0 oy
273 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (656 puan) tarafından
Selam kizlar 3 gundur mafolduk 9 aylik oglum var ates kusma isal öksürük ne ararsaniz vardi bendede oksuruk ates halsizlik olustu mafolduk simdi biraz daha iyiyz ama öksürük ne beni nede oglumun pesini birakmiyo pekmez iciyoz biraz yatistiriyo napmam lazim öksürük icin onerisi olan var mi ? Şimdiden tesekkur ederim 13 haftalik gebeyim bu arada 

6 Cevaplar

0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm ben esimdede kendimdede denedim limonu soyup doğrayıp üstüne bol karabiber atıp yeyince öksürüğü kesiyor bikac saat rahatlatıyordu sen gebeymissin bilemedim cnm, geçmiş olsun çok.
(656 puan) tarafından
Allah razi olsn balim zarari olur mu ki acaba ? Limon zaten yiyorumda karar biber azcik doksem sanki ne zararo olcak yemeklerdede yiyom :)) cok saol canim benim
(5,436 puan) tarafından
Çok fazla dökme madem cnm kendimi suçlu hissederim bak inşallah faydası olur
(5,436 puan) tarafından
BAL:
Eğer çocuğunuzun öksürük problemi var ise çocuğunuz uyumadan önce oda sıcaklığına getirilmiş balı çocuğunuzun sırtına sürün ve üzerini kağıt havlu ile kapatın. 2-3 kez tekrarladığınızda çocuğunuzun öksürüğü kesilecektir.   

Ben bunun biraz degisini yapmıştım.bi türlü aklıma gelmiyor :(( limonu tam kesmeden kesip içine aspirin koyuyordum tüpün kenarında çatalla fasilayana kadar tutuyordum devamı yok bali nasıl uyguluyordum bilemedim sonra sırtına göğsüne sürüyordum araştır istersen bi kuzum gerçekten çok faydası vardi
-Reklam-
0 oy
(335 puan) tarafından
Öksürük gitmiyor Malesef. 20 gündür içim dışıma çıktı öksürmekten doğum yapacağım artık köh köh. O derece. Bebek içimden fırlayacak. 

Geçmiş olsun. 
(656 puan) tarafından
Ay gecmis olsun allahtan dogum yakinda acilmani kolaylastirir :)) zor allahim sifani versin yavruna sagliklica kavusmani nasip ettin canim benim
(335 puan) tarafından
Ay yok, Erken doğuracam diye korkuyorum.
Amin, geldi mi gitmiyor, ne biçim mikrop
(656 puan) tarafından
Tam vaktinde gelir insallah canim benim
(335 puan) tarafından
Amin inş.
0 oy
tarafından
Aynısını bnde çekiyorum canım boğazm sis ve öksürmekten kaniyo artık bal yiyorum  bide hatmi çiçeği var onu içiyorum rahatlatyo
(656 puan) tarafından
Ay bende icim ama hamileyim bisey olur muki
tarafından
Bn hamileyknde içtim canim daha çok Küçük de içme Allah korusun dusuk felan olur bn altı yedi aylıkken felan içtim bide icersen çok kaynatma bı kere kaynasn kapat hemn çok acı oluyo icemessn öksürüğe faydası olur ama bide sarımsak yut antibiyotik etkisi var bunlarla iyim uc gündür
0 oy
tarafından
Doktora götür böyle bırakma 
(656 puan) tarafından
Gittik cigerleri temiz 3 gun ates falan devam eder dedi ilac bile vermedi 9 aylik diye pembe surup iciriyorum
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Bal alın biyere hakiki bal içine karabiber oy ye sn oğlunada balı ver
(656 puan) tarafından
Cok saol canim benim allah razi olsun
(1,307 puan) tarafından
Amin canm Allah senden razı olsun ❤
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim Allah acil şifalar versin inşallah amin ❤️
(656 puan) tarafından
Amin canim insallah cok saol