0 oy
50 göst.
önce Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından
Bekarken stajim disinda hicbir yerde 3 gunden fazla calisamadim 3. Gun bi aglama geliyor evi ozluyordum hic calismak istemedim bana gore degil diyodum simdi de calismak istiyorum buyudukce konfor alanimin disina cikinca hep bu hisle karsilastigimi farkettim ama kimse cocuk gibi aglayan bir eleman istemez sizde boyle yasiyormu sunuz ne yapiyorsunuz arkadasim sey demisti ben 2 ay tuvalete gider aglardim diye insanlarla anlasmaktan konusmaktan mi cekiniyorum neden boyleyim ya

1 cevap

0 oy
önce (8,235 puan) tarafından
Ağlamak ne kizz :) 

Saçmalama tuvalete gidip ağlama 4 yaş sübyan bebesi değilsiniz kendi ozguvenin için çalışmak herzaman ozgurluktru
önce (570 puan) tarafından
Kız valla ciddi ciddi agliyorum psikolojik mi acaba simdi esimle bosaniyorum mecburum tabi artik calismaya da yine ayni olursam diye korkuyorum
önce (8,235 puan) tarafından
O zaman hayata mecburi atılmak zoruna gidiyor diyelim biz ona

Ne iş yapicaksin
önce (570 puan) tarafından
Zoruma giden biseyle nasil bas etmem lazim ? Ben yaşamayı unutmusum resmen Valla ne kadar kufurler de etse alabildigim sertifika var özel guvenlik kimlik kartim var etrafim fabrika olarak cok yogun herhangi bir fabrikada vasifsiz eleman olarak da baslayabilirim suan bebegim küçük o memeden kesilip tuvalet egitimini tamamlayana kadar muhtemelen yazları bag bahcelerde gunluk yevmiyelik çalışırım iste bina falan silerim ne bileyim yaparim ya biseyler
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
0 oy
0 cevap 11 göst.
25 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
28 Eylül 2024 Diğer kategorisinde 16w7e8w8 (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.