olur onu hissedincede gir Allâh'ın izniyle hamile kalırsın hemen iki ayda kalcam diye kendini kasma relaks ol ben ocagı beklerim sandım ileri tarihe empoze ettim kendimi ama yakın tarihte kaldım sende öyle yap benimde pcos romatizma hipofiz adenomu herşey var onun için kendini hiç kasma mutlu olmaya bak o zaman gelir o kendi bilir ne zaman geleceğini o testleri yapma hiç 
-Reklam-
0 oy
(1,385 puan) tarafından
Canm bu insana stres ve para tuzağından başla bir şey değil kafanı rahatlat önce sonra gün aşırı ilişki dene özellikle 11 gün ve 20 güne kadar gün aşırı ilişki olsun.

Bende kızıma 4 ayda hamile kaldım stres yaptım çok fazla bu testlerden kullandım heycan yaptım olmadı .

İzine gidicektik bu ay pas geçelim artık gelince bakarız dedik hiç kafamda hamilelik yoktu ve 2 kez ilişkiyle hamile kalmıştım kafam rahat vücudum rahatladi.Hersey doğal akışıyla oldu oyüzdn :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
18 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 119 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde sanalalemi (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.