0 oy
608 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar aranizda ehliyet alan varmi zormu sorulari falan 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben alali 3 yil oldu ama bildigm kadariyla zorlasmis direksiyon sinavi. Park etme biraz zorlastirilmis. Ama rampada geri kacirmaksa korkun korkma. Çünkü kurs arabalari genelde dizel oluyo benzini direk yedigi icin kaçmıyo geri. Ben kendi arabamizda zorlanıyorum rampada lpgli çünkü
tarafından
Ikinci bebekten once alayim dedim dogumda yaklasiyo birde bu direksiyona zor dediler nasil yaparim diye kara kara dusunuyorum . Benim.kullanacagimda lpgli olacak ama kursunki nasil hic bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Kismetse bende seneye alacam insallah ama gecen sene ki sorular cok da zor değildi bi arkadasm girdi ordan biliyorum bu seneki nasil Allah bilir anlaslan kimse bilmiyo
tarafından
Sorulari cok zor degil ama su direksiyonda sinyal ver . Yokusta arabayi arkaya kacirtma park etme  araba calistirma falan korkutuyo beni.
0 oy
(280 puan) tarafından

Tabletten bilgisayardan mi giriliyomus sinava bisy oluyomus bnde yazilcam bu ay icinde 

tarafından
Bende yazildim ama direksiyon dersinden korktum gitmeden . Sinavda araba durursa vermiyolarmis ehliyeti bir suru para insaallah gecerim
0 oy
(14 puan) tarafından

Ben mayısta aldım kızlar herseyin bi püf noktası Var hoca sana anlatıyor sınava kadarda en az 20 30 kez provasını yapıyorsunuz yani panik yapmazsaniz rahat gecersiniz

tarafından
Gecemefim ben ya :( yazili iyiydi ama direksiyonda kaldim :(
(14 puan) tarafından
Panik yapmışsın ozmn bnm arkadaşımda kaldı derste yapabildiği şeyleri sınavda yapamamis
tarafından
Aynen ya 5 arkadas vardik kursu birlikte baslamistik 3 tanesi yapamiyodu onlar gecti biz kaldik. Panik yapmamak lazim heycanlandim
(14 puan) tarafından
Benim arkadaşımın önündeki aday sinyal vermeden çıkmış arkadaşımda o panikle debriyaja basmadan frene basmış araba istop etmiş müfettiş neyse devam et demiş ama arkadaşım o andan snra paniklemis bi kez daha istop ettirmiş öyle kalmisti
tarafından
Aynen hata  hatayi getiriyo panik yapiyo insan yanlislar ust uste geliyo.bitaneside arabayi calistirmis farketmemis tkrar marsa basmis onuda hemen indirdirler cok acimasizlar
0 oy
(881 puan) tarafından

Ben mayısta aldım canım sorular gerçekten çok yanıltıcıydı ve zordu 1 soruyla geçtim valla

tarafından
Yazili sinavim yuksekte direksiyonda kaldim canim ben panik yaptim bide hamileyim :(
(881 puan) tarafından
Ben iki sınavdanda ilkinde geçtim hep canım direksiyon sınavım saat 7 deydi ilk ben girdim arabaya oturmadan direksiyon hocam hocaların çok iyi oldugunu söyledi kaputu falan açtım aküyü gösterirken sürekli espri falan yapıp beni çok rahatlattılar onlardan kaynaklı birazda ilk derste verdim hemen
tarafından
Ne guzel ya Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin canim. Bende arbayi tanitirken iyiydim park yapmada kaldirima yasladim in asagi dediler. Cok uzuldum ama yapicak bisey yoktu :(
(881 puan) tarafından
Amin inşallah canım allah razı olsun. Aynen direk indiriyorlar artık çok acımasız ama mantıklı bir sistem oldu şuan dikkat gerektiriyor ama dediğim gibi hocalar suratsız olsa bende mutlaka panik yapardım inşallah iyi hocalara denk gelirsin
tarafından
Cok suratsizlardi hic cesaret alamadim ya . Ama ikinciye girersem.cok takmiycam insaallah canim.dedigin gibi keske herkese boyle uygulama yapsalar cunku trafik azda olsa duzene girer
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Sorular zor değil ama o kursun verdiği kitabı okumadan geçemezsin çnkü sorularda mantık sorusu yok tahmin yürütüp yapamazsın hep bilgiye dayalı sorular var 

tarafından
Yaziliyi gectim canim ama direksiyonda kaldim cok uzuldum bidahada girebilormiyim bilmiyorum dogum cok yakin
(1,722 puan) tarafından
Doğumdan sonra gir sende her iki ayda bi sınav oluyo diye biliyırum sende kursa söyle onlar sana direksiyon sınavı tarihlerini söylerler sende kaç ay sonrasına girmek istersen o tarihteki sınava başvurursun
tarafından
Dogumdan bi hafta once var  ama sikinti olurmu bilmiyorum yolda dogurursam diye tereddutteyim :D
(1,722 puan) tarafından
Doğurmazsan bile bunun psikolojisiyle konsantre olamazsın bnce o sınava boşuna girme doğumdan sonra sakin kafayla gir inşallah geçersin gerçekten geçip kalma stresi insanı yoruyo bn tek seferde almıştum ama heycandan titremiştim :)
0 oy
(817 puan) tarafından

Kızlar ben 2013 senesinde aldım ta o zaman toplam 1000 tl ye fln mal olmuştu şimdi toplam ne kadar mal oluyor merak ettim herşwye zam geldi ya.

(1,722 puan) tarafından
Bn 2018 e girmeye 2 gün kala bastırdım bastırma ücretine zam gelmeden yani. 1500 liraya falan aldım ama bizim ilçede kurslarla güzel pazarlık yapılıyo kurs 1000 liraydı 800 e yazıldım 550 de bastırmaya verdim sınav ücretleri falam 1500 e mâl oldu şuan çok daha pahalıymış
(817 puan) tarafından
Hımm iyiki almışım o zamanlar valla .
tarafından
1800 civari canim sinavlari ilk seferde alirsan

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
27 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biranne19 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
27 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biranne19 (41 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...