0 oy
1,023 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Kizlar eşim yaptigim herşeye kusur bulur eskiden alınırdım ama artik aliştim poaca yaparim kek yaparim yedikten sonra olmamiş der 

Dün annemlere gittik ordada poaca kek yaptim herkes cok begenerek yedi eşim ise yine kusur bulmuş ben yoktum mutfakta annem görmuş eşimin kusur bularak yedigini beni aradi annem sonra kizim sana cok uzuldum eşin nye oyle dedi bende aliştim dedim senin yerinde olsam.yemek vermem ona dedi eşime sorsaniz şaka yapiyorum der 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin ayrı annen ayrı ne diyim Allah yardımcın olsun
(264 puan) tarafından
Annem öyle deynce eşime karşi uzaklaştm
tarafından
Annen de hatalı insan kızını üzmek eşine karşı kışkırtmak ister mi ya
(264 puan) tarafından
Yok zaten annem.biliyodu eşimin huyunu ama herkesin icinde dedi diyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ozaman çok afedersin eşşen kemüresini yesin nankör adam:angry:

(1,374 puan) tarafından
Post aç bi sor bakalım kuzum bilgim yok bu konuda
(142 puan) tarafından
Peki tezekkür ederim abla :)
(1,374 puan) tarafından
Rica ederim. Ne zaman istersen konuşabiliriz. Sevdim senin muhabbetini içim ısındı.İyi geceler ablacım :) İnşallah bi sıkıntı çıkmaz kuzucukta da
(142 puan) tarafından
Allah razı olsun abla bende sizi çok sevdim :) iyi geceler
(1,374 puan) tarafından
Hepimizden inşallah :)
0 oy
(296 puan) tarafından
Eşin kendini senden aşağı görüyor bu aşağılık komoleksi yani egosuz güvensiz bu yüzden 
(264 puan) tarafından
Evet canm sürekli bana kusur bulur kiyafetlerime hareketlerime
0 oy
(119,318 puan) tarafından
Nimete kusur buluyosa isin zor bacim 
0 oy
tarafından
Annen mi dedi senin yerinde olsam yemek vermem diye pessss kaynanan gibi annrn varmış heee asla karı koxa arasına girilp laf taşınmaz annen ogrenememis galiba pes
(264 puan) tarafından
Üzüldüm sen o kadar emek verdin yaptin dedi hâla herkesin içinde kusur yazyo dedi
tarafından
Bırak desin bence sen annane de üzül bacım aranızı bozmaya calisyo ya neden seni uzuyo annende ya da hiç demesin
(264 puan) tarafından
Napaym bilmiyorum herkes ayri kafada :/ ben birine bişey desem küserler konuşmazlar ama onlar Bna deyince tamam deyp geciyorum
0 oy
tarafından
verme yemek saka yaptim de sende
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Cnm boyle bi kocada bende var herkes yemeklerimi begenir ama o begenmez bi kusur arar :( bize iltifat etmek batiyo galiba onlara
(264 puan) tarafından
Aslinda guzel oluyo olmasa benim babam cok yemek secer asla yaptiklarimi yemez ama poacami kekimi cok sweverek yedi
(4,101 puan) tarafından
Benimde esim yer yer bütün tabagi bitirir nasl olmuş diorum eh iste dio guzel kelime agzindan cikmaz
(264 puan) tarafından
Valla ayni
0 oy
tarafından

Bırak beğenmiyosa kendi daha güzelini yapsın 

0 oy
(4,545 puan) tarafından
Bir daha kine beğenmiyorsan yeme de
0 oy
tarafından
Annen bizim vereceğimiz cevabı vermiş zaten ")) gitsin beğendiği yemeği yesin hatta yapsın sanada yedirsin susmuk ")) oksuzun eteğine kavurga koymuşlar da oran buram yandı deyu sikayetlenmis hesabı senin herifde ")
0 oy
(56 puan) tarafından
Yorumlarda gördüm canım bana puaça yap diyorsa sonrasında şaka yapıyordur gerçekten de eşin sen daha iyi tanırsın ama herkes begeniyorsa o latife yapıyordur üzülme çok takılma 

Valla bi çorba yaptım sulu olmuş patates yemeği yaptım çiğ kalmış çay demledim üstüne de abdest suyu olmuş eşim de kafan bi milyon mu senin biri bile olmamış ki öbürünün hatrına susayım dedi gerçi benim ki haklıydı hiç olmamış o gün elimin ayarı kaçmış 

Bazen bende onun yaptığı işi beğenmem olur öyle üzülme  
0 oy
(481 puan) tarafından
Hiç moralini bozmayacaksın kardeşim karşısına geçeceksin bi poğaçadan bi kekten ısıracaksın ballandıra ballandıra çayını içeceksin hiç takmadığını göstereceksin. Millet eşinin maharetli olmasını sever seninki de başka çeşit çıkmış. Ye keyfine bak güzelim ♡♡
(264 puan) tarafından
Valla cnm dHa 8 aylk evlym  şuan 21 yaşindaym yeni girdim 21 e 6 aylkta hamileym biraz anlayş bekliyorum eşimden ama yok
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Beğenmiyorsa kalksın kendisi yapsın o zaman bulduda bunuyor 
0 oy
(194 puan) tarafından
Ayyy aynı  benim kaynana.sadece kendi yaptığı güzel başkalarının ki kötü.yalap şakak yapar bi de.
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Bence tam tersi seni kendinden üstün gördüğü için böyle davraniyo 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Benim eşimde yorum yapar yemeklerime bazen gerçekten olmuyor söylüyor bunda bozulucak bir şey yok ki aynı durumda benim annem olsa ya söylemez ya da bunu bidaha böyle yap diye akıl verirdi adamın ekmeğini adama verme demek hiç hoş olmamış seni eşine karşı doldurmuş
0 oy
tarafından
Valla dunde dedim cnm cok biliosa kendi yapsin yapma lutfende o lezzetli yemeklerinin kiymetini bilsin. Bnmki kotude olsa bn bunun farkindada olsam adam sesini cikarmaz yer sessiz sessiz üzülmeyeyim diye

İlgili bir soru bulunamadı

379,812 soru

11,369,577 cevap

34,852 kullanıcı

...