0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Bebeğim dünden beri kayınvalidemde ben hastanedeyim diğer çocuğum okula gidiyor kardeşim işe gitmek zorunda annemi alsam bana götürsem kendimde baksam hastane çok uzak bana götür getir nasıl yapacağım kardeşim yalnız kalacak oda yalnız olmaz çocukları alsam getirsem annemde kalsam büyüğün okulu var küçükle hastaneye nasıl gidip geleceğim kafayı yedim artık düşünemiyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun annene sifa versin
(728 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok mu uzak hastane evinin arası taksiyle götürüp getirseniz olur aslında ama bilmiyorum RABBİM YARDIMCINIZ olsun
(728 puan) tarafından
Ben tuzladayım canım annem maltepede oturuyor kendi aracın ile 1 saatlik yol annemin buradaki büyük hastane daha iyi araştırma hastanesi annemi alsam bana götürsem her gün 2 saatlik git gel yol çekeceğiz oda yorulacak burda kalsam çocuklar perişan desteksizlik çok ama çok zor
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Büyük kaça gidiyor?

Zaten bi iki hafta sonra Şubat tatiline girecek okullar eğer sınavları filan yoksa izin alabilirsin

Kardeşin çalışıyordu galiba kız mıydı kardeşin

Hastaneye o götürebilir veya sen götürdüğünde bebeğe bakabilir 

Rabbim yardımcınız olsun ❤️
(728 puan) tarafından
Kız kardeşim canım işi ağır sabah 10da gidip akşam 8de çıkıyor işten sadece bir gün tatili var
(728 puan) tarafından
Büyük kızım 4e gidiyor okul izin verse iki çocukla nasıl götür getir yapacağım bilmiyorum nefes alamıyorum artık
(3,446 puan) tarafından
Sonuçta her gün hastaneye gitmeyeceksiniz galiba kaynanangörümvr veya eltindrn yardım isteyebilirsin o anlarda yani hastalık bu bugün annene yarın kayınvalidene
Yardımcı olmalılar
(3,446 puan) tarafından
Walla yakın olsak seve seve bakardım
0 oy
(365 puan) tarafından
Eğer uzun bir süreç olacaksa kuzum taşınmaniz yakın biyere iyi olur enazindan 1 kere yoğrulursunuz yada onların yakına taşınması düzen kolay bozulmuyor ama hep süreç bu şekilde olacaksa belirli bi zaman
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canim
0 oy
tarafından
Bir iki gün kardeşin baksin canım zaten yarıyıl tatili geldi okulla konuşup çocuğu göndermezsin devamsızlık için hoş görsünler yada rapor al öyle git inşallah biran evvel iyi olur anneciğin 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum Allah annene acil sifalar versin ♥️
0 oy
tarafından

Maltepe Tuzla arası 1 saat hele trafik varsa allah yardımcın olsun 

0 oy
tarafından
Sana taşıyacaksın herşeyi herkesi başka çaren yok gibi 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 194 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde dertli.anne (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 418 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 609 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 519 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (664 puan) tarafından soruldu

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...