0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Burda bikac post okurken elimi karnima koydum oğlum tekmeledi 18 haftalik 14. Haftadan beri hissediyordum ama suan ilk kez bu kadar net elimde hissettim normalde derinden hissederdim hareketi direk dokundu gibi oldu Allahim cok heyecanlandim zaten ilk gebeliğim :kissing:kurban olurum yaa

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende oyle heyecanlıydım.. yalniz benimki karnımda çok hareketliydi simdi de oylee 
tarafından
Elimi her dk koyuyorum orda oyle hareket ediyor biricigim cok mutluyum ay ne guzel duyguymus rabbim kucagima alip kokusunu icime cekmeyi nasip etsin inşallah
tarafından
Amin benimde ilk hamileligimdi çok heyecanlanirdım simdi buyudu 5 aylik oldu bilr:)
-Reklam-
0 oy
(119,613 puan) tarafından
Biraz daha buyusun sen uyurken bi tekme atacak uykundan uyandircak 
tarafından
Bi kere uyandim ama tekmeden degil bebegim kesesi zaten sagdaydi hep sagda suan ve gece bi kalktım sag tarafim bi köşesi tas gibi dokundum kipirdiyo elimi çekince geri gidiyor elimi koyunca sertleşiyo sasirmistim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Oy maşallah yaaa çok güzel bişey gerçekten 
tarafından
Sağol canim ne güzel duyguymus burda bazen okurdum ama hissedince cok sevindim
0 oy
tarafından
Bende çok heyecanlıydm sürekli bebeğim çok hareketliydi karnimda durmazdi sürekli tekmelerde eşimle beraber seyir ederdik :)))
tarafından
Zaten babasi gelince dokundumu daha cok hareket edip bi tarafta sertleşir hep öyle
tarafından
Aynen ya çok güzel değil miii :))
tarafından
İvitttt harikaaa kiz :) :) :) :)
tarafından
:)))))))))yupiiii
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Benim bebeğimde tekliyor şuan gôzün aydın canım benim Allah yavrumuzu bizlere bağışlasın amin inşallah çok güzel bir duygu ❤️
tarafından
Teşekkür ederim rabbim hepimize yasatsin kucağımiza alip sevmeyi
(1,347 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim ❤️
0 oy
(516 puan) tarafından
Allah kucagina almayi nasip etsin benimkide tekmeliyor ama gerçekten tekmeliyor sabahlari agzima vura vura uyandırıyor 9 aylik :)))))
tarafından
Hmm o sana gelmek icin cok beklemis ya çabalıyor :)
0 oy
(139 puan) tarafından
Biraz daha büyüyünce tekmeleri  şiddetlenecek birde hickirik ekliyo ona o zaman çok daha tatlı tarifsiz bir duygu oluyo maşallah size :)
tarafından
Teşekkür ederim rabbim o günleri de göstersin
(139 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından
20 olcaz hala yok :(
tarafından
Canim cinsiyeti ne senin yani kiz bebisler biraz daha sakin olur dediler bana erkekler 13 14. Haftada başlıyor
tarafından
Kız benim ki oyuzden ssnirim yani içimde kayiyor bazen onu anliyorumda tam hissedemedim
tarafından
Hmm rabbim kucagimiza almayi nasip etsim bacim
0 oy
(600 puan) tarafından

Bende işte 18 haftalığım bende hissediyorum çok güzel bi duygu yaa rabbimm herkese nasip etsin inşallah :happy: eşim hissetsin diye uğraşıyorum sürekli tekmeleyen çocuk babasının eli değdiğinde duruyo :D

tarafından
Kız benimkide babasi oğluuuuum diye sever o anda tekmeleri artar cok seviyor onu
(600 puan) tarafından
Benimkide duruyo sanki az önce tekmeleyen o değildi ×D
(600 puan) tarafından
Kız çok istiyorum hissetsin olması bitürlü :))
tarafından
:) :) :) :) :) :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Bu dunyanin en guzel seylerinden biri bnde oyle hissedince oyle mutlu oluorumki anlatamam :angel:

tarafından
Evet cok güzelmiss canım :)
0 oy
tarafından
Rabbim kucağına da almayı kokusunu çekmeyi nasip etsin sana
tarafından
İnşallah canim  benim :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 354 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Pasa annesi1 (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 303 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevily (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 77 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 414 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu

381,836 soru

11,431,619 cevap

34,993 kullanıcı

...