0 oy
602 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kaç gündür bunlar beni bitirdi.sabah eşimi babasina şikayet etmiştim dedim gorimcemim haberi yokmuş .beni arıyor benim kardeşim okumuş olgun aklı başında .sen ise tam tersisin bana cahil dedi resmen .bide ben aileme önce gitmek istedim diye kavga gürültü cikaran kardesin cahil ben mi oluyorum.bana ne desin Allah'ın belası senin ailenin evine gitmen benim işime gelir.kendini beğenmiş pislik:angry:

9 Cevaplar

0 oy
(1,390 puan) tarafından

Bu nasıl laubali bir ilişki:ermm: bana biri böyle dese parçalarım onu.. İpleri biraz fazla vermişsin sanki canım. Kimse kimseyle böyle konuşmamalı 

tarafından
Öyle hep bu kocadan dolayı deli ettiler beni .***** şey belasını buluyr ama arsiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
bence suc sende
tarafından
Yok cnm tüm aile ödü kopar ondan kimse birşey diyemz çok yüz vermişler .
tarafından
canim ne bicim konuşuyor neden izin veriosun ates olsa curmu kadae yer yakar
tarafından
Öyle olmuyor kaynanam diyor onun yerine ben özür dilerim cuk aşağılık pislik bir insan
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Bu nasıl bir konuşma tarzı ya ağzını kırardım ben 
0 oy
tarafından
neden onun isine geliyormuş ne kadar cok yuz goz oluyorlar ya ona ne
tarafından
Bu kızin ailsi çok simartmis öyle bir simartmis ki baba ana abi kardeş dinlemz düz geçer.biri birşey derse kendini öldürmekle tehdit ediyor
tarafından
simarik iste onlarda aman kendine bisey yapmasin diye pohpohluyor tabi. Allah sabir versin canim
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Benim gorumcem bana boyle konusacak anasindan emdigi sutu burnundan getiririm o kim oluor gereksiz insan gorumceyi birak kimse boyle konusamaz bana karsi 
tarafından
Hayatım da bir kere tek ona cvp verdim kocamla boşanacak tık Allah böyle insanlar dan uzak tutsun.tek.bana öyle değil annesjne demedigini birakmaz
(5,913 puan) tarafından
Seni ilgilendirmior annesi yada babasi yada abisjne nasil konustugu sen onun yengesisin kardesi yada ablasi degil herkese oyle olan banada oyle olamaz
tarafından
Cvp verdikçe daha da ustine geliyor insan.
(5,913 puan) tarafından
Sende gideceksin ustune o zmn valla akil vermek gibi oldu benim ama kimse o cumleleri kurmaya cesaret edemez bana o raddeye o terbiyesizlige izin vermem
0 oy
(9 puan) tarafından

Keşke ölseler:)))))

tarafından
Keskeeeeeee.....
0 oy
tarafından
Sana ne kız sen ne karisiyon deseydin 
tarafından
Diyemez sin .başka biri olsa cvp verirsin kaynanama bile cvp veririm kayınbaba ma ama o çok farklı kendini modern sanan çok güzel sanan zeki sanan bir insan.
0 oy
(119,779 puan) tarafından
Aranizda yas farki varmi gorumcenle bana gorumcem boyle diycek ben dalarim ona sac bas yolar allah yaratti demem 
tarafından
6 yaş büyük.cnm İnan ki o kadar sinirli ki susmayı tercih edersin .kendi haline bırakırsin.o kadar havalı o kadar anlatamamm bekar zaten kimseyi beğenmez
tarafından
Eşim bana gelip özür diledi ablam bı *** değil dedi ondan bu halde ama ben birşey diyemem zaten evde kalmış diye kafayı yemiş hala kendine bakmadn sana soyleniyor
0 oy
(557 puan) tarafından
O koca burunlarını bir boka sokmasalar genedirler pislikler cahil onlar ah ah 
tarafından
Sanki kendisi ne halt olmuş milletin ağzında sakız olmuş haberi yok

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 652 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 374 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu