0 oy
652 göst.
önce Diğer kategorisinde (170 puan) tarafından

2. sorum bugün çocuk eken uyudu aklımdakileri sorim dedim :) ben misafir sevmiyorum evime öyle kimse gelsin istemiyorum kolay kolay bu yüzden kendimi günahkar hissediyorum resmen sanki çok günah işliyorum gibi ama haklı sebeplerim var. Sizce hesabı sorulur mu benden bunun? 

28 Cevaplar

+1 oy
önce (14 puan) tarafından
Vala misafir başımın tacı kim olursa olsun kapim her zman herkeze açık misafir seven biriyim herkez nasibi ile gelir zaten he dedikodumu yaparsalarda Allah görüyor 
önce (170 puan) tarafından
Bu kadar da iyi niyet iyi değil bacım seni çok kullanırlar
önce (14 puan) tarafından
Vala kullanıyorlar zten ama seviyorum ne yapım
Allah affetsin onları. Ben doydum çünkü bizde çok kullanıldım zamanında şimdi selam dahi vermiyolar
-Reklam-
+1 oy
önce (78 puan) tarafından
Bende nefret ederim hele doğumdan sonra kimseyi kabul etmeyecegimi açık açık söyledim herkese çat kapı gelenleri de uyardım artık kimse gelmiyor öyle çok şükür kabul etme niye günah olsun bilmiş bilmiş geliyorlar birde herşeye fikirleri var istemem yani
Aynen valla bak tanrı misafiri olsa ihtiyacı olsa kapım sonuna kadar açık ama böyle gereksiz ya bebeğimle oynasam daha sevap valla
önce (78 puan) tarafından
Bencede takılma bunlara gelmesin kimse
+1 oy
önce (590 puan) tarafından
Ben de sevmiyorum misafir. Kendim davet ederim ama çatkapı gelen misafirden nefret ederim yüzüne bile bakmam. 
+1 oy
önce (513 puan) tarafından
Yerine göre misafir severim sevdiğim kişilerin gelmesini isterim ama diğer türlü yüzüme gülüp arkamdan konuşanlar gelince mesela gelmeselerde olur istemem pek gelmelerini bana 
+1 oy
önce (4,894 puan) tarafından

Misafir nasibiyle gelir derler . 

+1 oy
önce (9,435 puan) tarafından
Cocuklardan önce misafiri cok severdım agırlardım da cocuklardan sonra lafımı dedıkodumu yapacak kimsem olmadıgı için cagırıyorum genede ama pek bişey yapmıyorum 
0 oy
önce (627 puan) tarafından
Çoluk çocuğun sağlığın sadakasidiye dusununcebela gibi değil de hediye gibi geliyor misafir insana.insanlar bunu neye kullanirsa kullansın sizin misafir agirlamaniz hayırdır.bakis açınızı degistirin
0 oy
önce (2,027 puan) tarafından
Ben misafiri zamanında severim öyle Cat kapı sürekli gel git yapanların değil hatta bazen misafire alışkın olduğum için kendim birilerini arayıp zorla çaya davet ederim ya da yemeğe 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 235 göst.
3 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 365 göst.
0 oy
13 cevap 435 göst.
19 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (971 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 346 göst.
8 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Asabii (424 puan) tarafından soruldu