0 oy
667 göst.
Diğer kategorisinde (189 puan) tarafından

image

makinem bozuldu yaa şuan kiradayım kendi evime 2 3 ay sonra geçicem yenisi şuan almak istemiyorum yeni eve geçince herşey yeni olsun istiyorum ama hiç uyumayan bi evlâdım ve her gün 2 makine bulaşık çıkan evim var ne edicem bilemiyorum :D

19 Cevaplar

+1 oy
(1,374 puan) tarafından
Kız acıdım valla sen yeni evi bekleme al bi an önce.Kendine niye eziyet ediyon :)) 
(189 puan) tarafından
Mutfağımin yeri düz değil yenisini alsam onuda ziyan edicem boşuna
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ay hiç sevmem bulaşık yıkamayı ama hepte yıkarımಠ_ಠ
(189 puan) tarafından
Bende hiç sevmiyorum ama banada denk geliyor :)
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Ne yiyonuz kiz öyle 2 makine bulaşik çikiyo:D
(189 puan) tarafından
Ben kocam ve kızım 2 bucuk kişi yaşıyoruz evde ama yemek yaparken bi makine çıkarıyorum bilmiyorum nasıl oluyor :)
+1 oy
(12,854 puan) tarafından

Kullan at tabak bardak al aklıma bu geldi :D

(189 puan) tarafından
Ayyy çok mantıklı:)
0 oy
tarafından

Sen dua et yine alabiliyosun ben onuda alamıyorum vardı bozuldu gidiş o gidiş birde iki çocuk var bende sen düşün yani iyisin benimki içler acısı acıların kadınıyım :)

(189 puan) tarafından
İnşallah sanada nasip olur almak
0 oy
tarafından
Aboowwww o ne gızzzzzz korktum vallaha :-)))))))) :-)))))))))
(189 puan) tarafından
Bu sadece makinenin içindekiler bide yan tarafta tencereler var ve akşamdan kalan bulaşıklar ay ayyyy
0 oy
(434 puan) tarafından

Ve ben de kıracıym martda kendi evime gecıcem tesadüfe bak :):woot:

0 oy
(2,159 puan) tarafından
Eğer imkanınız varsa alın canım günlerini böyle bulaşıklar mı geçircen sen
(189 puan) tarafından
Zorda olsa alırız dedi eşim çünkü makineye bile zar zor yerleştiriyoruz ama bu evde hiç alasim yok
0 oy
(682 puan) tarafından
Kıyamam cnm yardıma geleyımmı... 

Bulasık yıkamasından ayrıca nefret ederim ben ev supurmesını ve sılmesını severim 
(189 puan) tarafından
Ayy canım benim çok teşekkür ederim:*
(682 puan) tarafından
❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
0 oy
(119,237 puan) tarafından
Kac kisinizi kiz ☺️ 3 hafta once tasindim evime inan makinayi 3 kez anca calisti dolmuyo benim makina
(189 puan) tarafından
Ben sadece yemek yaparken bi makine çıkarıyorum anlam veremiyorum nasıl çıkıyor o kadar bulaşık 2 buçuk kişiyiz:D
(119,237 puan) tarafından
☺️☺️☺️ bucugunu yerim yaaa
0 oy
(35 puan) tarafından
Ayyy şu manzara bir anımı hatırlattı daha yeni evliyim eşimin ve benim iş arkadaşlarımız yemeğe geldi evin içinde toplam 15 16 kişi varız yemek cay meyve tatlı derken ben her cıkan bulaşığı makineye atıyorum millet dağıldı gece 12 1 falan ama nasıl mutluyum hem gururla misafir ağırladım hemde mutfağım dağınık değil eşime bir yorgunluk kahvesi içelim makineyi çalıştırayım sabah boşaltırım dedim ayyy hiç unutmuyorum 1 dakika sonra ekranda 4c diye bir hata vermeye başladı 1 2 denedik olacak gibi değil sabah a karşı saat 4 biz hala mutfaktayız eşimle bulaşık yıkıyoruz :) tabi kahvelerde o gururda yalan oldu bizim :) 
0 oy
tarafından
Benim hiç olmadı bulaşık makinem bi de böyle düşün :D
(189 puan) tarafından
İnşallah sanada nasip olur canım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Allah kolaylık versin canim

(189 puan) tarafından
Sağol canım:)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ahh yazık sana üzüldüm canım 2 ayda makina eskimezki al işte ne diye kendine eziyet ediyosun
(189 puan) tarafından
Canım bu evden o kadar nefret ettim ki bir iğne bile götüresim yok
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Bozulani ikinci ele sat 300 350 bi makine al canim evine gidincede satar yenisi alirsin 
(189 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım belki öyle yaparım
0 oy
tarafından
Ooo kolay gelsin o çok zor işte
(189 puan) tarafından
Aynen çok zor
0 oy
tarafından
Ben 3 yillik evliyim sadece ilk yil bulasik makinem vardi iki senedir bu evdeyim tesisati yok kendim yikiyorum malesef 
(189 puan) tarafından
Allah kolaylık versin
tarafından
Eskiden nefret ederdim bulasik yikayinca ama simdi cok seviyorum butun gamim kederim gidiyo
0 oy
tarafından

Bulaşıklik bari al makine alana kadar bu ne kiz domino gbi dizmissin biri gitse hepsi devrilicek :D

(189 puan) tarafından
Bugün alırım inşallah :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Oyyy seni anlıyorum benimde geçenlerde bozuldu allahtan hemen yaptırdık ya hiç sevmem elde bulaşık yıkamayı hele bardak kaşık ıyyy :D
(189 puan) tarafından
Bende sevmiyorum bide çay bardaklarım ince belli sünger girmiyo içine nefretim geldi:)

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 536 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,199 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 915 göst.
0 oy
1 cevap 309 göst.

379,113 soru