+9 oy
1,164 göst.
önce Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar eşim 2 ay önce belediyeye işe girdi ve çöp arabasında çalışıyor. Bugün bi arkadaşimı gördüm hayırlı olsun eşin işe girmiş dedi sonrada eşinden tiksinmiyonmu bu işi yapıyor milletin çöpüne elini değiyor diye demez mi bende eşimden asla tiksinmem helal iş yaptıktan sonra ama varya dedim şuan senden tiksindim eşimin üzeri kirleniyo senin kalbin kirlenmiş dedim buna bozuldu bende başka bişey demeden yanından gittim şimdi akşama beni çaya çağırıyor sen beni yanlış anldın kusura bakma falan yazmış eşinin işinden utanan varmı yada tiksinen 

Neden buraya yazdım bilmiyorum ama böyle konuşması zoruma gitti

87 Cevaplar

+1 oy
önce (1,287 puan) tarafından
Bacım seni canı gönülden tebrik eder anlından öperim helal olsun iyi yapıştırmışsın lafı
-Reklam-
+1 oy
önce (1,277 puan) tarafından
Ben değilde eşim benden utaniyordu fırın başında olduğu için çok terliyordu yaptığı yiyecekler hep üstüne siniyordu ne kadar duş alsa bile ben hiç oralı bile olmadım gelir gelmez terli olsa bile öper sarılırım 4.senemize giricez halen daha öyle ama benle kızım gene gidip sarılıyoruz öpüyoruz:D geceleri kokusu geldikçe acikmam haricinde sıkıntı yok eşime derdim bugün böyle kokuyon eşim akşama o yemeği getirirdi sjsjs
+1 oy
önce (2,072 puan) tarafından
Kötü kalpliymiş arkadaşın orası ayrı da,bunu yüzüne dan diye söyleyebilecek kadar da kabaymış,hadsizmiş. Lafını güzel etmişsin. Selamı sabahı kes bitsin.
+1 oy
önce (272 puan) tarafından
Esimin isinden neden tikseneyim yada utanmayın tovbe estağfurullah pezenfeklik yapsa tamam namusuyla helaliyle kazanan adamdan tiksinilmez aksine evine coluk cocuguna helal para yedirdigi için bas taci edilir ben olsam.o.kisiylede samimiyet kurmam 
+1 oy
önce (3,221 puan) tarafından
Niye utanacakmışız canım gidip kadın pazarlıyo uyuşturucu mu satıyo ne bilim kara paramı aklıyır haram para mı yediriyor napıyo sanki ama kadına iyi demişsin
+1 oy
önce (173 puan) tarafından
Asla gitme iyi de söylemisin helalinden çalışıyor adam evine ekmek getiriyor kalbi *** bağlamış insanlarla muhatap olma canım gayete öyle demek istemiş senin öyle bir cevap vereceğini düşünmemiş ağzına sağlık. 
+1 oy
önce (362 puan) tarafından
Çok iyi demişsin gitme bence evine 
+1 oy
önce (1,790 puan) tarafından
Arkadaşın çok edepsiz gercekgen birine asla böyle birsey demezdim ben vallahi sana birşey diyeyim mi eşimin işsiz olduğu dönem o bile elimize gecmiyordu düşün eşim üstü başı kirli geliyor eve hicbirzaman tiksinmedim adam bizim karnımızı doyurmak için evine bakmak için gecesini gündüz yapıyor helaliyle kazanıyor tiksinen insanda gelmesin evime açık açık derdim en hsaas oldugum şeyler çünkü eşimin yorgun haliyle gelmesj iki üç kuruş kazanmak için o patronların ağzına bakıyor eşimi köle gibi kullanıyorlar adam sırf iş yok işsiz kalmayayim diye sesini bile çıkarmıyor kim için biz için şimdi ondan mı utanacam 
+1 oy
önce (1,505 puan) tarafından
Çok iyi demişsin yerinde olsam görüşmem çaya da gitmem. Emek verilmiş alın teri dökülmüş helalinden 1 lokmayı haksiz kazanılmış 1000 lokmaya değişmem. Eğer eşim milletin hakkına girip bizim boğazımızdan haram para geçirseydi o zaman tiksinirdim, helal para kazanırken kirlenen üst başından değil.
+1 oy
önce (74 puan) tarafından
Çok iyi demişsin benim kocam ****** bakıyor hiçte midem bulunmaz bizim için yapıyor zaten eşim bazen pis kokuyorum der yok çok güzel kokuyorsun derim çünkü bizim için o kokuları çekiyor
+1 oy
önce (738 puan) tarafından
İlla herkes gömlek giyip kiravat mi takacakmis salağa bak ya ben bile sinir oldum burdan ki sizi dusunemiyorum bile 
+1 oy
önce (552 puan) tarafından
Ay onaneymis ayıp mı gunah mi çalmıyor cirpmiyor sanane nerde çalışıyor. Kimsenin ailen hakkında konuşmasına izin vermemelisin onlar kendi eteğindeki camurlara baksınlar önce pis kalpliler. 
+1 oy
önce (1,666 puan) tarafından
Lafini cok iyi almis o canim. Hic uzulme valla o caya da gitmezdim ben olsam. Haddini bilsin 
+1 oy
önce (2,317 puan) tarafından
Gitmeyeceksin heralde umarım ilgiyi alakayi da kesersin arkadaş bozuntusuyla 

Benim babamda zamaninda calisti çok kötü kokuyordu 

Ama haram yemektense ahiretimizi yakmaktansa 

Böyle bi işte çalışsin helal getirsin hiç önemli değil 

Ben hayatımı başkalarinin keyfine göre yasamiyorum
+1 oy
önce (660 puan) tarafından
Helal lokma getirdikten sonra  işinin bir önemi yok bence utanılacak birsey de değil sizin eşinizi mesleği iyi güzel cevap vermişsin ama sen 
+1 oy
önce (452 puan) tarafından
Laf olsun diye söylemiyorum kimseyi dış gorunusuyle elestirmem, kimsenin işini kucumsemem eşin kendi alın yeriyle evine ekmek getiriyor yaptığı ayıp bişey değil iyi ağzının payını vermişsin 
+1 oy
önce (1,409 puan) tarafından
Bence sizin ve veya esinizin isi kimseyi ilgilendirmez.  Ama bana arkadsism boyle yorum yapsa o saatten sonra arkadasim olmaz
+1 oy
önce (4,327 puan) tarafından
Eşimin kendi işyeri var yeme içme sektöründe. İş sahibi olmasına rağmen hergün mutfakla da ilgilendiği için mutlaka yağ ve yemek kokusu siniyor üzerine. Bundan neden rahatsız olayım ki? Çalışıyor, kazanıyor, çalıp çırpmıyor. O arkadaşın cahilmiş baya, mutfak şeflerinin yemek kokusunu, şantiyede çalışan mühendislerin toz toprağını, laborantların günlük nelere dokunduğunu vs bilmiyor anlaşılan. Sadece etiket olarak çöpçü kelimesini küçük görmüş kendi cahil aklıyla. Senin yerinde olsam böyle cahil insanlarla görüşmem. 
+1 oy
önce (83 puan) tarafından
Hiçte kendini üzme eşim eskici pet şişe topluyor bazen. Parayla alıyor bende ona yardım ediyorum bazen bende topluyorum utanılacak bişey yok bence o sana söylerken kendinden utansın tiskinecek ne var su var sabun var eşin işten gelince bir duş alır tm yani ben elimle bile çöpü karıştiriyorum eve geliyorum önce dışarda ellerimi yıkarım sonra direk duşa girerim kalbiniz temiz olsun eller yüz temizlenir kalp temizlenmez bacım üzme kendini 
+1 oy
önce (243 puan) tarafından
Çayı da kendinin olsun çorbası da gitme.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 269 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Berra.umay (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasirinn annesi (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
12 Eylül 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 941 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensannesi07 (55 puan) tarafından soruldu

400,695 soru

11,990,202 cevap

36,176 kullanıcı

...