0 oy
563 göst.
Aile kategorisinde (515 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimin canımın içi sevgililer günü hem evlilik yıldönümü hem de oğlumuz doğdu pasta yaptırmış resimli hem anne bebekli kolye almış hem de çiçek yaptırmış sizinkiler ne yapmış hanımlar çok mutlu oldum Allah başımızdan eksik etmesin. Ben de ona ayakkabı parfüm sweet aldım hediye önemli değil değerli olduğunu anlamak önemli 

13 Cevaplar

+2 oy
(807 puan) tarafından
Hediye almasına gerek yok. Şuan en büyük destekçim eşim çok şükür. çiçekmiş takıymış almasa da olur. 
-Reklam-
+2 oy
(3,798 puan) tarafından

Dün gece 12 yi gecince kutladi optu sadece :) bu aksam bakalim ne getircek bi cicek aksa yeter ama bana kalsa hic gerek yok mutluluk herseyden önemli 

+2 oy
tarafından
Sevgililer gününü sevgilyken kutluyorduk canım.

Allah daim etsin ❤️
+2 oy
(2,332 puan) tarafından

Amin inşallah canım. Doğum günleri kutlu olsun :)Benim kocam da çiçek yaptırmış yanına çikolata almış bi de :)<3

+1 oy
(295 puan) tarafından
Bi hediye almadi sabaha kadar başımda ağladı dua etti o yeter bana rabbim eksikliğini göstermesin ❤
(515 puan) tarafından
Aynen kuzum hiç bireeye gerek yok ama yeni doğum yaptığım için almış hem de evlilik yıldönümü nedeniyle amin inşallah
(90 puan) tarafından
Nasıl oldun canım postunu okudum ama yazamadım çok üzüldüm şimdi iyisindir inşallah. Rabbim bebişi sizlere bağışlasın zamanında doğsun inşallah ❤
(295 puan) tarafından
İyiyim canım annemin evine geldim dinleniyorum kizimda iyi şimdilik şükür ❤
(90 puan) tarafından
Çok sevindim canım iyi ol tabi Rabbim size kendi evinizi nasip etsin inşallah en kısa zamanda
(295 puan) tarafından
Amin İnşallah canım
+1 oy
(493 puan) tarafından
Benim kocamda ben soyleyince he he seninde kutlu olsun dedi :))) cok romantiktir kendileri :) sehir disinda maas karti bende git kendine biseyler al dedi bende oglusuma aldim :)) en buyuk hediyemiz elhamdulillah sag salim bir dogsaydi 
(515 puan) tarafından
İns canım sagsalim kucağına alırsın hayırlısı ile herşey boş en büyük acıyı çekerek en büyük mutlulugu tattım evladımı dogurdumm darısı sana ins
(493 puan) tarafından
Amin insallah canim RABBİM butun annelerin evlatlarini bagislasin insallah merhametiyle korusun
+1 oy
tarafından

Eşim eğitimde yanımda değil maalesef sabah 6 da iştima ya kalktığında mesaj atmış yavrumuzla hep mutlu olalım hatunum seni seviyorum yazmış <3

+1 oy
(1,379 puan) tarafından

Bana orkide kizima gül  almış 

0 oy
(515 puan) tarafından
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Benimkisi suoriz yapip telefon aldi :) bende ona cok guzel bi masa kurdum 
(515 puan) tarafından
Masallh kuzum Allah daim etsin
(397 puan) tarafından
Yapabildn mi kiz masayi :)
(2,849 puan) tarafından
Yaptim yaptim yedi icti uyuyo suan aksam 7 de ise gidecek
0 oy
tarafından
dün aksam kizim ve bana çicek almis
(515 puan) tarafından
Düşünmesi yeter masallh
tarafından
en büyük şansım eşim ben sevgililer gunune önem vermem o her sene cicek alir. kizimizida almis en güzel i o zaten
0 oy
(72 puan) tarafından
Ben aciktan üniversite okuyorum bana laptop almış sevgililer gününe...Benim ona hediyemde bugün doktor kontrolüm vardi bebeğimizin cinsiyetini öğrendi:):):)
(515 puan) tarafından
Ne güzel kuzum ihtiyaç in olanı almış ama sen daha güzel bı hediye vermişsin çok şükür
0 oy
tarafından
Ben hiç bisi almadım aldigimi götürüp degistiriyo hiç moralimi bozamam. O da bence  bisi almamıştır pek sanmıyorum. Amaann mutlu olsak ta böyle şeyleri  kutlamasak ama mutlu olamıyoruz hep bisiler cikiyo 
(515 puan) tarafından
Kuzum Allah büyük sennse göstererek alsaydın değiştirme ve alıyorum deseydin mutluluk huzur olsun da hediye o bu boş Allah geçim versin
tarafından
Amin canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 137 göst.
0 oy
15 cevap 861 göst.
18 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tospik (3,729 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 388 göst.
23 Şubat 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eggteahh (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 481 göst.
15 Haziran 2019 Aile kategorisinde Esmanurrr (800 puan) tarafından soruldu

379,329 soru

11,354,322 cevap

34,827 kullanıcı

...