+1 oy
526 göst.
önce Aile kategorisinde (2,435 puan) tarafından
Çocuklara çok hakeret ediyorsun diye tartışırken olay benim temizliğime geldi bende ancak bu kadar yetisebiliyorum beğenmiyorsan çık git kapı orda dedim buda gitti  .üç gundur yok .

Bilmiyorum hayat ne gösterecek 

İlk evliligimde eski eşime niye aldattin dedigimde sen bir kav gün yemek yapmamıştın ondan demisti .

Buda şimdi temizlik bahane etti çıktı gitti .

Bu orospular aşçı ve temizlikci mi acaba 

18 Cevaplar

+5 oy
önce (10,166 puan) tarafından
ajdjsha ya kusura bakma son cümlene güldüm. bahaneler on numaraymış. yemek yapılmamış ondan tövbe estağfurullah. valla banane olsun demek ki gitmeye
önce (3,887 puan) tarafından
Erkegin c.kune giden yol midesinden geçer bilmiyon mu :)))) tovbe tovbe
önce (10,166 puan) tarafından
ç. kü kopasıcalar:)
önce (3,887 puan) tarafından
Amiiiğğğnnn :))
-Reklam-
+2 oy
önce (1,030 puan) tarafından
İkisinin zeka da eksi bakiyeymiş. Muşmala kadar beyinle düşünüp düşünüp bu bahaneleri mi bulmuşlar. Boşa, donuna kadar al çatır çatır ye. Bırak o korksun nasıl nafaka veririm ben diye. 
+2 oy
önce (430 puan) tarafından
Bahaneleri olmuş yemek yoksa yumurta kırıp yiyen eşler var 
+2 oy
önce (94 puan) tarafından
Evlilik hep fedakârlık ister. Genelde tek taraflı oluyor ama neyse umarım tatlıya baglarsınız. Yanı sız soyledıgınızde yanlışsınız. Begenmıyorsan kapı orda gıt denılmez lutfen dikkat edin. Bak çekti gitti işte. Ellerınızle gönderdınız. Barıştıktan sonra da dikkat edersınız gözüne batan konulara. Ben mesela temızım ama dağınık bırıyım biraz yanı kullandıgım alanları dağınık kullanırım. O da hep bı acele telaştan malum çocuklu olunca. Ev yemek çocuk anca gun bıtıyor. Eşimin gelmesıne yakın evı mutlaka toplu tutmaya çalısırım. Dagınık oldugumu söyler yoksa ufak bı tartısmada. Haftasonu evdedır. Cuma gunu evımın genel butun temızlıgını yaparım o evdeyken ev temiz olsun diye bı bıtmedı işin diye söylenir yoksa erkekler boyledır söylenir kusur arar hep
önce (2,435 puan) tarafından
Ben hastaydım diyebilir beraber yapalım ne yapıyoruz bizde o zaman onlar eve para getirmediği de çekelim gidelim ben gidemiyorum çünkü gidecek yerim yok her git denildiğinde gidilecek ise o zaman hiç evlenmesin insanlar
önce (94 puan) tarafından
Sız soyledıgınız şeyı normal goruyrosunuz. Sen olmasan da yaparım, yoklugun bir şey kaybettırmez demıs oldunuz. Sıze söylenseydı napardınız? Ben dostane tavsiye verdim. Siz bılırsınız
+2 oy
önce (671 puan) tarafından
Çok ciddi okuyordum da sonunda koptum :D Napıyosun canım sen koltuklara afedersin bk mu sürüyorsun yemek diye sokaktan çamur mu koyuyorsun bunlar ne biçim bahaneler ya. Birkaç gün yemek yapmadın diye aldatıyorsa benimki harem kursun o zaman. 

3 gündür hiç konuşmadınız mı, nerede biliyor musun? 
Aldatan mi bosadim bunu bilmiyorum
önce (671 puan) tarafından
Yok yavrum bunu diyorum aldatanı niye arayasın zaten. O seni arasın mumla
+1 oy
önce (749 puan) tarafından
Senle pazarda karpuz seçelim iyisini seçeceğine eminim.
önce (1,742 puan) tarafından
Hahahaha
+1 oy
önce (7,129 puan) tarafından
Aldatmak isteyene gitmek isteyene bahane çok canım ya o yüzden kendini hiç suçlama bence erkekler çok bencil kendileri sanki mükemmelmis gibi kadınların 4 4 luk olmasını istiyorlar.

Ha ama şu da bı gerçek tırnağı 10 cm ojeli boyali , bı yumurta kır desen beceremeyecek kadınlar her zaman daha kiymetli olur
0 oy
önce (2,809 puan) tarafından
İkisininkide bahane bu erkekler hiç bir şeyden memnun olmayıp kadınların hep oturduklarını sanıyorlar çünkü ama evde onlardan daha çok yoruldugumuzu anlamıyorlar 
Yani çözüm yolu aramak varken gidiyor ise demek ki seçenek var yalnıs kiyim
önce (2,809 puan) tarafından
Yani canım benimde eşim bazen bu yemek niye böyle olmuş der bende günüm günüme tutmuyor bugünde yapamamisim insanlık hali derim söylenir söylenir sakinlesince gelir özür diler insanlık hali bizde herşeye kosturuyoruz bazen yetişemiyorum olmuyir biz robot değiliz biraz anlamaları lazım
0 oy
önce (1,225 puan) tarafından
Bazı erkeklere beyin nakli şart 
0 oy
önce (282 puan) tarafından
Bence erkeklerin kadınların bu kadar mükemmel olmalarını kaldıramadıklari için bı şekilde vurmak istiyorlar kadınlar da illa ki bı yerden vurur bazen benim de eşim sinirle söylüyor bende 2 çocuğu ona verip tam uyku saati dip köşe temizlik yapıyorum ve bunu her gün yaptığımı söylüyorum şikayet etmeye asla izin vermiyorum çok şikayetçiydin tut diyorum zaten bı daha ses çıkmıyor 
Hastaydım ben üstelik ben birşeyi kaldır miyorsam o kaldırabilir ben onun kirli coraplarinj her yerden topluyor işlem oda birşeyler kaldırabilir bence bahane gitmeyi bekliyormuş gitti
0 oy
önce (1,872 puan) tarafından
Nereye gitmiş peki haberin yokmu gitmek için bahane aramış hepside sana denk gelmiş 
Hiç sormadım
önce (1,872 puan) tarafından
Senin gidecek yerin varmı yanlış anlama çocuklar var diyorsun gelmezse nasıl geçineceksin çok zor Rabbim yardımcın olsun
Bilmiyorum çocuklar çağırdı gelmedi. İnan hiç bilmiyorum nasıl olur sonu bir daha aynı şeyleri yaşayamam
0 oy
önce (522 puan) tarafından
Kıyamam sana üzme kendini benimkide bir gün çıktı gitti aylardır ayrıyız iki çocukla cok zor herşey maddi manevi çöktüm
0 oy
önce (50,228 puan) tarafından
kiz son cumlene istemsizce güldüm 

karaktersiz aldatir 

bizim mahallede var kadin fıstık gibi evine de bagli kocasi olacak mal aldatmis 

yani sen kötü biri degilsin yemek yapmadin diye aldatilmaz o ******** oldugu için aldatmis
0 oy
önce (9,764 puan) tarafından
Bacım iki adamı da özellikle mi seçtin naisl aynı zihniyette 2 adamı tercih ettin. Allah öyle denyolarin cezasını versin. Madem temizliğini beğenmiyo kendisi yapsın yapamiyo mu temizlikci tutsun tövbe yarabbim 
0 oy
önce (3,600 puan) tarafından
Hersey tamam da , kapı orda çık git nedir fazla olmuş 
0 oy
önce (606 puan) tarafından
Son cümle güldürdü :) Gidesi varmış bahane bulmuşlar.Kaybeden kendileri işte...
0 oy
önce (15,778 puan) tarafından
Esra Erol'da bir kadın vardı Karpuz almadı deyip kocasını aldatan ilk eşininki ona benzemiş. Daha neler geçen bizim evimizde de böyle bir tartışma yaşandı müze değil bu ev her şey her zaman nizamlı olsun dağılacak tekrar toplanacak dedim beğenmiyorsan ayrı eve çık dedim eşim oturdu güzel güzel toplamaya yardım etti. Demem o ki eşin zaten bahane arıyormuş 
0 oy
önce (2,232 puan) tarafından
Gidecekmiste bahane olmuş iste

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 2,089 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 796 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 753 göst.