0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından
Kizlar 15 günlük bebeğim.hasta oldu burnu boğazı kapalı boğazı balgam var ne yapsam geçer ya hangi şurubu versem burun aspratoru ile hep çekiyorum gene doluyor nasıl iylestirecem ya 

4 Cevaplar

0 oy
(320 puan) tarafından
15 günlük bebeğe doktor vermeden kesinlikle ilaç verme serum varsa aspiratörle çek ama balgam varsa mutlaka doktora götürmek lazım bronşit olma olasılığı var benimki de bugün 1 aylık oldu geçen hafta bizde hastalandık götürdüm antibiyotik verdi 
(42 puan) tarafından
TM cnm çok saol olmadı yarın goturecem mecbur
-Reklam-
0 oy
(2,047 puan) tarafından
15 günlük bebeği doktor görmeden sakın ilaç verme çok küçük Allah korusun etkilenir . Bronşit falan olmasın küçükken hassas oluolar ya 
(42 puan) tarafından
Bilmiyorum ki cnm yarın da durumu aynı şekil olsa hastaneye goturecem
(2,047 puan) tarafından
Mutlaka götür canım balgam varsa bronşit olmuş olabilir
0 oy
(946 puan) tarafından
Biz fizyolojik suyla silingaya çekip burnuna sıktık sonra aspiratörle çek öyle öyle düzeldi bunu hastanede yaptılar 
(42 puan) tarafından
TM cnm çok saol
0 oy
(638 puan) tarafından
Al bizdende o kadar ikizlerimdede aynı sikayet var 12 günlukler henüz 3 kere acile gidip geldik burunları yıkandı ama henuz tam rahatlayamadilar acile götürün küçük oldukları için ilac kullanamazlar ilac vs vermeyin odayı nemlendirebilme imkaniniz varsa nemlendirin buhar makinesi kullaniyorum ben biraz rahatlatiyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 103 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
23 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1111 (262 puan) tarafından soruldu

399,769 soru

11,957,917 cevap

36,124 kullanıcı

...