0 oy
371 göst.
önce Diğer kategorisinde (3,028 puan) tarafından
10 gündür ailecek hastayız bn ayakta mecbur duruyrm 2 çocuk var neyse önceki gece oglm hiç uyumadı huzursuzluk vardı sabaha kadar gram uyumadım sabahta eşim ise oglm okula ev işi faln derken akşam 5 gbi aradım lütfen dedim bı yerlere takılma hiç halim yok kafayı yiyecem.erken gel dedim yarım saate gelirim dedi oldu 1 , 2 3 4 saat adam yok ariyorm meşgule snrada komple kapatıyor flan geldiki sarhoş ayakta duramiyor haliyle kavga ettik bnde o p,içler ş,erefsizler bizden kiymetlimi dedim hepsinin a,m diye kufrettim oda yumruk attı bnde bana o p,içler yzunden vurssan bidaha bak ne oluyt dedim annemi arıyor kızın durmuyor kardeşini aradı geldi eşime demedigini birakmadi gitti gece annesinde kaldı gittim para ver dedim eve paraj dedim annesi diyt seni bosaticam sen bizi rezil ettin diye bana cemkiriyor anneme babama hakaret etti bnde ona saydım çıktım geldim smdi ayık gelmiş beyfendi onada anasının evinde Allah belasını versin 2 yakaları bir araya gelemesin

6 Cevaplar

+2 oy
önce (4,947 puan) tarafından
Sen bu nedenle kocanı terketmiştin huylu huyundan vazgeçmezmiş. Dönmeyecektin. Kocan adam olmazgillerden maalesef 
önce (79 puan) tarafından
Olmazgillerden mi sevdım bunu kullanacam artık❤️
önce (4,947 puan) tarafından
Malesef artık böyle bir familya var, güle güle kullan ❤️
-Reklam-
+1 oy
önce (736 puan) tarafından
Ne sen kadına yakışır davranıyorsun ne de esin adama yakışır. 
önce (2,400 puan) tarafından
Ne yapmasını bekliyorsun kadının onu anlamadım. Adam evde ki kadını, çoluğu, çocuğu umursamayacak. Orda burda paraları içkiye harcayacak. Şiddet uygulayacak, Kadın buna rağmen sanırım oturup diyecek ki neden böyle yaptın? Çok komik gerçekten. Istiyorsunuz ki kadınlar hiç ağzını açmasın, küfür bu durumlarda öyle yakışıyor ki. Duymak istemeyen mümkünse adam gibi dursun. Erkek çığırından çıkacak, Kadın hala ortada hanımefendi gibi duracak. Yorum o kadar komik ki, cevap vermeden geçemedim. Hatta sizle dalga geçerdim bende. Çünkü kadınlığın malum kitabını yazmışsınız:)))
önce (3,028 puan) tarafından
Meleksone teşekkür ederim yorumun için anladığın için beni
Post sahibi dogalgazli ev için 1 hafta soba yakmaysn biriydi babadan çok farkı olduğunu sanmıyorum.
Sen sobayı kur temizle aynı dakka tekrar tutsun yinede yak , bu arada doğal gazlı eve geçtim
önce tarafından düzenlendi
Sende az değilsin yani çoluk çocuk ikinizinde umrunda keyifleriniz için yaşıyorsunuz.  Ben sobalı da yakıyorum merak etme canım. Cocuklari babası ikna olsun diye soğukta oturmuyorum
Konu soğuk ta oturmak değil neyin kafasını yaşıyorsun ne biliyorsun da konuşuyorsun keyfim varmı huzurum varmi diye neyden haberin varda aşıp kesiyorsun atar yapıyorsun , bir anne sizmisiniz bir harika ebebeyn siz misiniz ya insnaalrin neler yaşadığını nasıl bir ortama maruz kaldığını nasıl itilip yanlızlastirdiklarini her fırsatta aielnize dil uzatan var mı da bu şekilde konuşuyorsun , ,, kumar oynayan içki içen bir adamın niye sobada yaşım.cocugum kış boyu hastanede geçsin sn gece 3 5 de kalkıp soba yaktib mi aman uyuya kalırım da içeri teper zehirleniriz diye jorktun mu kaç gece acaba cocukalr terledimi usudumu üstünü açtı mi diye gece kaç kez uyanıp baktın insanların yaşamlarını bilmeden infaz yapmayın ne biliyorsun ki ne yaşadığımi ...
Soba kullanıyorum diyorum algı problemin mi var ajitasyon yapma.
+1 oy
önce (121,313 puan) tarafından
yillardir bu uygulamayi kullaniyorum binlerce post okudum anneler yeni annelet hep sikayetci bende dertliydim zamaninda edindigim tecrubeye gore cogunlugun evinde olan problemler erkegin eve gec gelmesi az para kazanmasi esiyle cocuguyla ilgilenmemesi kocasiyla yasadigi ozel anlari tum detayiyla yazanida gordum vajinasinin fotosunu atanida evet bu tur postlar ilgimide cekerdi okurdumda ne gormedim biliyomusun 1 kez bile ben esimi sabah namazina kaldirdim uyanmak istemedide lavga ettik demedi size tavsiyem abdestsiz durmayin dunya dua uzerinde durur derler dua edin icki icenden hayr gelmezmis haa az bisi icer tm ama kendini kaybedecek kadar icip rizkinizi baskasina yedirenden koca olmaz
Keşke ama Allah nasip etmiyor işte dünya telasi böyle bir hadiste vardı zaten zman öyle ilerleyecek haftalar gün gunler saat aylar hafta gbi gececek diyor insnaalr dünya telesina öyle bir kapilacak ki basi secdeye zor gelecek ,, tam hatırlama Şam'da böyle bisiydu galiba
0 oy
önce (14,013 puan) tarafından
Senin bu kocadan adam olacağı yok gibi Allahım hidayet versin 
Bitirdi beni bide utandamdan kardeşine diyor bn bunun yzunden iciyirm , kardeşde dedi eve adam gibi gel saygı göstersinler bu halde kim neyine bakaip ne demesini bekliyirsun
önce (14,013 puan) tarafından
İyi demiş kardeşi
0 oy
önce (4,739 puan) tarafından
Kız hiç saygı,sevgi kalmamış bu evlilikte.  Allah kolaylık versin,hayırlı yerlerden çıkış kapıları göstersin.
Aynen öyle bilmiyorm çok yoruldum
0 oy
önce (630 puan) tarafından
Eve çilingir çağır gelsin anahtarı değiştirsin uzaklaştirma al onları Allah'a bırak evi onlara verme derim 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 935 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Gamzeli_1 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 448 göst.
9 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Nare88 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 329 göst.
15 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 782 göst.