+9 oy
1,164 göst.
önce Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar eşim 2 ay önce belediyeye işe girdi ve çöp arabasında çalışıyor. Bugün bi arkadaşimı gördüm hayırlı olsun eşin işe girmiş dedi sonrada eşinden tiksinmiyonmu bu işi yapıyor milletin çöpüne elini değiyor diye demez mi bende eşimden asla tiksinmem helal iş yaptıktan sonra ama varya dedim şuan senden tiksindim eşimin üzeri kirleniyo senin kalbin kirlenmiş dedim buna bozuldu bende başka bişey demeden yanından gittim şimdi akşama beni çaya çağırıyor sen beni yanlış anldın kusura bakma falan yazmış eşinin işinden utanan varmı yada tiksinen 

Neden buraya yazdım bilmiyorum ama böyle konuşması zoruma gitti

87 Cevaplar

+1 oy
önce (9,435 puan) tarafından
Eger kalbın o kısıden soguduysa ve davetinde samimi olmadıgını hissediyorsan gitme. Eşimin işinden utanmadım utanmam. Bı ara patates bile sattı pazarda mühendis kendisi onda bile utanmadım harama el uzatanlar utansın 
-Reklam-
+1 oy
önce (1,876 puan) tarafından

Helal olsun sana bacım ya o kadınla da asla görüşme 

Bende asla utanmam ya ne utanacak helal para kazanıyor bizim için
+1 oy
önce (624 puan) tarafından
Sen de şöyle deseydin eşimden gurur diyorum ama senden bayağı bir tiksindim şu anda ne kadar boş beyinli insanlar var benim eşim de fayans ustası bundan gurur duyuyorum hırsızlık yapmıyor neticede çocuklarının rızkını helal yoldan kazanıyor bundan insan niye rahatsız olsun ki
+1 oy
önce (428 puan) tarafından

Helal olsun ne güzel cevabını vermişsin. Çalmıyor çarpmıyor Elhamdülillah helalinden kazanıyor inan övünç olacak bi iş helal lokma çünkü<3

iki dedemde mahalle temizlikçileriymiş keşke babamda çöpte çalışsaydıda gurbet gurbet dolaşmasaydık
+1 oy
önce (120 puan) tarafından
İyi demisn kuzum ekmek parası helal para ben olsaydim basardım küfürü yallah derdim daha da muhatap olmzdm
+1 oy
önce (2,428 puan) tarafından
Patavatsız kadın yaaa. Hiç üzülme sakın elbet aramızda bu şekilde dolaşan düşüncesiz insanlar olacak. Esmin amcası da çöp topluyor belediyede. İnan hiç aklıma bugüne kadar tiksinmek gibi şeyler gelmedi saçma. 
+1 oy
önce (203 puan) tarafından
Birde utanmadan çaya çağırıyor yüzsüz 
+1 oy
önce (3,952 puan) tarafından
Helalinden ekmek kazanan kimseden tiksinmem taktir ederim tam tersi
+1 oy
önce (2,090 puan) tarafından
İyi demişsin arkadaşına. Ben eşimin işinden değilde çalıştığı yerden tiksiniyorum ama yapacak bir şey yok çok pis insanlar var. İş bulsa hemen çıkacak.
+1 oy
önce (224 puan) tarafından
Asla tiksinmem eşim bir aralar çatı işinde çalışıyordu elleri boyadan siyahlanıyordu hatta böyle sarılmayayım sana diyordu saçmalama der ellerini öper sımsıkı sarılırdım herhangi biri bana size sorulan soruyu sormuş olsaydı direkt kapıyı gösterir heryerden engellerdim çünkü eşim hakkında öyle konuşabilen bir insanın benimle hiçbir işi olamaz 
+1 oy
önce (60 puan) tarafından
Sadece asla gitmemen gerektigini der baskada birsey demem
+1 oy
önce (142 puan) tarafından
Yerinde edilen dogru söz tesir etmiş. Hatasını anlayıp telafi etmek istemesi guzel
+1 oy
önce (58 puan) tarafından
Ne niyetle söylediği önemli söyleyiş şeklinden anlarsın zaten. Belki koku siner diye demiştir ama yinede boş bi muhabbet olmuş 
+1 oy
önce (4,424 puan) tarafından
Hayvancılık ile uğraşıyor haliyle kokuyor gelince banyo yapıyor geçiyor suyun sabunun temizlemedigi tek şey kalp kirliliği hiç utanmıyorum aksine gurur duyuyorum 
+1 oy
önce (7,271 puan) tarafından
Belediye işi iyidir evet çöp kokusu olacak illa ki ama parası da ona göre yüksek. Bu devirde iyi iş bulduktan sonra ne fark eder ne iş olduğu 
+1 oy
önce (374 puan) tarafından
Üstündekileri makineye atsan gul gibi yapar elini bir ucuz sabunla bile yikasan çıkar.  Ama o kadının kalbini nasil temizlenir Allah afettsin ne diyim.  Cevabini verip iyi yapmışsın.  Esimlebilgili boyle şey diyenede birdaha yüzüne bakmam.  Illa herkes masa başında mi oturmali illa herkes zengin mi olmalı Orta yasam v eya fakirlik utanilicak şey mi.  Asla utanmam dilenmiyor ya kime ne ne is yapsada
+1 oy
önce (2,027 puan) tarafından
O sözleri kayde alman bile hata 

Kimisini gördüm elalemin pisliğini sırf ekmek parası çıkarmak için temizlediğini..

Ha bu arada bnm babamda belediye de çalışıyor 21 yıldır 4 yıl snr emekli olacak Cook gördüm çöplükte çalıştığı ama hiçte utanmadim tam tersi gurur duydum cnk kimseye muhtaç olmadık herkesin evinde olan bizim evde de vardı...
+1 oy
önce (365 puan) tarafından
Çok güzel bir cvp vermişsin helalinden namusu ile çalıştıktan sonra kimseye laf düşmez 
+1 oy
önce (2,005 puan) tarafından
Ayyy ne kötü kalpli insanlar var ya şaşırıyorum gerçekten 
+1 oy
önce (1,231 puan) tarafından
Hoşt deseydin nie utanacakmissin kadın satmiyor zina yapmıyor, katil değil,satıcı değil. Elhamdülillah anlı akıyla kazanıyor deseydin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 269 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Berra.umay (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasirinn annesi (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
12 Eylül 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 941 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensannesi07 (55 puan) tarafından soruldu

400,696 soru

11,990,226 cevap

36,176 kullanıcı

...