0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben bu aralar cok.konusuyorummm:D:ermm:saat bir.bucuk.dha.kimler yatmadi ayakta yada bebisleri uyandirdi. :D benm karnm cok toplniyo bugn yaaa :(:'(

10 Cevaplar

+1 oy
(1,690 puan) tarafından

Uyutmuyo ki uyandırsın :D

(1,690 puan) tarafından
Ah sen bi de bana sor :):):)
tarafından
:):) sus kiz sikayetlnme hmmmm :D
(1,690 puan) tarafından
:):):):) kız valla bi insan 21 gün uyumazsa ölüyomuş neyse ki ben günde 1 saat falan uyuyorum :):):):)
tarafından
Ayy sen cddimisin
(1,690 puan) tarafından
Evet :):):):)
-Reklam-
+1 oy
(5,938 puan) tarafından
Beeen  benim 41 gunluk kolik oğlum var sabahlar olmasin ,bu saatte yaptim kahvemi oğlum uyur ama sonucta 22.00 den beri uyanık 
tarafından
Hdi ya :( olsn annesi olsun gaz dan dolayimi oyle.
(5,938 puan) tarafından
Evet canim gazdan dolayi yikadik esimle 11 de aksam ondan dolayi sakin de uyumasi 3 u buluyor işte oyle yüzüme bakıp duruyor .Valla yorgunluk tabiki de oluyor ama önemli değil dunyanin en mukekmel duygusu.Rabbim evlatlarımızin ayağını taşa değdirmesin bu gunlerde geçer gider
tarafından
Oyle canm oyle allahm acisni gostermesin.
(5,938 puan) tarafından
Aminnnn cumlesinin evladını insallah canim
+1 oy
tarafından
Bende hareket yokta uykum gelmiyor ya inanılmaz gazım var napıcam ben böyle bilmiyorum 
(1,690 puan) tarafından
Soda iç canım.. hamile değilsen eğer sıcak duş al ya da sıcak suya ayağını koy havlu ütüleyip karnına koy
tarafından
Hamileyim cnm 17+5 olduk en iyisi soda içeyim bittim ya ağrı yapıyor birde
(1,690 puan) tarafından
Çok fenadır gaz sancısı.. çok geçmiş olsun.. aynen canım soda iç madem hamilesin sıcak iyi gelmez sana
tarafından
Tmm cnm çok teşekkür ederim
(1,690 puan) tarafından
Rica ederim kuzum
+1 oy
(806 puan) tarafından
Bugün 4 kere falan hastaneye gidip geldim çok uzak değil di ama gittiğim de biraz da bekledim simdi sağ bacağımn ağrısıyla uyandım insallh bişey olmaz demi 
tarafından
Yok.kz mlck cok yurumemeye cals neden o kdar gttin.
(806 puan) tarafından
Doktoruma kontrole gittim korkarak sancım vardı biraz oda korkup USG ye gönderdi geri döndüm sonuç çıkana kadar tekrar gittim sonra doktorum çok şükür bişey yok dedi madem sıra almıssin 4 buçuk ta gel bakalım dedi geç sıra aldım ondan. Gittim bide doktorm baktı in çık in çık mahfoldum halâ dizlerim sizliyo:(
tarafından
Hadi ya. Zck yormamaya cals.knsni
+1 oy
(2,484 puan) tarafından

Uyumadik ki hic saat 9 dan beri uyanik oyun istiyo bende bu saatlerde oyun oynatmak istemiyorum birbirimizin suratına öylece bakıyoruz:angel:

tarafından
:):):) zaten bebeklre cocuklrahep oyun
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bnde uyumadim aynen benim cok toplaniyo neden
tarafından
Blmiyorm ki hfta buyuk ondandr blki.
(2,849 puan) tarafından
Olabilir bilemedim
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Bizde uyumadık bu gazkolik kızımla bekliyoruz uyku geçerken bizim eve de uğrasın diye 
tarafından
Zeytin yagyla karnini ovla istersen.
0 oy
(645 puan) tarafından
Oğlumla ev turundayız :)
0 oy
tarafından
ben hic uyumadm desem yeridir ya hic uyuyamyrm bktm usandm artk piskolojim bozuldu midem cok agriyo doktorlar hic bsey yapmyo su torbasyla geziyorm midemi yerinden çıkarmak istiyorm okadar berbatki ağrısı:(
tarafından
pazartesi bebegmn sonuclari ckcak ben cok taktm kafaya migdeme vuruyo benm stres deliniyo bldgn migdem gtmiyo agrisi
tarafından
İyi cikar sonclr sinirsel oluyo o iste
tarafından
benm migdeme vurur hersey olmaz olsun migdem sayesnde olcem birgün
tarafından
Cok takmaman lazm ama
tarafından
ah elimde olsa
0 oy
(515 puan) tarafından
Oğlum uyumuyor ki saat iki de uyanıyor meme de saat altıya kadar meme de koyunca uyaniyo on günlük 
tarafından
Hdi yaa. Olsun dha cok kucuk alisna kdar

İlgili bir soru bulunamadı

382,650 soru

11,455,873 cevap

35,032 kullanıcı

...