0 oy
681 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Esimle surekli kavga ediyoruz  annesi yuzunden artik bunladim bi insan qunde 10 defa aranir mi aramayi qectim kapima qelip dayaniyo acmayinca telefonu kapiyi acana kadr zile basiyo 1.2 defa basrsin baktin acilmiyo musait deql dersin qdersin arkds alackli qibi..Bide oqlunu arayip napiyonuz qibisinden laf ediyo qeldim kapi duvar bana diyoo 

18 Cevaplar

0 oy
(1,462 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
her gun mi gelmek ıstiyor 
(1,462 puan) tarafından
yaptığı çok ayıp ama müsait olmayabilirsin her gün ona hizmet edip kapı açmak zorunda değilsin ayrı oturuyorsun bide güya bence esin oturup konuşsun onunla
(57 puan) tarafından
konusmuyor bni hatali buluyor.. abartiyomusum
(1,462 puan) tarafından
yok artık sende o zaman devam et kapıyı kıssada açma madem bu kadar yüzsüzlük yapıyor ayıp yani kendini nasıl bu kadar düşürüyor kız ben kaynanami 100 defa ararım ancak bir defa gelie
(57 puan) tarafından
seninki anlayisliymis yat kalk dua et kuzumm..
(1,462 puan) tarafından
Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsn canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cokmu yakın oturuyor aramadan gelme de bari 
(57 puan) tarafından
zilin pilini cikarttim kuzum kapiya vurark baqriyo cama tas faln atiyo cozum bitmiyo ki
tarafından
Gelince ne yapıyor Allah aşkına ya tobe yarabbim
(57 puan) tarafından
oturuyo bos bos qormeden duramiyomuss
tarafından
İyide senin de kendine göre işin gücün var bebeğin uyuyunca sende yatıp dinlenmek istersin ne bileyim yapacağın edeceğin olur
(57 puan) tarafından
bende ole diyorum ne oqlu ne kendi anliyo bunu
0 oy
tarafından
ayy benimde aynı yemin ederim günde 10 defa qörüntülü arardı en son neti kapattım açmasam eşimi arardı bende sonunda baba evime döndüm %70 kaynanam yüzünden ayrılıyordukki hamile olduqumu öqrendim eşimi affettim ama deqişen bişi yok sorsan ikiside melek
0 oy
(15,890 puan) tarafından
Gel birlik olalım de o zaman zırt pırt neye geliyorsun 
(57 puan) tarafından
tovbee deee kizz ciddiye alir toplar bavulu qelir falan allh korusun:))
(15,890 puan) tarafından
Hahha hergün gelmesi ile aynı
0 oy
tarafından
Zili boz güzelim diğer gelen gidene de söyle seni arasınlar gelince 
(57 puan) tarafından
yaptim kuzum cama tas atiyorlar bu seferde cozum bitmiyo ki
tarafından
Gelince surat yapsan istemediğini belli etsen de aynı mı canım
0 oy
(557 puan) tarafından
Zaten gelmesseler  çatlarlar  
(57 puan) tarafından
aynennnnn
(557 puan) tarafından
Sinir ederler insanı laf çıksın diye  boş gezmeler baka birşey yok cnm takma sen yine de
0 oy
tarafından
ne yuzsuz ya insan çekinir utanir
(57 puan) tarafından
oqlunun evi oluncaa utanmiyo oqluda ses cikarymayinca bole oluyo kuzumm
tarafından
butun annelerin ogullarinin evi valla ne yuzsuz benim.kayinvalidem ust katındaki eltime cikmaz
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Çok fazla abartıyor kaynanan ya zırt pırt gelinirmi be sen dua et gece mece gelmiyor benimde kaynanam yakın ama gelmez yani üç senedir yakın otryoruz toplasan 5 kere anca geldi oda arayipta 
0 oy
(120,151 puan) tarafından
Kiz hergun gelipte napcak yaa derdi ne
0 oy
(6,060 puan) tarafından
ne yapıyorsunuz deyince öyle olmaz gel aramıza yat de tobe tobe
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Banada aynısını ev sahibi yapiyo Manyak kadin
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Her gun her gun celilcek gibi degil
0 oy
(11 puan) tarafından
Ben günde 5 defa arıyorum ve çenesi çok her aramamda 2saat konuşur yetmedi hep gelir ama akşama kalır mutlaka kayinbabam senede kalmaz bnde daraldım bugün de yarın de doğuracağım hala ariyrn bgn geleck yine çok konuşuyor saçma sapan bide ben kız doğuracak ilk torunu tek oğlu var başka çocuk yok ne kirklik ne hediye daha ben altın takarsın dedim diye niye oğlan mi diguruyorsun diyor artık nefret ediyorum ama el mahkum kocan için susuyorum
(1,137 puan) tarafından
Çüşşşşşşş altın takarsın dediğinde verdiği cevaba bak kocam da olsa sı.çardım ağzına yani s.çardım derken kaynanamın değil kaynanamın ağzının payını verirdim akşam kocama gelince de söylerdim baktım kem kğm ediyor onun ağzına sı.çardım yani
(11 puan) tarafından
Vallh canım kaynanam patavatsız kocamda kayinbabam da biliyor ben söyleyince ya annem dengesiz boşver diyor ya sinir oluyorum bide kız doğuranlar a birşey takılmaz di önceden dyr bnde anne oglun tarlaya ne ekerse onu bicerim bende dedim sonuçta erkek te biter dedim kızı oğlanı yok dedim ama kadın tuaf git gide soğuyorum ama işte tek çocuk tek gelin olunca birşey diyemiyorum eşim de idare et diyrr ** iti atmazmis canın ne olsada annesini tutar annem dengesiz ben snaa idare et süs diyorum diyor bana aaaah aaah daha neler neler eşim benden yaş olarak küçük onu arada laf çakar 50 yaşın daki kadınla beni kıyaslar senden genç duruyor der halbuki bende yaşımi belli etmiyen biriyim ama işte
0 oy
tarafından
Suc esınde canımm valla
0 oy
(4,557 puan) tarafından
En sevmediğim şey . Tamam evladın evine gidersin ama zırt pırt rahatsız da edilmez yaa . Ayıp denen birsey var . Herkesin kendi hayatı kendi düzeni var . 
(57 puan) tarafından
aynn cnm herkes ince dusunceli olmuyoo
0 oy
tarafından
Benim kaynanam da aynı binada oturuyoz ben üst katttayim oda alt katimda oturuyo eşim işe gidince gelir oda akşam gelir tekim diye başka da gelmez
0 oy
(640 puan) tarafından
Ay hiç sevmem ben bu tip insanları insan biraz düşünceli olmalı çat kapı gelinmez 
0 oy
tarafından
Her gün mu geliyor en nefret ettiğim şey kaynanasıyla altlı üstü oturmak bende bu durmu sürekli yaşıyorum bir misafirim geldi mi hepsi misafirlerden önce dalıyor evimd :((
(57 puan) tarafından
evet herqun qeLiyor cnm  biz alt ust deqliz ama  yakin evimiz bn misfr caqrmiyorum bile doqru drst qeLdikLeri icin rht rht otramiyoruz
tarafından
Valla bende aynı dertteyim canım off bıkmışım artık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,902 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 406 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hilay (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 124 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu