0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Eşim bez paraları malum şimdiden yavaş yavaş alalım dedi bana da mantıklı geldi ama hangi bezi alacağız? Bu bez işi deneme yanılma yoluyla ile mi bulunuyor yoksa her bebişe uyum sağlayan bez var mı

8 Cevaplar

0 oy
(6,376 puan) tarafından
Canm oglum 44 gunluk sleppy kullaniyoruz ilk zamanlar iyiydi ama sunnet yaptik pisik oldu 1 hafta yikama dedi doktor bizde yikamadk pisik oldu oglum bende sumnetten dolayi yikayamadik ondan oldu herhalde dedim krem falan sürdüm gecti su 2 gundur yine var bu paket bitince baska bez almayi dusunuyorum bezden kaynaklaniyo bence.

Ilk pisiginden sonra altini islak mendille sildikten sonra ayri bi bezle kuruluyodum surekli pisigi tekrarlamasn diye ama maalesef yine pisik oldu. Molfix almayi düşünüyorum  
tarafından
Molfix iyi geldi bnm bebegime de hepsini denemistim resmen. Pişik oldu zeytin yağı sürdüm her değiştiğim zaman ve öyle geçti pisigi
(1,722 puan) tarafından
Konu ile alakasız ama sünnet yaptırmışsın ya bnde oğlum doğduğunda küçükken yaptırmayı planlıyorum nasıl zor oluyo mu bakması bebeğin canı çok acıyıp ağlıyor mu. Bi yandan kıyamıyorum bi yandanda kolay iyileliyo dşyolar ama iyileşene kadar süreç nasıl oluyo bilgi verir misin
(6,376 puan) tarafından
Cabm 17 gunlukken yaptirdik biz ilk 2 gun biraz zor gecti sonradan kokay atlattik cok sukur ilaclari duzenli kullanman lazm kesinlikle kucukken daha rahat birde sadece igneyle uyusturduklari zaman cani acidi agladi islem sirasnda ise tuttugumuz icin huzursuzlanip agladi
-Reklam-
0 oy
(5,041 puan) tarafından
Ben yenidoğan 70 lı sleepy bebek bezi aldım 2 paket eczaneden 40 ı çıkana kadar yetiyormuş 40 dan sonra numarası değişiyormuş çünkü
0 oy
(816 puan) tarafından
bez deneme yanilmayla olan birseydir her cocugun vucidu farklidir ve hangi beze uyum saglayacagini bilemezsiniz. onu. icin bez almak yerine bez aliyormus gibi bi kumbara ayarlayin ve her iki haftada bir 30 tl feln o kumbaraya atin emin olun daha iyi olacaktr sizin icin
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Benden tavsiye bez almayın mümkünse parasını çeyrek altın falan yapıp kenara atın.. ihtiyaç oldukça alırsınız.. kilolu doğarsa elinizde patlar bezler.. ben s.laklık yapıp 1 ve 2 numara bez aldım toplamda 7 paket aldım.. sadece hastanede kaldıpım 1 gün boyunca kullanabildim.. sonra elimde patladı kilolu doğduğu için oğlum 27 günlük 3 numara bez kullanıyorum şuan.. eliöde patlayanları hastaneye götürüp dağıttım hep.. ben prima kullanıyprum çok şükür pişik falan olmadı gayet memnunum markadan..
(2,564 puan) tarafından
Cnm maşallah i var bebeğinin allah bağışlasın her bebekte bir olmuyor benim oğlum 3500 doğdu şimdi 6 kilo 3 aylik  3 numaraya 2 aylikken gectim suanda 3 numara kullanmiyorum  en iyisi  dogum  hazirlik paketi va ro bence
(1,690 puan) tarafından
Çok sağol canım.. evet tabi ki her bebek bir olmuyo ama ultrasonda net kiloyu ölçemiyolar ki benim bebeğim tahmini doğum kilosundan 1.5 kilo fazla doğdu.. o yğzden bez almak bence yanlış :)
(2,564 puan) tarafından
Hm benim doktor 3650 dedi 3500 doğdu evet cnm aynı olmuyor bebekler tabi
(1,690 puan) tarafından
Maşallah kuzucuğa :)
0 oy
(176 puan) tarafından
Bn prima kullanıyorum çok memnunum çok hemde sana tavsiyem 1 tane bez  e karar ver onu kullan sürekli .çünkü bez değişikliği yaptığın zaman hemen yara pişik vs. Olabiliyor 
0 oy
tarafından
Aynen boşuna alıp durmasin pisik oluyor bebek. Bizde deneye deneye molfikxi aldık can bebe Ebu baby Prima hepsi pişik yaptı 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Benim oğlum 3 aylık 3 aydır molfix kullanıyorum çok memnunum çok şükür pişik olmadı şimdiye kadar bir d cnm bebantol pişik önleyici krem var onu al ilk günler 40 güne kadar her al değiştirmeye sur sonradan Gun de 1 defa kullan çok iyi oluyor kullanan herkeste memnun 
0 oy
(1,722 puan) tarafından
E bebektr indirim olmuştu ben 4 adet boy boy bez aldım 215 lira tuttu prima. Normalde 280 falan olcaktı indirim diye aldım. Ne kadr iyisi olursa olsun bebeğin popoSu sevmeyebiliyo ama bn aldım.

İlgili bir soru bulunamadı

397,270 soru

11,881,840 cevap

36,003 kullanıcı

...