0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
2 hafta sonra dogumum olacak ve bir oglum var biliyosunuzdur artik ev temizligimi yavas yavas yapmam gerek yardim edecek kimsemde yok annem falan calisiyor kayinvalidemi ben istemiyorum cok agirlastim aslinda kalkacak dermanim yok ama bir yerdrn baslamam gerekiyor ilk once nerden baslamam gerek kolaylik olmasi icin hergun bir odayimi yapsam acaba

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her gun bi yeri temizle canim cok yorma kendini 
(31 puan) tarafından
Bende oyle dusunmustum insallah basaririm :)
-Reklam-
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Canım keşke kenara para atsaydn kadın tutardn ben şmdiden atıyorum kadın tutcam kendini çok yorup riske atma hele hele kimyasallardan ve cam silmeden uzak dur
0 oy
tarafından
Önce mutfaktan başla canım kendini çok yormadan hergun bir yeri yap 
(31 puan) tarafından
Benimki amerikan mutfak salonda kucuk onlarin icini falan silip duzenlemistim salonda kucuk zaten kolay olur insallah
tarafından
Kolay olur canım esinde yardım ederse kolay gelsin:)
0 oy
(176 puan) tarafından
Canım benim doğumun şubat sonu olacak nasipse. Benimde kimsem yok temizliğe şubatta başlıcam önce halılarımın hepsini yıkamaya yollicam onlar gittikten sonra bebeğin odasını boyatıcam eşyalarını düzenleyip kapısını kapatıcam sonra da mutfaga giricem malum mutfak uğraştırıyo insanı. yavaş yavaş orayıda bitirdikten sonra yatak odasını ve salonu yapıcam sende böyle yap istersen 
(31 puan) tarafından
Ya benim dogumum riskliymis sezeryan olmasina ragmen 3,5 cm aciklik varmis her an suyun gelebilir dedi doktor yorma kendini dedi bende cok ayrintiya girmeden napabilirim diyodum mutfagimi halletmistm amerikan mutfak zaten bide kucuk
(176 puan) tarafından
Canım ozamn kendini çok yorma mutfagını halletmişsin zaten Bi yatak odanı düzenlersin dolap içi falan bide bebeğin odası varsa onun dolap içini düzenle halılarımı yıkamaya yolla  yeter senin sağlığından önemli değil ya. Hoş hamile kadınsın sen gelen giden Bi zahmet laf yapmasın evine temizliğine sen sadece bunları yap okadar
0 oy
(664 puan) tarafından
Her gün bir oda bitir canım çok kullanılan alanları en sona bırak mesela yatak odasından başka başlamadan önceki gün yıkanması gerekenleri yika ertesi gün temizle yerleştir oda oda got yaptığın odanın camini ve kapısını da sil çık daha iyi oluyor en son salonu yaparsın kolay gelsin rabbim yardımcın olsun dinlene dinlene yap canm 
(31 puan) tarafından
Saol canim bir sekilde yapacaz mecbur ❤
0 oy
(682 puan) tarafından
Hergun Bı yeri yap cnm yatak odan ile basla ise sonra mutfak sonra banyo wc en son oturma odasını yap ki daha temiz kalsın orası Allah yardımcın olsun cnm 
(31 puan) tarafından
Allah razi olsun canim benim ❤
0 oy
tarafından
Ben her gün bir yeri temizlemistim her gün bir yerin perdesini yıkamış aşmıştım en son odayi yaptım sabahına doğuma girdim aniden. Eve geldim mis gbiydi içim rahat oldu.
(31 puan) tarafından
Bende hergun bir yeri yapmak istiyorum 2 yasinda oglum babasiyla evde olacak aksamlari iyice dagitacaklar zaten geri ❤❤❤
tarafından
Benimde üç yaşında canm hastaneye gitmeden önce toplayıp gidiyordum :)) zaten illa dagiliyo bı temiz kalan silinmiş koltuk ve camlar yıkanmış halılar ve perdeler kalıyo evin kuralı gibi bir şey :))) mesaisi ve dinlenme zamanı olmayan kisilerdir anneler :D
0 oy
(833 puan) tarafından

Gündelik temizlikçi tut :)

(31 puan) tarafından
Aman canim evimin pisligini ben goruyum tek  
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Hergün bir yeri yapmak daha mantıklı Allah kolaylık versin 
(31 puan) tarafından
Saol canim bana bir gayret geldi simdi basliyacam simdi yatak odasinin dolabindan falan kullanmadigim bir oda car sadece camasir kurutuyorum supurup silip cikarim zaten rahat olur doguma kadar cok temizlik yaparimda detayli biraz zor simdiden baslayim ❤❤
(2,679 puan) tarafından
Aynen canım kendini fazla yormadan yap

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Canveannesi (1,029 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Nazileee (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Nazileee (38 puan) tarafından soruldu