0 oy
84 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından
Hayırlı geceler kızlar, adet söktürücü ilacı reçete olmadan direk eczaneye gitsem alabilir miyim birde emziriyorum kullanabilir miyim , ilçede kalıyorum kadın doktoru yok burda , şehirde çok uzak

5 Cevaplar

0 oy
önce (1,639 puan) tarafından
Benim bildiğim emzirenler parol ağrı kesici harici Bi ilaç kullanamaz
önce (2,090 puan) tarafından
Kar zarar ilişkisi ile kullanılabilen bir sürü ilaç var :) tabi adet söktürücü bu gruba dahil değildir büyük ihtimalle
-Reklam-
0 oy
önce (8,496 puan) tarafından
Hayır alamazsin verilmiyor
önce (10 puan) tarafından
Hmm tm teşekkür ederim
0 oy
önce (594 puan) tarafından
Reçetesiz alınan adet söktürücüler var ama emzirirken kullanılmaz diye biliyorum pek güvenli bi ilaç grubu değil hormon var çoğunun içinde ve hormon süte geçiyor illaki yine de yakında varsa bi eczaneye yada sağlık ocağına danışın en iyisini onlar bilir 
Teşekkür ederim ben yarın eczacıya bi danışayım
0 oy
önce (371 puan) tarafından
Bunu bende merak ediyordum.  Kaç ay oldu dogum yapali normal mi sezeryan mı.      Ben mart ayi dogum yaptim 40.im çıkmadan ilk adetimi oldum.  Sonraki ilk adetimi 5. Ayda. 6. Ayda 1 hafta gecikmeli oldum.   Şuan yine 5 gün geciktim gebelik yok 3 gün önce test yaptim negatif.  Emziriyorum.  Boyle duzensizlikler normal galiba   
Bende normal doğum yaptım 4 buçuk ay önce, 2 buçuk aylıkken ilk adetimi oldum, işte yine adet olmam gerekiyor ama olmadım daha , karnım şişti ama 2 gun gecikti, bende bi an önce olup kurtulmak istiyorum ,düğünümüz var, ama şehre gidip doktora yazdiramiyorum yol 1 saat sürüyor ordanda hastaneye aktarma vs, bende acaba reçetesiz eczaneden alabilir miyim diye merak ettim, bide emziriyorym zarar verir mi oda var tabi, galiba 1 seneye kadar adet düzensizliği olacak gibi
önce (371 puan) tarafından
Ben sezeryan oldum.   Eczacıya mi sorsan acaba
Bugün gidip sorcam
0 oy
önce (2,317 puan) tarafından
Doktora sormadan asla kullanma canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
14 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (4,789 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
21 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Serennn (1,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 509 göst.
20 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busem (125 puan) tarafından soruldu

400,684 soru

11,989,785 cevap

36,174 kullanıcı

...