0 oy
142 göst.
önce Diğer kategorisinde (508 puan) tarafından
Kızlar sorum sürekli böyle durup dururken birden sanki boğazım sıkılıyor nefes alamıyorum gibi hissediyorum kendimi kapalı bı yerde sıkışmış gibi bağıra bağıra ağlamak istiyorum bu hisle nasıl başa çıkılır 

5 Cevaplar

0 oy
önce (378 puan) tarafından
Son zamanlarda zor günlerden geçtin mi dediklerin çok tanıdık geliyo da.Ağlaman geliyorsa doya doya ağla rahatlarsın bide dua oku en çokta İnşirah.Kötü günlerden geçiyosan namaz kıl,  kitap uygulaması indir kitap oku, duş al mutfakta oyalan hamur işi tatlı yap,sevdiğin güvendiğin insanlarla vakit geçirebiliyosan geçir bn bu şekilde başa çıktım yoksa geri dönüşü olmaz hatalar yapabilirdim
önce (508 puan) tarafından
Evet çok zor günler geçirdim halada geciriyorum
önce (378 puan) tarafından
Allah dağına göre kar verirmiş ne yaşıyorsan bil ki sınav bunu sana yazarken bile aslında kendime de hatırlatıyorum. kendime en çok hatırlattığım bi diğer şeyse bu koca evren bile peygamberimizin sav hatrına yapılmışken o bile neler yaşamışken biz kimiz ki ?
Sen sabret bizim de kalbimizin ekmeğini yiceğimiz günler gelicek inşallah ❤️
İnşallah Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
önce (601 puan) tarafından
Ferahla.bacim.allah var yalnız değilsin bizi bizden çok seven derdini ona anlat onunla konus şikayet et iste
Öyle yapıyorum canım inan bazı geceler sabah ezanina kadar aglayip Rabbime yalvariyorum
0 oy
önce (1,711 puan) tarafından
Hiç bir dert, bir kapıda kalmaz cnm.bunu bil ve kuzularını düşün. Sen iyi olmazsn onlar nasıl iyi olsun. Rabbim seni ferahlatacak güzel kapılar açsın inşAllah
Amin Allah razı olsun
0 oy
önce (172 puan) tarafından
Madden mi manen mi ?

Ağlayınca rahatlarsın bu arada.
İki turlude çok sıkışmış hissediyorum kendimi bazen nefes bile alamıyorum
0 oy
önce (221 puan) tarafından
Doktora gitmeni tavsiye ederim mevsim geçişlerinde moralinin kötü olması normaldir ama sen yinede destek al 
Daha önce gittim piskolojik ilaç aldım ama malesef uykudan gözümü açıp çocuklara bakamadım bırakmak zorunda kaldım ilaci

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 143 göst.
0 oy
4 cevap 174 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Anne.adayii (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
+1 oy
12 cevap 196 göst.

399,867 soru

11,961,011 cevap