0 oy
26 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (609 puan) tarafından
Kizlar haftaici kadın doğuma gittim bir ay içinde iki üç defa adet gibi kanamam oluyo sıkıntım buydu iki aydır visanne kullanıyorum cikolata kisti var diye bu Çarşamba başka kadın doğuma gittim oda çikolata kisti yok dedi sol yumurtalıkta bir kisr var ama çikolata kisti değil ilacı kes dedi bir kaç kan tahlili aldı sonra haftasonu cumartesi acil bolumundeyim sonuçları getir dedi doktor. Neyse benim Perşembe günü yine kanamam başladı afrimda vardı acile gittim oda ayrı kan testi aldı neyse doktor bugün sonuçlar için acile gel demişti gitsemmi gitmesemmi hastane çok uzak iki çocuğum var onları kaynanama bırakıyorum bu hafta 3 ncü olur hastaneye gidişim. Hem uzak hemde ikidir gidiyorum ama sonuç alamıyorum doğru düzgün bişi demiyolar açıklama yapmiyolar e nabizdan sonuçlarına baktım hepsi referans değerleri arasında yani sıkıntı olsa yüksek yada düşük çıkardı yani anormal bi referans yok bende sonuçlar temiz zaten yani gitsem boşuna gitmiyim diyorum eşimde git diyo kaldım arada 

1 cevap

0 oy
önce (4,140 puan) tarafından
Tamam tahliller temiz çıkmış olabilir ama başka bir tedavi önerebilir, başka bir tahlil ya da tarama isteyebilir bence gitmen gerekiyor. 
önce (609 puan) tarafından
Enson gittiğim de bin pişman oldum ama haklısın canim belki başka tedavi yöntemi falan önerebilir gideyim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 100 göst.
27 Eylül 2024 Aile kategorisinde nurr001 (2,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 253 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Nehire burcu (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 135 göst.
0 oy
11 cevap 95 göst.