+1 oy
391 göst.
Aile kategorisinde (2,759 puan) tarafından

Selamın aleyküm hanımlar nasılsınız neler yapıyorsunuz menüde neler var bugün 

Ben yorgunum ölüyorum 3 gündür bağırsağım dışarı çıkıyordu bugün 2 avuç dolusu dışarı atti kendini ve aşırı derecede sızladı Dr yarın sabah erkenden gel dedi sitres yapma dedi ama ister istemez takıyorum çünkü gerçekten çok yoruldum özellikle psikolojik olarak zorluyor 

Yemekte eşime kuru fasulye oğluma makarna kendime tarhana çorbası yaptım ☺️ 

Ben paylaşım yapınca kendini acibdirma diyenler var bakın yokluktan sütlü kahve salçalı ekmek yiyorum acıyın bana yazın bana özelden iban aticam size :D

image

21 Cevaplar

+1 oy
(4,894 puan) tarafından

Etli patates yemegi ve pilav var . 

Afiyet olsun. 

(2,759 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım bereketli olsun
(44 puan) tarafından
Tavuklu patates bulgur pilavi❣️
(93 puan) tarafından
Etli patates nasıl yapıyorsunuz
-Reklam-
+1 oy
(4,007 puan) tarafından
Ay onları nasıl bir arada yiyorsun kız afiyet olsun ☺️ 
(2,759 puan) tarafından
Bu gebelik hiç yaramadı bana bacı ya şimdide Halley kemiriyorum :/
(4,007 puan) tarafından
Olsun bacım can boğazdan gelir boşver ye ☺️
0 oy
(16,052 puan) tarafından
 bagirsak dışarı çıkıyor demişsin o ne demek oraya takıldım açık mi ki ?

Yemek de tavuk haşlama var yanına bulgur yada makarna yaparım. 
(2,759 puan) tarafından
Benim bağırsağım karnımdan dışarı çıkarıldı torbali geziyorum cnm nasip olursa yılbaşında doğumda hem sezeryan hem bağırsak ameliyatı olacak içeri alacaklar
(16,052 puan) tarafından
Ya geçmiş olsun senin için zor olmalı bağırsak ameliyatı olmuştun sen zaten önceden öyle hatırlıyorum. Kendini çok yorma bari
(2,759 puan) tarafından
Evet cnm ağıtları eşime bırakıyorum Ufak tefekleri ben yapıyorum
0 oy
(2,090 puan) tarafından
Patlıcan oturtma 

Pilav

Çorba

Cacık 

olacak çorbaya karar veremedim daha 
(2,759 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım bol bereketli olsun
(2,090 puan) tarafından
Sağ ol canım :) yemek yapması 1-2 saat yemesi 10 dk sürüyor
0 oy
(428 puan) tarafından
Güçlü kadın bu yaşadıkların can sıkıcı bi geçmiş olarak kalıcak Allahın izniyle 

Çok yoruyorsun kendini seni oturtmaları lazım taşınmada başlı başına bi stres yakında kimse yokmu bu süreçte en azından yardım edecek 
(2,759 puan) tarafından
Maalesef cnm Sakarya dalar Allah razı olsun geldi topladılar Rabbimin izniyle yavaş yavaş hallederiz eşimle
(428 puan) tarafından
Ahh uzaklık :(
(2,759 puan) tarafından
Valla cnm ben hiç üzülmüyorum belki sacma gelecek ama uzak olmak daha iyi evet zorlukları var ama kafan rahat düğün derdi yok cenaze derdi yok kimsenin etlisi sütlü su bizi ilgilendirmiyor kimse rahatsız edemiyor eşin çocuğun sen kafa dinliyorsun bişey mi oldu bahanen hazir uzak kaldık kusura bakma :) oldu bitti
(428 puan) tarafından
Orası öyle tabii :) bukadarcıkta avantajı olsun canım :D
0 oy
(740 puan) tarafından

Ahahahah Allah iyiliğini versin sondaki yazına çok güldüm kız :DAllah helalinden bol bol rızık nasip etsin cümlemize. Bende iki haftadır annemlerdeyim son 16 gün eve gitmeye, annem de akşama bize kırmızı etli sulu yemek yapacak bende bebemi uyutuyorum ki havalar soğuk sobayı kurayım diye :happy:

image

0 oy
(1,466 puan) tarafından

Afiyet olsun canım bu nasıl bir mix salçalı ekmek ve kahve waoovv :woot: Amaaan herkes kendine baksın dikkat etsinlerde kendileri acınacak hale düşmesin :devil: menüye gelecek olursak mercimek çorbası köfte bulgur pilavı turşu murşu yeter daa :silly:

0 oy
(10,937 puan) tarafından
Kabak çorbası 2 yemek kaşığı yoğurt 

Eşim ve çocuklara kapta biber dolması mercimek çorbası yaparım yoğurt ve salata 
0 oy
(50,345 puan) tarafından
taşındın busra bende yemege davetliyim
0 oy
(455 puan) tarafından
Patates salatası kuru fasulye yemeği canım çok üzüldüm Allahım şifa versin yarabbim acıyor diye düşünme lütfen bende hamileyim anlıyorum yaşamasamda ama sen biz güçlüyüz Allahın izniyle :) 
0 oy
(1,578 puan) tarafından

Afiyet olsun canım inşallah daha fazla rahatsız etmez.❤️ Bugün arkadaşım vardı akşama da kısır kaldı yemek yapmıycam :)

0 oy
(2,075 puan) tarafından

Ya Büşra Allah seni iyi ede :D at iban bana bende de yok ama sana değer :D<3

Rabbim bufun benim yüzümü güldürdü iyiye gittiğimi öğrendim senin de güldürsün inşaallah vücut ayrı psikoloji ayrı yoruluyor rabbim seni de güldürsün sen çok güçlü bı annesin <3

Yemek düşünmedim :D

0 oy
(11,298 puan) tarafından
Ay nohut yapcam .hazır haslanik aldım nohutu ugrasamicam.dunden pilavla çorba da var.oldu bitti.
0 oy
(291 puan) tarafından
Düşünmesi bile zor ya bağırsğı canlı canlı görmek falan Rabbim tez zamnda sağlığına kavuştursun seni inşallahh 
0 oy
(4,242 puan) tarafından
pikniğe  geldik  cnm mangal filan
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Ayy tasindin kurtuldun darısı bana ya haftaya cumartesi de bende sıra tasincam sende çok dikkat et kendine zaten hastasın Allah korusun ya
0 oy
(16,825 puan) tarafından

image

Domatesli bulgur ve salata var. Az bulaşık en sevdiğim :D
(744 puan) tarafından
Ayy salatayı görünce ağzım sulandı
0 oy
(3,970 puan) tarafından
Et sote pilav yapacaktim ama pazarda balik gordum. Hamsi aldim.  Bi salata bi corba yeter . Eti pişirmem gerek yine de. Balığı da nasil ayikliycam bakalim :))) hic sevmem 
0 oy
(2,941 puan) tarafından
Ayran corbaz icli kofte salata da dusundm ama bir oglum bir.ben yeter dedm
0 oy
(3,221 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin canım çektiğin şu sıkıntıların mükafatı da güzel olsun inşaAllah sana acındırıyon diyenlerin bi başıda mı ağırmadı acaba geçecek Allahın izniyle rabbim evlatlarına eşine bağışlasın seni ❤

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 324 göst.
0 oy
7 cevap 244 göst.
19 Ekim 2024 Aile kategorisinde BUSRA& (2,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 227 göst.
18 Ekim 2024 Aile kategorisinde BUSRA& (2,759 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 212 göst.
9 Ekim 2024 Aile kategorisinde BUSRA& (2,759 puan) tarafından soruldu