0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Kizlar bu yaşına gelmiş hala tırnak yeme gibi sorunları olan var mı bilmiyorum resmen dibine kadar kemirdim çok canım yaniyo bide hamileyim cocuguma zararı olur mu ki ya aslında uzun zamandır yapmiyodum bugün üstümde gerginlik var eşim nöbette yalnız kalınca sıkıntıdan yaptım sanırım umarım daha yapmam çok mutsuzum :-(

7 Cevaplar

0 oy
(2,102 puan) tarafından

Neyi beğenelim onu anlamadım :angel:

(38 puan) tarafından
Klavye hatası canım kelimeyi çevirmiş sildim duzelmemis mi
-Reklam-
0 oy
(331 puan) tarafından
Cnm bnm tırnaklar vücuttaki mikropları yani ellerimize kadar gelirler ve tırnak olarak çıkarlar insallah unutursun gerçekten kötü ve birakilmayan bir alışkanlık bnmde kayınvalidem acaip yer ve senin gibi acı çeker onu gören de başlıyor üstelik bırakmaya çalış oruç gibi hisset kendini
(38 puan) tarafından
Çocukluğum bu illet yüzünden antidepresan kullanmakla geçti ama insanın kendinde bitiyor aslında inşallah yapmicam kendime hep söz verir bozardim ama bebisime söz vercem bu sefer teşekkür ederim yorum için ♥️
(331 puan) tarafından
Rica ederim bitanem ınsallah atlatırsın gercekten çok zor sigara gibi bı illet oda seni çok iyi anlıyorum ama dedigin gibi bebegini aklına getir sutumden gececk de ne bilim biseykr düşünerek atlar sakız cigne elin ağzına gitmesin çok geçmiş olsun
(38 puan) tarafından
Allah razı olsun ♥️
(1,635 puan) tarafından
Mikroplar vücutta gezip sonra tırnak olarak çıkmazlar. Vücutta en pis yer eller ve tırnak aralarıdır evet ama. Tırnaklar mikroplardan oluşmaz. Biz elimizi her yere dediğimiz için mikroplar tırnak aralarına girer ve ellerimizi yıkasak bile tamamen geçmezler.
0 oy
(557 puan) tarafından
Inşallah bırakırsın ya zararlı gercekden bütün mikroplar tırnakta yani sen etkilenirsin  cnm  
(38 puan) tarafından
İnşallah kendimi geçtim de bebeğime mikrop gider diye korkuyorum eşim de çok kızıyor hiç sevmiyor
(557 puan) tarafından
Düzelirsin ya her kesin farklı huyu alışkanlığı var ne yaparsinn
(38 puan) tarafından
Öyle tabi saol canım :-)
(557 puan) tarafından
Sende sağol cnm
0 oy
tarafından
Eskm hala yapiyordu su siralar birakti canim
(38 puan) tarafından
Ya ne güzel nasıl bıraktı peki kendiliğinden mi
0 oy
tarafından
Aklına taktığın bşrşey mi var veya alışkanlık olmuş artık 
(38 puan) tarafından
Hamilelik işte aklıma her şeyi takıyorum eşim de nöbette oluyor tek oluyorum evde ondan galiba
0 oy
tarafından
kemirip yutuyormusun bide 
(38 puan) tarafından
Yok yutmuyorum koparıp atıyorum
tarafından
o zaman bebege niye zarari olsun ki
0 oy
tarafından
Önce bende yapıyordum ama bıraktım artık zararlı çünkü kafana taktiğin birde varsa ondan da olur canım 
(38 puan) tarafından
Aynen canım inşallah ben de bırakırım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 254 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Öylebirisi (649 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 688 göst.
0 oy
7 cevap 743 göst.
28 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy