0 oy
230 göst.
önce Aile kategorisinde (564 puan) tarafından
Annem biraz grip köye gidelim dedi eşim kendi annesini aramış bende annemi aradım zaten hastasınız az birşey oturmak için dışarda uğrarız belki dedim ben size birşey hazırlayamam dedi çok alındım ben ondan birşey hazırlamasını beklemedim diyelim ki yemeğe kaldık bende yapabilirdim böyle dediği için çok üzüldüm 

9 Cevaplar

+2 oy
önce (4,545 puan) tarafından

Annen sonuçta böyle küçük seylere de alinmayin ya gülüp annecim seni göreyim yeter diyip geceydin keşke insanlar her zaman duymak istediğimiz seyleri söylemiyor maalesef bazen de böyle şeyler duyabiliriz kulak arkası etmeyi bilmek lazım :)

önce (11,731 puan) tarafından
Ay bende bunu anlamiyorum ya. Senin yorumu gorunce yazayim dedim ya. Boyle gorunce diyorumki bizim aramizdaki bag sanirim cok farkli. Insanlar annelerine falan çok uzaklar sanirim. Annem ablam ben surekli birlikteyizdir. Bisey hazirlayamamda deriz bugun gelme isim varda deriz. Sana çok ihtiyacim var gelde deriz. Herseyi deriz birbirimize ama kimse kimseye alinmaz yani
önce (4,545 puan) tarafından
Ablamla hergun birbirimizi yeriz ama ertesi gün yağ baliz unuturuz hemen
önce (11,731 puan) tarafından
Aynen biz :D
-Reklam-
+2 oy
önce (5,034 puan) tarafından
Hayır demeyi yapamam, gelemem, müsait değilim, istemiyorum demeyi öğrenmeli diyen insanlara da gücenmemeyi öğrenin bakın o zaman hayat ne güzel akıp gidecek. Anneniz hastaymış halini arz etmiş. Gücenmeyin lütfen 
0 oy
önce (590 puan) tarafından
Ben de üzülürdüm. Sen oraya bir beklenti için gitmiyorsun ki. Onu görmek için gidiyorsun sonuçta. 
0 oy
önce (3,433 puan) tarafından
Hasta olduğunu için kırılacağınızı düşünememiş olabilir mi 
0 oy
önce (60 puan) tarafından
Hastaymis birsry hazirlayamayacagi icin rahatsiz olabilir 

Cunku illakj acikacaksinjz yada ikramlik koyulmasi gerekecek  

Annenin acisindan bakarsan hem hasta hemde damafi dunuru gelecek ben olsam bende daha sonra kabul eder daha iyi agirlarim
0 oy
önce (4,424 puan) tarafından
Hastaymış hazırlayamayacagunj söylemiş sizde anne senden beklentim yok ben kendim hazırlar kendim yerim sonuçta orası benim de evim deseydiniz annem bana hadi kızım yemek falan yap deyince burası benim babamın evi senden çok benim evim diye dalga geçerim bana yap dememe gerek yok derim 
0 oy
önce (60 puan) tarafından
Sen evladı da olsan sonuçta damadı da gelecek. Hasta kadın yapamayınca çekinmiştir. 
0 oy
önce (3,713 puan) tarafından
Kotu bisey dememis ki, ben olsam olsun ben gelir sanada bize de hazirlarim derim. Evlendim diye baska ev olmadi anamin evi. Herseye alinganlik yapmayin.
0 oy
önce (15,928 puan) tarafından
Buna alındığına göre soğuk bir ilişkiniz var sanırım yoksa hasta bir insanın bunu demesi çok normal. Babam bize geldi şehir dışından keşke son dakika haber vermeseydi önceden haberim olsaydı dedim mesela ne yani gelmesini mı istemiyorum canımdan kıymetli ama bir hazırlığı planlaması olacak kimse de alınmadı gücenmedi. Mesela ben o durumda sende yemek yemeye değil sana yemek yapmaya geliyorum hastasın diye derdim. 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,605 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mizantropist (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 177 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Elif34 (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
8 Ekim 2024 Aile kategorisinde mehal (680 puan) tarafından soruldu

400,709 soru

11,990,898 cevap