0 oy
662 göst.
Diğer kategorisinde (7,972 puan) tarafından

Kizlar neden bilmiyorum ama kendimi çok kotu hissediyorum Allah gostermesin yaşatmasin ya bebegimin kalbi durduysa diye düsünuyorum durduk yere ağliyorum 9 haftalik bu arada

7+3 ken dinledim kalbini ama yinede çok merak ediyorum çarsamba gunu kontrolum var sizce acile gidip.kalp atisini dinleyip geliyimmi yoksa çarsambayimi bekleyim

12 Cevaplar

0 oy
(264 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bendede o korku oluyo bazen ama sana tavsiyem gitme kuzum kanaman yoksa korkma
(7,972 puan) tarafından
Ama seninki hic bulanmamis benimki bulaniyodu 2 gundur yok bisey ay cok korkuyorum ya
(264 puan) tarafından
Korkuyosan git bakalm.canm
(7,972 puan) tarafından
Eşimin işten gelmesini bekliyorum cnm saat 23.00 da geliyo.bn.Almanyadayim 2 saat var Aramizda
(264 puan) tarafından
Insallah bi sorun yoktur kuzum bizede haber et
(7,972 puan) tarafından
Ederim cnm eşim gelsin bakalim bi
-Reklam-
0 oy
(15,747 puan) tarafından
Durduk yere evham yapma şimdi neden bu şekilde düşünüyorsun 
(7,972 puan) tarafından
7. Haftaya girdigimde kahverengi lekelenmem olmuştu apar topar gittim acile hersey yolundaydi 8. Haftaya girdim.ayni sekilde lekelenme cok az bisey 3 gün sonrada akintiyla karisik pembe leke geldi doktora gitmedim o yüzden korkuyorum
(15,747 puan) tarafından
Bi git ozman  rahat et içini
0 oy
tarafından
Hamilelıkte olur böyle düşünceler stres yapma kesnlikle çarşambayı bekle 
(7,972 puan) tarafından
7. Haftama girdigimde kahverengi lekelenmem oldu doktora gittim hic bi sorun yoktu
8. Haftada aynisi oldu gitmedim o zamn şimdide korkiyorum iste
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Kız gece gece sus allah korusun deli hissediyosan problem yok

(7,972 puan) tarafından
Allah korusun tabi ama içim içimi yiyo
Bugün hiç mide bulantimda yok gögüs hassasiyetimde gitti
0 oy
(76 puan) tarafından
Canım sakin ol derin nefes al duygu değişimi yaşıyorsun içini ferahlatmak için istersen git doktora ama vesvese yapma bebekte stresinden rahatsız olur
(76 puan) tarafından
Benimde ilk bende fmf hastasıyım ama ben vesvese yaptıkça daha kötü olurum iyi düşün ki iyi olsun tatliş anne :))
(7,972 puan) tarafından
Ayy kuzum Allah şifa versin sana
Bn bu bebisin yolunu 3.5 yildir bekliyorum o yüzden çok endişeliyim
(76 puan) tarafından
Anlıyorum bana anne bile olamazsın diyen doktor vardı ama Allah'ın takdiri 20+5im Asel buğlemimi bekliyorum :))
(7,972 puan) tarafından
Allah sağ selamet kucagina almayi nasip etsin bitanem
(76 puan) tarafından
Amin canım annecimm aminn
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Cnm başlarda bende öyleydim hareketlerini hissetmeye bi başlasan için rahat ederde durduk yere stres yapma rabbimin izniyle birşey olmaz <3

(7,972 puan) tarafından
Çarsambayi bekleyim diyosun
Bi bilsen her gün kabus görüyorum her sabah uykudan kötü bi enerjiyle kalkiyorum
(5,436 puan) tarafından
Cnm için rahat etsin bi sağlık ocağına bari git madem
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kizlar Allah asikina bi fikir verin
(264 puan) tarafından
Canm eşin yanindaysa gidin o zaman en azindan icin rahat eder
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Lütfen kizlar ne yapcam bilmiyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah askina kaç kişi bakmis soruyaa bu kadarmi cevap
0 oy
tarafından
Canım ben de dokuz haftalık hamileyim benim de bi ara iki üç gün bulantim kesildi göğüs ağrım gitti korktum. Ama sıkıntı yok çok şükür her gün aynı olmaz ki dün agzima bir şey sürmedim bugün gayet guzel yemek yedim hamilelik bu korkutma kendini
0 oy
(173 puan) tarafından
Korkmakta çok haklısın ama bişey olsa sanciniz veya kanama olur kokum içini ferah tut ayrica gitsen de bakmıyorlar benim riskli gebeligim vardı bi gun sancim vardı acile gittim bi dr denk geldim kanama yoksa bakmam dedi bnm hep kanamam vardı ama günler olmadı ben de o an yok demiş bulundum bakmadı sonra eşim normal devlet hastanesine götürdü beni dediki kadın doğumdan gönderdiler falan filan acil ultrasona aldılar ordan baktılar boşuna stres girip üzüldüm 
(7,972 puan) tarafından
Karindan ultrasyonlami baktilar cnm
Bn Almanyadayim her koşulda bakarlar
(173 puan) tarafından
Ewt karından baktılar 20 haftaliktim
(7,972 puan) tarafından
Gidiyim bn en iyisi çarsambayi beklemeyim
(173 puan) tarafından
Kanaman daha önce varmış için rahat edecekse git benimde kanamam vardı her hafta hatta haftada bi kaç kere bile gidiyordum ama benim doktorum ozeldeydi sadece o gün şehir dışında olduğu için devlet kadın doğuma gitmiştim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 368 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 402 göst.
5 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.

381,395 soru

11,418,129 cevap

34,973 kullanıcı

...