0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Eşim çalışmak istiyor ek iş yani tarlada 

Toprakları var 

Ben diyorum ki bırak çalışma iylhtiyacimjz yok her yıl her yıl izininde tüm gün oradayız sıkıldım yoruldum diyorum öncelerden katlandim tek çocuklu idim şimdi.iki cocukluyum çocuklarım durmuyor yemekleri çayları 

Eltimllle ortak eltim olacak kadın hiç desteği yok ama kkcsi çalışıyo iki bulaşıkta olsa yardımı yokken ben neden yikyayim onarın bulasigini niye kahvaltısini hazirlayim sonuçta bana fazla para gelmeyecek eşit olacak para 

Kazanılan 

Eşim diyorki sabret bak ben sana bilezikler yapacağım ya diyorum ki bilezik ne istemiyorum ben sen yorulma tukeniyorsun bizde aynı şekilde ama yok çalışmak istiyor ikna edemedim bu arada maaslariniz var ama ihtiyacımız yok bu yıl borçlarımızı bitirince gelecek yıl bizim olacak eşim diyor tak takıştır ne güzel ben senin için çocuklarım için ama günlerce her izin gününde köyde geçirmekten çok sıkıldım çocuklar hiç sözüme gitmiyor biri küçük diğeri biraz büyük aşırı şımariyo ee buraya gelmesem eşimi yalnız koymuş olacağım içime sinmiyor 

3 Cevaplar

0 oy
(4,242 puan) tarafından
Benim esimde o sekil kendi öğretmen yazını hep tarlada geçirir   eşimde diyor sizin için çalışıyorum  bende birşey gormedim  hala bize vakit ayıramıyor   bende bu yüzden iyice biktim 
(69 puan) tarafından
Benimki ayirmaua çalışıyor rabbim yukarıda ama ne bir tatil ne bir dinlenme ya diyorum beni boşver istemiyorum ben altın İnci elleri ayakları tüm yara bere içinde kalıyor ben nasıl takayım o.takilari
(4,242 puan) tarafından
eşimde öyle  o kadar ağır isler yapıyor bacakları hepsi beze  olmus bide hepsi ortak bende ortada birseyde  göremiyorum
(69 puan) tarafından
Ya bu kadar eziyete neden
(4,242 puan) tarafından
bizim için çalışıyor cnm
-Reklam-
0 oy
(1,922 puan) tarafından
Ortak olduğu için kabul etmezdim bende olsam ama bizim ortak değil eşime dedesi tarlasını verdi eşim ekip biçiyor istersem gidiyorum piknik yapıyoruz tarlada ama ben genelde gitmiyorum evde cocuklarlayim ama eşim eve gelmiyo 
(69 puan) tarafından
Canım işte bizimkisi ortak ikisininde babasının mali
(1,922 puan) tarafından
O zaman ikisine mi kaldı babası vefat mi etti öyleyse bolusup satsinlar sen istemiyorsan yoksa eltingil kullanır orayı
(69 puan) tarafından
Satmazlar çünkü çocuklara gelecek yatırım onnlar
(1,922 puan) tarafından
O zaman izin vermen gerekiyor mecbur eltingil parayı vurar sizin yerinizdende hakkınıza cokerler kesin sende hiç bir şey yapma o yapmıyorsa
(69 puan) tarafından
Ona tepkimi koyacağım zaten de iş bitinceye kadar
0 oy
(576 puan) tarafından
Eltin olacağın bulaşigini vs yıkama mecbur kendi yıkasin yemek yapma hizmetciniz miyim  az yede hizmetçi tut kendine de hiç de yapmam banane isim mi yok anan seni milletle uğraş diye mi doğurdu kocanada söyle Eltim ve ailesi için zerre iş yapmam kabul ediyorsan diye yok olmas derse bana alacağın bilezikle hizmetçi tut de 
(69 puan) tarafından
Ah canım ya kaynanam yapıyor zaten elhamdülillah arkadaş gibiyiz bu kadın ne bana ne kaynanama bir bardak su vermediği gibi birde kocasının çalıştığı parayı yiyor birde kaynanam dan önüne yemek istiyor video
(576 puan) tarafından
O zaman kaynananı örgütleyip anne sen ona hiç bişey yapma ben sana da kendimede yaparım de o nasıl bir insan ya oturtsun yedirsin yemeğini kaynananada yazık ya:(
(69 puan) tarafından
Vallaha ya koca kadına yemek yaptırıyor kendine birde
Bulaşığı mutfağa gönderttiriyi
(576 puan) tarafından
Koca kadın da yapmasa keşke mecbur mu
(69 puan) tarafından
İçimde oğlum var diyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 231 göst.
0 oy
3 cevap 112 göst.