0 oy
365 göst.
önce Diğer kategorisinde (272 puan) tarafından
Kızlar 19 haftalık hamileyim yarın eşim şehir dışından gelecek, 3 aydır uzakta çalışıyordu , ee haliyle bişeyler bekler yada ister bnden ama bn korkuyorum bişey olur diye, Eşime doktor yasakladı demeyi düşünüyorum ama ona haksızlık yapmaktan korkuyorum, Gerçekten ağrılarım var afedersiniz vajinam şişmiş ağrıyor bebeğime bişey olacak diyede korkuyorum, daha önce kürtaj oldum. Ne yapacam bilmiyorum o kadar ôzlediğim haldr gelmesini istemiyorum doğuma kadar. 

10 Cevaplar

+1 oy
önce (3,433 puan) tarafından
Haftası büyük bir sıkıntı olmaz, ama korkunuzu durumunuzu anlatın yalan söylemek yerine. Hem ilişkiye erkek için girilmez ki sizin için vücudunuz için da olsa daha iyi.
önce (272 puan) tarafından
Ya özledim bnde istiyorum ama bebeğimden ônemli değil, daha önce kayıp yaşadım bide 1 aydır kontrole gitmemişim ayın 1 de randevum var kaç gündür vajinam şişmiş zonkluyor hep korkuyorum
-Reklam-
0 oy
önce (740 puan) tarafından
Yanlış anlama bacım ama ön sevişme yapabilirsiniz
Ondan sonra devamı gelir olmazzz
önce (740 puan) tarafından
O zaman eşine olmaz de canısı
Öyle yapacam
0 oy
önce (158 puan) tarafından
Dusuk tehliken yoksa yapilabilir
1 aydır hastaneye gitmemişim ayın 1 de randevum var ama kaç gündür ağrım var bide vajinam şişmiş zonkluyor
önce (158 puan) tarafından
Esin anlayışlı biriyse anlatirsin
Çok anlayışlı sağolsun ama yinede belli olmaz
0 oy
önce (28,693 puan) tarafından

Tehlike yoksa yalan söylemen doğru olmaz

Tehliken yoktu 15 haftada gittiğim de ama 1 aydır gittmedin hastaneye ama kaç gündür şiddetli bel ve kasık ağrım var afedersiniz vajinam şişmiş zonkluyor o yüzden korkuyorum, randevum ayın 1 de
0 oy
önce (1,282 puan) tarafından
Eşine durumu izah et bence eğer bencil bir karaktere sahip değilse Zatn istemez.
3 aydır uzakta inşallah anlayışla karşılar
0 oy
önce (4,424 puan) tarafından
Belki eşin de istemeyecek erkeklerde hamilelikte bebeğe birşey olur diye korkuyor 
İlk gebeliğimde doğumq gittiğim güne kadar olduğu için eşimi tanıyorum ister ama işte bn korkuyorum
0 oy
önce (5,800 puan) tarafından
Doktor yasaklamadysa niye korkuyorsun bende kürtaj olup üstüne hamile kaldım doktir bna kalbini dinleyelim.snra olur dedi kalp dinledikten snra hafta da bir oluyordu şuan son hftalar iki hftada. Bir dahada olmuyor doğuma az kaldı çnkü ama bebeğe bişey olmaz ki rahim ağzı kapalı sonuçta açılman falan varsa Allah korusun dyecektim hadi grme zorlnamadan gireblrsin bnce
Ama ağrım var kasık ve bel ağrısı var afedersiniz vajinam şişmiş zonkluyor o yüzden korkuyorum randevuma daha var
önce (5,800 puan) tarafından
Valaha benimde bel ağrım vardı ama kendini hazır hissetmiyorsan sen  blrsin valaha
Hissetmiyorum maalesef bu gidişle doğuma kadar da hissetmiyecem.
0 oy
önce (43 puan) tarafından
Eşinize yalan söylemeyin zaten vajinada şişlik ağrı vs varsa enfeksiyon olabilir o zaman da cinsel birliktelik önerilmiyor. Bu durumda cinsel birleşme zaten tehlikeli olur. Eşinize açıkça durumu söylersiniz eğer sizden illa cinsellik beklerse. Belki hamilesiniz diye o da çekinebilir bebeğe bir şey olursa diye o yüzden yalan söylemeyin hiç.

Ha baktınız olacak gibi değil, söylediğim için kusura bakmayın ama başka bunu anlatabileceğim bir yolu yok; elinizle eşinizi tatmin edersiniz. Bu da bir cinsellik sonuçta. Ama vajinanız bu durumdayken riske girmeyin hiç
İlk gebeliğimde doğuma gittiğim gün bile oldu ama ondan sonra bı kayıp yaşadım korkuyorum, şiddetli bel ve kasık ağrım var vajinamın sağ tarafı şişmiş ayın 1 de randevum var o zaman soracam doktora ama şuan ićin korkuyorum, ôyle olacak mecburen
0 oy
önce (2,319 puan) tarafından
Doktora sorsaydin daha iyi olurdu canım 

Ve şunu da soyleyim tamam sen bebegini düşünüyorsun ama eşim 3 aydır yoktu diyorsun illaki isteyecek bence uzaklastirma bu kadar da sogursa sen istesen de olmaz 

Yanlis anlama da bazı erkekler eşe sadık kalmıyor bu konuda altını çiziyorum bazıları diyorum
Kaldığım ilçede doğum doktoru yok ayın 1 de başka bı yere randevum var o zaman soracaktım zaten ama eşimde bugün geliyor ve bn korkuyorum zaten şiddetli bel ve kasık ağrım var
0 oy
önce (78 puan) tarafından
Doktor yasaklamadıysa bu haftada sorun yok bebekle mesafe uzak baya
En son 15. Haftada gittim çok şükür herşey yolundaydı ama 1 aydır kontrole gitmemişim ve 1 haftaya yakondır ağrılarım var afedersiniz vajinam şişmiş zonkluyor bel ve kasık ağrım var

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 662 göst.
0 oy
30 cevap 1,602 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 707 göst.
18 Mayıs 2019 Aile kategorisinde kertenkelebek (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 667 göst.

400,709 soru