0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Az önce 5.defa bebek kendini top yapıp sertleştirdi. Sizde de oluyor mu böyle. Doktor sancı ağrı yoksa sıkıntı olmaz bebek hareketlerinden kaynaklanıyor dedi ama bu konuyu ben cok taktım kafama nedense? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kasılma bu senin dediğin canım eğer 1 dk dan uzun sürüyorsa Dr a şöyle kaç haftalık ? Genelde 33 den sonra kasilmalar olur 
(25,224 puan) tarafından
Hayır doktor kasılma değil dedi nst bağlandım hiç bşy çıkmadı. 10 saniye falan sürüyor elimle seviyorum düzeliyor. 21 haftalık
tarafından
Benegin hareketi yani canım
Nst iyi çıktıysa sorun etme bence bebeğin artık buyuyo ayağı kolu dirseği sana baskı ediyo sevince sinyal veriyosn duzeliyo :)
(25,224 puan) tarafından
Anladım cnm sağolasın perşembe gidicem detaylı ultrasona orda iyice sorucam bakalm
tarafından
Sor canım bebeğin güçlü demek ki hareket alanı şuan geniş buyudukce daha fena baskı yaock
(25,224 puan) tarafından
Tm canım sağol ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evet bende 24+5 haftaligim z bende de öyle oluyor , bazen kendini bırakıyor bazende kendini topluyor karnım ***** oluyor ☺☺☺☺

(25,224 puan) tarafından
Anladım cnm ben neden bunu böyle kafama taktım anlamadım
tarafından
Korkulacak bişi yok , insan ister istemez tedirgin oluyor
(25,224 puan) tarafından
Evet öyle ya :(
0 oy
tarafından
Ayy çok özledim şu zamanları yaaa
(25,224 puan) tarafından
Kız ben bunu çok kafaya taktım ama korkar oldum
tarafından
Yok kız bir şey olmaz hareket ediyor işte
(25,224 puan) tarafından
sertleşmeye kasılma diyo bazıları korkutuyorlar beni
tarafından
Hayır canım kasılma değildir o kafası falandır sana da ser gelmiştir
(25,224 puan) tarafından
Toplanıp sertleştiğini hissediyorum genelde sağımda 10 Saniye kadar sürüyor sevince dağılıp gidiyor
0 oy
tarafından
Kaç haftalıksın canım? Benim 36 haftadan itibaren gün içinde 10 defadan fazla oluyodu 38 haftadan itibaren çok fazla oluyodu doktor nornal dedi. 39 haftada artık bazen 5 dakikada bir oluyodu hastaneye gittik 2 cm açıklık varmış
(25,224 puan) tarafından
21 haftalıgım bugün 5 defa oldu ama sabah öğlen ikindi falan uzun süre aralıklarla
tarafından
Normal aslında canım şimdi düşündüm de benim de oluyodu sen yine de kontrole gittiğinde sor için rahat etsin
(25,224 puan) tarafından
Tm sağol cnm perşembe sorucam
0 oy
(849 puan) tarafından
Ben bebek hareket etmeye başladı doğana kadar toplanirdi anneme çekmişim ama ben çok gittim neden diye doktor hep birşey yok bebekten kaynaklı derdi gerçekten oğlum doğdu ilk 2 ay acayip kasiliyordu ama gene de bir doktora danış canım 
(25,224 puan) tarafından
Doktor hareketleri normal ise agrın sancı yoksa olur dedi
0 oy
(119,577 puan) tarafından
Bendede sertlesme oluyo bi 30 saniye suruyo persembe kontrolum var sorcam dr a
(25,224 puan) tarafından
Bende perşembe detaylı ultrasona gircem sorucam
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Benim de günde 3 4 kere oluyor canım normal artık 
(25,224 puan) tarafından
Sen kaç haftalıksın canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 594 göst.
0 oy
4 cevap 140 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.

381,700 soru

11,426,535 cevap

34,987 kullanıcı

...