0 oy
105 göst.
önce Diğer kategorisinde (2,951 puan) tarafından

Bebek çetesi hakkında düşünceniz :(

Helal olsun savcıya 

8 Cevaplar

0 oy
önce (10,381 puan) tarafından
içim yanıyor. benim de bebeğim küvezde kaldı. devletten özele sevk edildi. bana göre 1 hafta kalması yeterliydi. çünkü 2.hafta hiçbir tedavi uygulanmadı. doktor 2.haftanın sonunda hala taburcu etmedi, biz imza verip çıkarttık. şimdi düşünüyorum gerçekten para için ayrı kaldıysak ben hakkımı helal etmiyorum. şu an küvezde olsa çıkartmıştım bile çoktan. 

devletten özele sevk de suriyelilerden oluyormuş. Devlet hastanesi yenidoğan yoğun bakımda suriyeli bebekler kalıyormuş, bundan dolayı ab den ödenek alıyormuşuz. o yüzden de bizim yavrular sevk ediliyor özellere. 
önce (1,872 puan) tarafından
Aaaa bu bilgiyi bilmiyordum
önce (10,381 puan) tarafından
haberi duyduktan sonra benim kafamı çok karıştırmıştı bu olay. koskoca şehir hastanesinde nasıl yer yok diye söyleniyordum. araştırdığımda bu sonuca ulaştım maalesef
-Reklam-
0 oy
önce (1,389 puan) tarafından
Çok üzüldüm o 12 bebek ac kalarak melek olmuş. Sebep olanların Allah belasını versin. 
önce (2,951 puan) tarafından
Amin inş canım
önce (1,268 puan) tarafından
12 bebek olduğuna emin misiniz sadece bizleri afallamak için 12 dediler ve bu çete olayı Bayadır varmış yani anlayacağınız Cook bebek bunlara kurban gitti:(((
12den fazlasi var canım kesin. O kadar kişi video çekti ki. Sayı daha fazladır
önce (1,268 puan) tarafından
Allah ıslah etsin o bebeklerin ahı onları bırakmasin
0 oy
önce (4,883 puan) tarafından

Çok kızgınım çok üzgünüm.  Bunu yapanların idam edilmesi lazım.  :angry:

önce (2,951 puan) tarafından
Ah keşke nerde o günler
0 oy
önce (5,527 puan) tarafından
Ayy psikolojim bozuldu doğumuma az kaldı. Allah belalarini versin inşallah.
0 oy
önce (9,133 puan) tarafından
Ztn kimseye hiç birşeye inancım guvencim kalmadı asilarda dahil..ama beni asıl üzen şey o bebeklerin acı çeke çeke öldürülmeleri benim oğlumda yoğun bakımda kalmıştı onu emzirmeye giderken başka bebeklerin aglamasi ciğerimi yakardı.simdi düşünüyorum ne kdr ağladılar ne kdr aç kaldılar ne kdr acı çektiler ki öyle can verdiker. Peki bunu yapanlarda hiç mi insanlık merhamet duygusu yoktu nasıl yapabildiler. Hade bunlarida bir kenara bırak ya aileler anneler babalar Rabbim sabır versin gerçekten dayanılması çok zor 
0 oy
önce (3,156 puan) tarafından
12 bebek sadece denetimlerde yakalanan ama görmediğimiz bilmedigimiz o kadar fazladır ki ... Senelerdir yapıyorlarmış bu işi. Hele ki pandemide o kadar insan bence boşu boşuna oldu sırf bunlar daha çok kazanacak diye...
Bende öyle düşünüyorum canım
0 oy
önce (4,788 puan) tarafından
O annelerin yerine koyuyorum kendimi belki aralarin da yillarca cocuk hasretiyle kavrulup doguranda vardir nasil.nir vicdan nasil bir kalp var bu isi yapanlarda o bebeklere yapilanlar hapiste besliceklerine ac biraksinlar.onlarida tek hucrede yemek su bile vermesinler acliktan gebersinler 
0 oy
önce (2,933 puan) tarafından
12 bebek olduğunu düşünmüyorum bence daha fazlası vardir. O savcı olmasaydı bizler bunu duymazdık hatta usttu kapatılırdı. 9 ay karnında taşı, kendini bilmezler yüzünden evladından ol 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 314 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Sendeee (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 373 göst.
17 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Zhlfrk (7,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 210 göst.
+1 oy
14 cevap 301 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Yasmin6547 (733 puan) tarafından soruldu