+1 oy
775 göst.
önce Aile kategorisinde (2,593 puan) tarafından

Selamın aleyküm hanımlar nasılsınız benden resim isteyen bayanlar vardı daha tam anlamıyla yerleşemedim eksiklerim var ama bunada elhamdülillah kimseye muhtaç olmadan eşimle birlikte hallettik 

Korniş montaj edilecek akşam yapamadık matkap bozuldu :( 

image

image

MUTFAK ORTADAKİ KOLONU SEVMESEM DE MUTFAĞINA BAYILIYORUM 

image

image

Balkon 

image

Çocuk odası 

image

Yatak odası 

Burda gömbe dolap olduğu için benimkini arkada minik bir oda var oraya kurdurduk depo misali herşeyi içine doldurduk 

image

image

23 Cevaplar

+1 oy
önce (11,204 puan) tarafından
Güle güle oturun canım.ortadaki kolonu da çok güzel degerlendirebilirsin ayrıca.
önce (1,817 puan) tarafından
Bende özel olarak raf yaptirdim sadece fincan ve kupalarım var alt tarafına da kanca attırdım bakır cezve falan astım evimin en sevdiğim yeri
önce (2,593 puan) tarafından
Resim varmı cnm
Özelden atayım canim
Ama kapaliymis mesajın :)
önce (630 puan) tarafından
Yada let ışık alıp her bir köşesine boydan asıp ışıklandırma yapabilirsiniz ayrıca kahve seven biri iseniz duvar fincan rafı var ekleyip ışıkla ayrı bir hava verebilirsiniz Büşra abla ❤️
-Reklam-
0 oy
önce (2,579 puan) tarafından
Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah canım 
Amin inşallah cnm Allah razı olsun
0 oy
önce (1,964 puan) tarafından
Ayy şu oyuncakları başkasında görğnce iyi şükür bi ben böyle değilim diyorum: D ağız tadıyla oturun canım huzurunuz bozulmasın inşAllah
Ah birde ben onları toplayamiyorum oynamasa bile ortalıktalar

0 oy
önce (4,473 puan) tarafından
Güle güle oturun:)))))
Teşekkür ederim cnm
0 oy
önce (2,055 puan) tarafından
MaşaAllah canım gayet güzel bayada yerleşmişsin hayırlı olsun güle güle otur bacım ❤
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun ♥️ çok şükür fonlar filan kaldi onlarda yatak odasına ek yapılacak ki asabileyim

Oturma odasıninda korniş montajı yapılınca inşallah ♥️♥️
önce (2,055 puan) tarafından
Güle güle otur canım banada dua et ne olur artık sabrım kalmadı hayırlısıyla evimizi bitirip taşınalım yoksa bu yukardaki kadın beni deli etcek
Rabbim gönlüne göre hayırlı eylesin nasip etsin inşallah cnm
0 oy
önce (644 puan) tarafından
Valla bu evin daha güzelmiş her şeyde bir hayır var bak maşallah güle güle oturun ailecek inşallah ❤️
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun ♥️ o evde keyfimiz yoktu taşınmak istiyorduk biraz aceleye geldi ama güzel oldu
önce (644 puan) tarafından
Olsun çok güzel olmuş ben çok beğendim
Teşekkür ederim cnm
0 oy
önce (1,438 puan) tarafından
Sağlıkla huzurla oturun inşallah çok güzel olmuş. Büyüklüğü çok güzel. Benim de yatak odasını başka odaya çekesim var ama çok uğraştırıyor ya 

Gerçekten oda değişimi yorucu oluyor
0 oy
önce (11,204 puan) tarafından

image

bunsekilde degerlendirebilirsin .
Bu kolona bu tarz olmaz gülüm çünkü etrafı boş aygaz dibi aşırı derecede yag olur
0 oy
önce (7,910 puan) tarafından

Güzel günlerde oturun inşallah <3 maşallah hamile olduğun halde pırıl pırıl yapmışsın her yeri çalışkan insan belli ediyor kendini :angel:

Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun ♥️ istediğim gibi olmadı ama elhamdülillah yaptık birşeyler
önce (7,910 puan) tarafından
Çokta güzel, önemli olan huzur ❤️
Çok şükür cnm ♥️ ☺️
0 oy
önce (388 puan) tarafından
Güle güle oturun  canım inşAllah darısı olmayanlara ilkin bana :))) 
Rabbim gönlüne göre versin inşallah cnm satın alma değil benimde kira
önce (388 puan) tarafından
İnşAllah öylede olur canım Benim Amin :))
0 oy
önce (1,711 puan) tarafından
Çok güzel cnm. Sağlıkla sıhatle oturun inşAllah. Yeni eve yeni bebiş n zmn geliyor acaba :) bide adı bellimi?
Az kalmış, Rabbim yardımcın olsun. İsim hoş annesi ama ahirette sorumlu olmamak için yanına daha hoş bir isim ekleseniz,nacizane tavsiyem.  İsim yüzünden anne baba sırat köprüsünden geri çevriliyor ve orası zaten meşakkatli
Kuzum isim konusunda yorum yapamıyorum çünkü en başında bi kapıştık iyide kapıştık babasının adını vermek istedi MİKTAT diye bende bu çocuğu dogurmam o ismide koymam diye şart koydum sonrasında ben  koyucam kimse karışamaz dedi bende tek şartla eş dost akraba ismi olmayacak dedim miktat dan daha iyi geliyor rüzgar illaki birşey daha eklenir ama toprak da kimlikte toprak ama kulağına ömer Toprak dedik
Tartışmanız kötü olmuş haklısın
Toprak için Ne güzel olmuş işte . Ömer çok hoş bir isim. Yine ezan okunurken tatlı dille eşine birşeyler dersin,senden de sorumluluk gider .
Ayarlarız onu evet kötü oldu ama iyide oldu kim oldugu önemli değil büyük ismi konulmasına karşıyım
Bende yeter ki iyi olsun ve sorumlu olmayayım. Severim yani :))
0 oy
önce (714 puan) tarafından
Canım mutfaktaki kolon için bir dolap yapabilirsin kolonu içine alırsın uzunlamasına yaparsın kullanışlı bir dolap çok iyi olur tabi mimar biriyle görüşmen lazım daha güzel durması açısından 
Ev benim değil cnm kira  o yüzden masraf yapmam ev sahibininde bu denli masraf yapmasini istemem oda benden aldığı ile evlat okutuyor tedavi görüyor
önce (714 puan) tarafından
O zaman görmezden gel kalsın orda amannnn hayırlı olsun sağlıkla huzurla oturun
Öyle yapıyorum cnm
0 oy
Canım sen yine karşıya mi taşındın neredesin yani ? Komşuluk ederdik belki hem hemşeriyiz hem uzun zamandır tanıyorum seni ☺️
Bu arada çocuklarımızın kıyafet dolapları aynısı kız yeni farkettim benim kiziminda bundan kulbuna kadar aynı ☺️
Yine Kartaldayim cnm ♥️ ben çok memnunum dolaptan

Yakinsak bi kahve içe biliriz uzaksakta ortak bir noktada buluşa biliriz☺️ ben burdan bi bayan için sakaryadan gelmiştim şimdi konuşmuyoruz ama çok iyi bir insandı
Neden konusmuyosun özel değilse csnim.
Uzağız biraz ya ben başakşehir deyim ☺️
0 oy
önce (288 puan) tarafından
Güle güle otur canım bende taşıncam Allah kolaylık versin herkese diğerinden neden taşındın
Rabbim yardımcın olsun benim canımdan can gitti hem rahatsızim hem 28+5 haftalık hamileyim bittim
0 oy
önce (17,941 puan) tarafından
Çok güzelmiş evin. Çok ferah görünüyor. Allah iyi günlerde ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah 
0 oy
önce (12,819 puan) tarafından
Maşallah canım rabbim Ağız tadıyla oturtmayi nasip etsin bembeyaz bi mutfak çok yakışır oraya ilerde dolaplarini kaplayabilirsin.

Kolona da ledli sarmaşık mi yapsan farklı bi hava katar  ♡
0 oy
önce (521 puan) tarafından

Evin güzelmiş canım güle güle oturun inşallah:)<3

0 oy
önce (4,185 puan) tarafından
Güzel gunlerde otur cnm mutfaktaki kolun niye var
0 oy
önce (9,416 puan) tarafından
Ay harika olmus eski evinden guzel burayi gule gule otur canim benim 
0 oy
önce (3,197 puan) tarafından
Güle güle oturun camım rabbim küçük paşanın da sağlıkla hayırlısıyla abisiyle koştuğu günler olsun inşaAllah ❤ ayıptır sorması kira ne kadar canım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
11 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkucukbebis (133 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 365 göst.
+3 oy
12 cevap 248 göst.
6 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (3,478 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.

399,872 soru

11,961,368 cevap

36,128 kullanıcı

...