0 oy
146 göst.
önce Diğer kategorisinde (345 puan) tarafından
21 gün önce doğum yaptım kızlar. Afedersiniz o günden beri büyük tuvalette zorlanıyorum . Bi kaç gündür baya zorlanıyorum tutmaya çalışıyorum ama gittikten sonra yürümek oturmak çok zor. Dikişlerime zarar gelmiş midir nasıl rahat gidebilirim ya lütfen bilen yazabilir mi 

13 Cevaplar

+2 oy
önce (3,016 puan) tarafından
Duphalac vermediler mi?
-Reklam-
+2 oy
önce (12,199 puan) tarafından
Duphalac al canım
+1 oy
önce (1,313 puan) tarafından
Duphaloc diye bir şurup var onu kullan bence doktora sor 

Bol bol kayısı kompostosu iç ve bol su
0 oy
önce (299 puan) tarafından
Sezeryan mi normal mi ?
önce (345 puan) tarafından
Normal canım
önce (299 puan) tarafından
Ben normali bilmiyorum ama kan gelmiyor değilmi zaten kontrole gitmen gerekiyor o zmn baktırirsin dikislerine
0 oy
önce (121,298 puan) tarafından
basur mu oldun 
önce (345 puan) tarafından
Kabız oldum sanırım su da içiyorum kayısı suyu da içmiştim ama hala aynıyım ya gitmeye korkuyorum
önce (5,344 puan) tarafından
bikac kez  magnezi calsine saba tiz var toz magnezyum hamileyken de icilio  evzaneden alabilirsin bikac kere ondan ic nevar ne yok bosalt icini. icinde birikmistir bagirsaklar tam calismayinca gaz da olur katilasirda iyice buyuk vc . haliyle dikisin acirda sana da rahatsizlik veirir bebege de gaz maz birikimi oldugundan belki bebek de gazlanir yada bebege tahammulun kalmaz sen rahatsizsin diye
önce (446 puan) tarafından
Bende gabiz olmuştum çok zordu bebeğimi kaynanama bırakıp yürüyüş yapmaya çıkmıştım o günü hayatta unutmam birde zeytinyağı içip yürüyüş yapmıştım lavaboya gidince afedersin kendimi zorladigimda kanama oldum o sıra ve korktum dikislerime bişey oldu diye zaten zor bı dogumdu 4 ayda iylestim normal doğum olmasına rağmen yürüyüşten sonra zorda olsa tuvalete cikabilmistim yediklerine dikkat et katı şeyler tüketmemeye çalış
0 oy
önce (89 puan) tarafından
Parmağını zeytinyağına batırıp makatın önce etrafına sonra ıcıne sür wc öncesı cok zorlanmazsın dıkıslerını de cok zorlamamıs olursun 
0 oy
önce (33 puan) tarafından
Doğumdan sonra bana ilaç verilmişti. O ilaç sayesinde zorlanmamıştım. Bence böyle bir şey talep edin. Beslenme ile aniden ortadan kalkmaz bu sorun. 
0 oy
önce (2,442 puan) tarafından
İlaç iste. Ben hastaneden çıkmadan istedim de kurtuldum aynısı başıma gelmişti 
0 oy
önce (17,914 puan) tarafından
Dikişler şimdiye düşmüştur heralde. Bol bol kuru kayısı ve kayısı suyu kuru incir tukettin mi. Ve bol su ve sebze 
0 oy
önce (617 puan) tarafından
Klozet yok mu canım bide çok afedersiniz eğer büyük abdeste zorlanıyorsaniz kayısı suyu için hafifte olsa oshal olmanızı sağlar ve daha rahat tuvalete çıkabilirsiniz bide korkmayın alaturka tuvalette de sıkıntı olmaz zaten dikişlerin çabuk geçmesi için bol bol yürüyün geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün bebeğinizi 
0 oy
önce (712 puan) tarafından
Canım hemen siyah erik alıp kaynatiyorsun sonra onu blendira verip suzuyorsun sabah akşam yemekten önce bir bardak içiyorsun öyle iyi gelecekki. Eğer tutarsan alışkanlık yapar bağırsakların 
0 oy
önce (1,734 puan) tarafından
Makat catlagi olmustu bende..1 ay falan sürdü..sanki ayna kesiyordu ... çok kötu
0 oy
önce (29 puan) tarafından
Canım bende 46 gündür doğum yaptım çok zorlanıyor um hala doğumundan sonra kadın larda basur oluyor muş ama herkes te değil

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
0 oy
8 cevap 195 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 652 göst.
11 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayalperes_88 (43 puan) tarafından soruldu

399,791 soru

11,958,665 cevap

36,124 kullanıcı

...