0 oy
58 göst.
önce Tatil-Seyehat kategorisinde (78 puan) tarafından

Herkese merhaba. Millet yazın tatil yapar bizde durum tam tersi eşim kışın izinli olacak aralığın sonuna doğru hatta. Bir bebeğim var o zamana 1 yaşına girmiş olucak. Gönül isterdi ki dubai taraflarına falan güneye inip Aralık ayında yaz tatili yapayım :D ama cüzdan el vermiyor. Eşim bungalov istiyor İstanbul çevresi şehirlerde bende kaplıca düşünüyorum. İkisi içinde otel tavsiyesi verebilecek varsa çok makbule geçer 

3 Cevaplar

0 oy
önce (5,255 puan) tarafından

isitmali kapali havuzu olan oteller yada termal oteller. sapanca tarafta isitmali havuzlu bunglovlar var bu kiş bende istiyorum esasen cocoukalri annemde brakip yada ufagini annemde brakip gtmek:) gerci esim cvklarsiz gtmek istemez de . kisin ortasinda ccklari hasta etmek cesaret edebilecegim bir ekşın degil:)

önce (78 puan) tarafından
Eşimde anneme bırakalım diyor ama benim aklım bebemde kalır rahat edemem. Sapanca bana gereksiz pahalı geliyor ama bakalım
-Reklam-
0 oy
önce (9,640 puan) tarafından
terma city e gitmiştik yalovada. ortalama bence 
Baktım şimdi otel güzel görünüyor. Teşekkür ederim tavsiyeniz için.
0 oy
önce (5,126 puan) tarafından
Çocukla bungalova giden kim varsa 1 hafta sonra çocuklar zatürre oldu. Sıcak havuza girip sonra soğuk yiyince perişan oluyor insan. Bence termal bir otele gidin. Havuzdan çıkınca sıcakta olursunuz yine
Bencede zaten kışın ortası gidiyoruz bari sıcak bir yere gidek mis gibi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
16 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde tubas (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
8 Temmuz 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Efsun88 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
27 Haziran 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Sevgii06 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 154 göst.
20 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Asyemurrr6333 (36 puan) tarafından soruldu

398,118 soru

11,905,961 cevap

36,033 kullanıcı

...