0 oy
733 göst.
Aile kategorisinde (964 puan) tarafından

Gezelim dediğime bakmayın.  Hastaneye gidiyrouz. İdrar Yolu Enfeksiyonu olduk antibiyotik kullanıyordu kontrole götüreceğim :( netten baktım temiz çıkmış umarım doktor da iyi şeyler söyler kızlar dua edin geçsin.  Çok ağrısı oluyordu yavrumun

image

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Maşallah prenses <3geçmiş olsun 

(964 puan) tarafından
Teşekkürler canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah kuzuya. Allah yardımcınız olsun canım, inşallah geçmiştir. 
(964 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Gecmis olsun canim ne kadarlik kizin
(964 puan) tarafından
Sağol cnm. 115 günlük.
(4,725 puan) tarafından
Buyukmus bizden :) nasil anlasildi enfeksiyon
(964 puan) tarafından
ilk önce pisik oldu ama pisik gibi değil De yanık gibiydi. Ben hemen krem sürmeye başladım 2 gün sonra köpüklü kaka ve köpüklü kusmaya başladı.  Süt alerjisinden suphelendim hemen tahlil yaptırdım. İdrarinda 3 farklı tipte bakteri çıktı. Tekrar tahlil aldılar. Onun sonucunu almaya gidecegimiz gün idrarindan çok az kan geldi bide çok pis kokuyordu idrari.doktora söyledim sonuca bakmaya gerek yok bunlar enfeksiyon belirtisi dedi. Antibiyotik başladı 3 günlük.  Bugün 3. Gün ve temiz çıktı sonuclarimiz çok şükür. İnşallah ilacı da keser bakalım ne diyecek bugün
0 oy
(6,726 puan) tarafından
Oyyy minnosum benimmm❤❤❤

maşallah sana süslü seni☺☺teyzesi kurban olsun ❤

Geçmiş olsun balım:( biz zor dayanıyoruz onlar nasıl dayanıyor kim bilir Allah'ım şifa versin inşallah bitanem ❤❤⚘
(964 puan) tarafından
Kuzum sonclarimiz iyi çıktı.  Çok şükür geçmiş enfeksiyon. Şimdi eve dönüyoruz haber vereyim dedim sana
(6,726 puan) tarafından
Oh çok şükür bitanem benim ☺☺☺❤çok sevindim
(964 puan) tarafından
Sağol kuzum valla bende çok mutlu oldum. İnşallah tekrarlamaz. Allah kimseye yasatmasin zor geçti valla
(6,726 puan) tarafından
Aminn balım. Yavrularımız hastalanmasın çok kötü oluyor insan onlar yerine biz hasta olalim :( Allah'ım onlara bol bol şifa versin
(964 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Maşallah cnm Allah nazardan korusun ❤️ geçmiş olsun ☺️
(964 puan) tarafından
Sağol canım.  Tüm yavruları korusun Rabbim
0 oy
tarafından
Maşallah Allah bağışlasın ♥️ geçmiş olsun
(964 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok sağol ☺
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Oyyy yesinler seni kuzuu 

Gecmis olsun canım 

Nasıl bi rahatsızlığı vardi canım idrar yolu enfeksiyonu çıktı mrk ettim
(964 puan) tarafından
Evet canım enfeksiyon vardı. 3 gündür antibiyotik kullanıyordu. İnşallah bugün keser ilacı. Çok ağır geldi çünkü sürekli uyuyor
(964 puan) tarafından
ilk önce pisik oldu ama pisik gibi değil De yanık gibiydi. Ben hemen krem sürmeye başladım 2 gün sonra köpüklü kaka ve köpüklü kusmaya başladı.  Süt alerjisinden suphelendim hemen tahlil yaptırdım. İdrarinda 3 farklı tipte bakteri çıktı. Tekrar tahlil aldılar. Onun sonucunu almaya gidecegimiz gün idrarindan çok az kan geldi bide çok pis kokuyordu idrari.doktora söyledim sonuca bakmaya gerek yok bunlar enfeksiyon belirtisi dedi. Antibiyotik başladı 3 günlük.
0 oy
tarafından
Maşallah cnm geçmiş olsun güzel haberlerle gel inşallah
(964 puan) tarafından
Sağol Melekcigim amin inşallah güzel haber alırız Rabbim beterini yasatmasin
0 oy
tarafından
masaAllah minnosa cok gecmis olsun canim umarim bi daha yasamaz ayni hastalığı
(964 puan) tarafından
Amiin inşallah canım ya gerçekten zor atlattik. İnşallah geçmiş gitmiştir. Rabbim ne bize nede başka bebislere yasatmasin inşallah bir daha
tarafından
aminn canimm aminnnn...
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm 
(964 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(540 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun nasıldi belirtileri ne olduda doktora götürdünüz benim kız bu aralar çok değişti uykusu kalmadı hiç bende goturcem idrar verdircem 
(540 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya ben nasıl dayanirsam bilemem
(964 puan) tarafından
Ama daha net sonuç cikiyormus o şekilde.  Direk mesaneden çektikleri için.  Bizim uzun sürdü çünku kendi doktoru bulamadı idrar deligini. Kız çocuğu olduğu içinde zarar vermek istemedi başka doktoru çağırdı.  2 doktor 2 hemşire birden üstüne çökünce korktu yavrum. Zaten acılı da bir işlem el kadar yavru sonuçta. İster istemez zor oldu. Eve geldiğimizde bile sinirden ağlıyordu. Ama yine gerek olsa yine yaptiririm mecbur.
(540 puan) tarafından
Haklısın öbür türlü verince vajina etrafında ki bazı bakteri mi bisey dedi doktor hatırlamıyorum sonucu etkiliyormus. Nasıl dayansın yavrucak valla kıyamam çok geçmiş olsun tekrar
(964 puan) tarafından
Sağol cnm inşallah sizde yoktur. Allah korusun yavrularimizi
(540 puan) tarafından
Amin canım inşallah saolasin
0 oy
tarafından
Yaaaa kıyamam yavrum Rabb'im şifa versin canım maşallah :))
(964 puan) tarafından
Sağol canım amin inşallah
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Oyyy kuzum çok geçmiş olsun
(964 puan) tarafından
Çok sağol canım ya geçmiştir inşallah
0 oy
(2,026 puan) tarafından

Oyyyy masaAllah prensese Rabbim acil şifa versin insaAllah<3

(964 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok sağol
0 oy
tarafından
Masallah cok tatli prenses :)büyük gecmis olsun canım 
(964 puan) tarafından
Sağol cnm inşallah gecmistir
0 oy
(9,380 puan) tarafından
Yaa çok tatlısnz maşallah sizee ❣

Geçmiş olsun, nasl anladnz enfeksiyon olduğnu :/
(964 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim.
 ilk önce pisik oldu ama pisik gibi değil De yanık gibiydi. Ben hemen krem sürmeye başladım 2 gün sonra köpüklü kaka ve köpüklü kusmaya başladı.  Huysuzluk uykuya direnme aglayarak uyanma hepsi vardi yani.Süt alerjisinden suphelendim hemen tahlil yaptırdım. İdrarinda 3 farklı tipte bakteri çıktı. Tekrar tahlil aldılar. Onun sonucunu almaya gidecegimiz gün idrarindan çok az kan geldi bide çok pis kokuyordu idrari.doktora söyledim sonuca bakmaya gerek yok bunlar enfeksiyon belirtisi dedi. Antibiyotik başladı 3 günlük.  Bugün 3. Gün ve temiz çıktı sonuclarimiz çok şükür
(9,380 puan) tarafından
Anladm cnm Allah bida yaşatmasn inşallah.. tekrar çok geçmş olsun❣
(964 puan) tarafından
Sağol cnm amin inşallah
0 oy
(120,149 puan) tarafından
Cok gecmis olsun bu prensese nazarmi degdi 
(964 puan) tarafından
Sağol canım.  Valla nazardan idrar yolu enfeksiyonu olur mu bilmem ;) ama atlattik Allahın izniyle bugün temiz çıktı tahlillerimiz
(120,149 puan) tarafından
Hadi gozun aydin ⚘⚘⚘
(964 puan) tarafından
Sağol canım ❤

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 295 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde &Sukufe& (7,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 315 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 426 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 226 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,390 puan) tarafından soruldu

385,626 soru

11,530,026 cevap

35,200 kullanıcı

...