0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (2,502 puan) tarafından

Selamın aleyküm hanımlar nasılsınız uyudumu bebeler icildimi caylar kahveler neler yapıyorsunuz 

Bebemizi yıkadık uyudu bizde aşk saati yapalım dedik tabi eşimin konuşması bi bitse  1.2 saat takılır bende yatarim ama bugün pek iyi değilim 

image

7 Cevaplar

0 oy
(250 puan) tarafından

Afiyet olsun bol sohbetler eşim dışarı çıktı bende çocuklara ödev yaptırıyorum küçüğümde durmuyor çocukların defterlerini yırtmak istiyor curcuna var evde:D

(2,502 puan) tarafından
Tahmin ediyorum o curcunayi
-Reklam-
0 oy
(4,717 puan) tarafından
Bende çay içiyorum cnm. Bugün bütün evi temizledim. Camasır katlayacagm sadece. Yemek yaptım yoruldm. Sitenin kamera kayıt cihazı çalınmış. Allah tan bulundu. Esım onunla uğraşıyor.. Cocuklari uyutucam birazdan. Afiyet olsun sana
(2,502 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm kolay gelsin
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Afiyet olsun benim ki. İşte Kasım'da gelcek taaaa kızım hasta ilacını vercem birazdan yatırcam 
(2,502 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm benimki her akşam eve geliyor ama çocuktan oturmaya fırsatımız olmuyor
0 oy
(1,916 puan) tarafından
Afiyet olsun bente tek başıma aşk yaşıyorum kızım uyudu koca düğüne gitti. Birazdan işlerimi hallederim çamaşır katlanacak bide ütü isim var 
(2,502 puan) tarafından
Bol uykuları olsun inşallah cnm

Benimde 4 makina var çocuğun odasında beni bekliyor ama bilerek bekletiyorum seçerek katliycam tasinicam el yavaş yavaş toplansin
0 oy
(490 puan) tarafından
Rabbim ağzımızın tadını bozmasın afiyet olsun keşke benim evlatlarımda anne babasıyla böyle buyuyebilseydi
(2,502 puan) tarafından
Rabbim o günleri de göstersin cnm eşin nerde
(490 puan) tarafından
Ayrildik iki çocukla bıraktı gitti bizi kumar idiia borçları senelerce herseyine katlandim sonunda ortada kaldım iki çocuğumla kaç aydır merdiven silip geciniyorum Allah ahımı kimsede bırakmasın çocuklarımı boynu bükük koydu sağolsun burdan bikac kişi yiyecek gönderdi geçen ay biseyler yiyebiliyoruz
(2,502 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah cnm rabbim yanina koymasın
(490 puan) tarafından
Allah razı olsun sağolasın canım
0 oy
(471 puan) tarafından
Afiyet olsun canım şifa olsun. Bebiş nasıl doğuma çok kaldı mi
0 oy
önce (2,402 puan) tarafından
Maşallah canım ben de arkadaşıma geldim bir yandan da bebemle uğraşıyorum 
önce (8,352 puan) tarafından
Saat kaç kız:D
Saat 15.53 :D
Ne kdar değişik ya gerçekten aynı gezegen içindeyiz ama saat farkına bak :D
Valla Esma çok zor ya ailem yatıyor ben buralarda. Ama gerçekten değişik. Kız başka eyalete tasinicaz burası 9bsaat orası 7 saat farkla. Kış saatiyle 6 ya düşecek. Artık daha yakın olacağız :)
6 da iyidir hoştur:)

Zor olmazmi kız bugün kardeşim geldi dedi rkadasin neredeydi dedim Amerika ama bizim gecemiz onların gündüzü diyor nasıl knsuuyonuz ki sjsj

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 745 göst.
0 oy
19 cevap 630 göst.
6 Ekim 2024 Aile kategorisinde BUSRA& (2,502 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 252 göst.
0 oy
12 cevap 398 göst.

399,424 soru

11,947,200 cevap