0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde (822 puan) tarafından
Gercekten olablirmi ya 1 seneyi geciktr kiymami ordan alirim  gorumcemin tavsiyesiyle  harammi yedrdiler bize 

38 Cevaplar

+4 oy
(1,233 puan) tarafından
Toplu halde beddua ile yusuf the and
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Ay bende gördüm fakirlikten köfte yiyemedigime sevindim ilk defa  :) tövbe ama isalah yalandır 
(252 puan) tarafından
Ayyy eda bende aynı şeyi düşündüm ha ilk duydugumda dedim Allah'ım sen ne büyüksün
tarafından
Evet canım
+1 oy
(3,433 puan) tarafından
Kendilerini çamaşır suyuyla yıkayıp aklasalar bile bir daha asla yemem. Şüphe düştü artık içime 
(822 puan) tarafından
Dgru  cnm  bn aldgimda  kiyma aliyordm koyuyordm dolaba hepsi cop
0 oy
(8,330 puan) tarafından
Eşim giti geçen yemeye arkadaşı ısmarladı bida gitmem desi ben 2 sene önce yemeştim hata hamile halimle yedim 
(822 puan) tarafından
Ya gercekten  ne oluyor ulkece bize anlamadm ya taninmis bi  şube onada guvenemiyorsak
(8,330 puan) tarafından
Çok kötüye gidiyoz ya aynen sıkıldım artık bu durumdan hergün ayrı bi kötü bi haber
(455 puan) tarafından
Bende en son gecen ay 14 ünde yedim hamileyim uf
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Hayatımda sadece 1 kere oradan ürün kullandım. Onu da beğenmedim tadı tuhaf gelmişti. Belgelerle açıklığa kavuşturdular. Bir kere yemiş olsam bile midem bulandı. 
(822 puan) tarafından
Hic anlamadm desem
(2,732 puan) tarafından
İnternet ortamında alınan numunelerin sonuçları belgeli şekilde gösterilmiş canım. Hayatımda 1 kere oradan yedim ama belgelerin doğruluğunu görünce d*muz eti var diye yazıyor belgeler o yüzden midem kalktı. Keşke o 1 kereyi de yemeseydim dedim. Yalanlasalar bile artık yenilmez bence Yusuf'tan.
(822 puan) tarafından
Ya bn 1 senedr yiyorum bu kadr insann edduanda  bogulsunlar  solesene smdi nasl normal bi kasapa guvencez zaten yiyemiyorduk bn  1 senedr aliyprdm
(2,732 puan) tarafından
Artık kurbanda kurbana canım. Öyle hayvansal gıdaları tüketmiyorum o yüzden olsa da olur olmasa da olur benim için tabi.
(822 puan) tarafından
Bnde Allah nasip ederse  cnm para biriktrmeyw calisccam kesebilirsemn    hic yoktan gorucem bolede nakite almadm ki kredi kartyla almistim heray oduyordum   ama hepsnini cope attim
(2,732 puan) tarafından
Öyle daha sağlıklı gerçekten. En azından ne yediğini biliyorsun.
0 oy
(291 puan) tarafından
Hiç gitmemem :))
0 oy
(3,858 puan) tarafından

Kaymak dışında bir şey almamıştım ordan oda bir seferlik çok mutluyum şu an iyiki gitmemişim 

İçimden bir şey gelmiyorsa vardır içimin bir bildiği :D:D hiç içime sinmemişti orası

(49 puan) tarafından
Efferin içine ssjsjj:))
(3,858 puan) tarafından
Hahaha aynen
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Elhamdülillah hiç nasip olmadı 
0 oy
(959 puan) tarafından
Avukatları bile kaçamak cevap vermiş benim bilgim yok demiş belli ki var kesin olmasa avukat itiraz edeceğiz derdi. 1 kere bile oradan yemedim bana hep itici geldi 
0 oy
(2,941 puan) tarafından
Ay bi kez kardesim le oraya gittik fiyatini begemmedi kalktik iyi ki de cimriligi tutmus
0 oy
(5,210 puan) tarafından
3-4 sene öncesine kadar çok severdim köftesini ama sonra bir anda tadı değişik gelmeye başladı. O günden sonra da hiç yemedim evime de sokmadım hiçbir ürününü tiksindiğim için. İnsanoğlu her şeyi yapar maalesef 
0 oy
(236 puan) tarafından
Allah belalarını versin kaç kere ordan yemek yedik zaten hiç sevmemiştim ramazanda bile gidip orda orucumuzu açtık haram zıkkım olsun 
0 oy
(13,387 puan) tarafından
Daha yeni eve sipariş verdik kalan köfteleri 4 gün önce yedik aklıma geldikçe kötü oluyor çocuklarımda yedi :(
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Hiç denk gelmedm,sanırım Trabzon da yok. Allah ıslah etsin. Zaten boykottaki tutumundan n kadar ad.i olduğunu belli etmişti 
0 oy
(1,655 puan) tarafından

Eşim orda çalışıyor bugün 2.3 masa geldi akşama kadar dedi akşam köfte sucuk dağıttılar dedi almamış çoğu kişi almadı dedi :(daha neler duycaz yarabim

0 oy
(1,882 puan) tarafından
Belgeleriyle gördüm maalesef gerçek binlerce insanın hakkına girdi
0 oy
(9,782 puan) tarafından
Belgelenmiş her yerde paylaşiliyo demekki doğru. Bende o kadar övülen popüler olan bir yerden hiç yemedim.nasil eksik kaldım kusur kaldım bilmiyorum ama çok şükür diyorum iyi ki gitmemişim
0 oy
(2,937 puan) tarafından
Köftesini 1 kere yedim eşim yüzünden  aşırı lezzetsizdi tadıda tuhaftı. oğlum asla köfte severdi o köfteyi asla yemedi. 
0 oy
(78 puan) tarafından
Köfteci yusuf ta bizim köfteci de hepsine verdiğim para haram olsun köfteci yusuf vizyonsuz duruyordu bizim köfteci daha düzgün duruyordu ikisinde de yedim baya hamile olduğumu Ögrenince bizim köftecinin kavurmasını canım çekmişti iyiki gitmek nasip olmadı o sıra ama çok üzüldüm domuz ve at eşek yedim diye
0 oy
(901 puan) tarafından

İlk hamileydim köfte yiyelim dedik arkdasim hep gidyirdu orya gidek  dedim eşime çok iymiş dedim bulaşmıştık:Desim az önce haberi gösterdi dedi nasip deegilimis iykide gidememişiz o gün:):(

İlgili sorular

+3 oy
39 cevap 1,187 göst.
13 Ekim 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde senykll (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
8 Ekim 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde duygudemirbag47 (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 7 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Aylinece (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 719 göst.
10 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Gozdeh (10,396 puan) tarafından soruldu

400,709 soru

11,990,900 cevap

36,177 kullanıcı

...