0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
alerjim var benim hemde çok şeye herkes nasil yasiyosun bu kadar seye alerjin varken diyor...

tam uyuyacak hapsiriyorum bide sessizde olmuyo akli cikti yine kuzumun :((((

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Aynı durumdayız kuzum hamile halimle alerji ilacı içiyorum etki bile etmiyor uykumdan uyanıp hapşırık krizlerine giriyorum mahvetti beni :(

tarafından
Allah yardımcın olsun canim hamileliğin ilk basinda çok çektim canima okudu sonra bitti gibi bisey oldu bir iki ay oncesine kadar yoktu basladi yine zeytin yedim o tetikledi benim zeytine alerjim var
tarafından
Geçmiş olsun canım allah şifa versin. Benim neye olduğunu bile bulamadık dermografizm var cilt hassaslığı o yüzden testler çıkmıyor beş altı yıldır böyleyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde hasta olmusum oksurmemek için kendimi skyorum acayip zor bı durum :) Allah'kolaylık ve şifa versin :)
tarafından
amin canim sagol ne guzel hamilelikte ve bir iki ay oncesine kadar gecmisti ne sevinmistim gecti diye yine basladi oksuruktende korkuyo gece uyku arasinda oksurduk kalkti dikikdi aldim yanima mecbur :)
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Burnunu sıksan yada yastiga kafani bastirsan yine mi ayni. Alerji hapi var ondan alsan bende yazin cok hapsuruyorum ölümsüzlügü ilan edecen az kaldi diyolar 
tarafından
emiyo kuzum normalde oksurmek icin bile obur odaya gidiyorum sorma bana doğumda bile ebeler seni bu kadar alerjiyle unutmicaz dediler
(2,172 puan) tarafından
Cok kotu ya korkuyodur minikte alerjilerin neyden oluyo benimde cok oluyo
tarafından
tam yerine yatırdım kapi ses yapti kalkti oturdu yine aldim bazaya
alerjilerim.
ev tozu polen depo akari zeytin kavak ot cim papatya misir bugdaygiller kedi köpek hamam böceği agri kesiciler bunlar aklima gelenler. ev tozu polen ve bugdaygiller en cok olanları canim bide alerjik astim var
(2,172 puan) tarafından
Senin baya cokmus kuzum ya :/  benimde gunese alerjim var yazin disari cikamiyorum yoksa surekli kasiniyorum hapsuruyorum cok kotu oluyorum yaz gelmesini istemiyorum
tarafından
gunes sigara parfüm onlarda bende hapsiriyorum kuzum aleeji aşısı oldum bide ben dort sene
0 oy
tarafından
kız demekki.hep bu yüzden ela her sese tepki.vermeye başladı.hemen korkuyo artık 
tarafından
tam yerine yatirdim kapidan cit ses geldi kalkti bazaya aldim aydina dedim gel bekle dusmesin wc gittim yine kalkti ses duymuş :)
tarafından
korktuğu için sese karşı hassas hemen duyuyor bence bilinç altımıza uyarı kaydediyor dimi biz nasıl zil sesine duyarliyiz yada bebek aglamasina işte ela da öyle olmuş kuzum
0 oy
tarafından

gecmis olsun canim napcaksin ne zaman geleceği bello olmuyor bi anda hapsiriyoruz benim de kizim hep sicrayarak uyaniyor hapsirdigim zaman:D

tarafından
oy kiyamam onada ♥️ gunduzleride taklidimi.yapiyo millet sessiz hapsirir ben yapamıyorum ya :)
tarafından
yaaa yerim ben onu masaAllah bu yaşta taklid etmeyi de öğrenmiş ❣

İlgili bir soru bulunamadı

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,914 kullanıcı

...