0 oy
539 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

image

bu s.k benim öz abim basina dolandiricilik olayi gelmis bide sinem denilen kisinin yanindada abiside gelmis polis işin içine karışınca bunlarin aslinda abi kardeş degilde 3 yillik evli karı koca olduklari ortaya cikmisti simdi ayni kisiler muge anlida bi baskasini daha dolandirmis :D

11 Cevaplar

0 oy
(1,983 puan) tarafından
Ohaaaa bende onu izliyorum şuan anlamaya çalışıyorum karıya bak ya Allah böylelerini beter etsin bu paralari ona yedirenlerde akıl versin 
(2,765 puan) tarafından
Bunlarin gene 20.000 dolandirilmis bizim de 2015 de abimi dügun gunu birakip giderken yanidada 30.000 liralik trabzon burmalari altinlarla kacarken Allahtan köyluler yakaladi ama akillanmamaislar bu seferde baskalarini dolandirmislar
(1,983 puan) tarafından
Hayrt bişey ya valla allhim boylelerinden korusun
-Reklam-
0 oy
(320 puan) tarafından
Aynen ya şimdi müğe anlıyı izliyorum bende:) 
(2,765 puan) tarafından
Yaa o degilde benim köyden arayan olunca dedim ne oluyor bi baktim bizimkileri dolandiranlar
(320 puan) tarafından
Hahahhahaha:DD
0 oy
tarafından

Hahaa anaammm senin abinmi 

(2,765 puan) tarafından
Vallahi benim abim 2015 de hem amcam icin hemde abim icin iki tane kadin getirdik ikisine de baslik parasi olarak 40.000 lira verdik ki daha 30.000 liralikda trabzon burmasi var ama iste kadinlar akillanmamais hele erkekler uckura düşunce bayagi bi komik
tarafından
Tövbe yarabbim yaa gitti gümleye gümleye hemde kızz tühh
0 oy
tarafından

Akilsiz uckura düşkün erkek çok :D Bi günde gördüğü kadınına evlenmek isticek kadar akılsızlar :D

(2,765 puan) tarafından
Benim abim gormedi bile dedilerki dugunden once gormek ugursuzluktur ama ben anam gorduk sadice abim gormedi yüzünu kapatiyordu o gelince bi de yanindakide kocası çıktı
0 oy
(3,870 puan) tarafından
dolandirilanlara uzulmuyorum ya ,arastirmadan etmeden hele yabanci gelin almak isteyenlere hic uzulmuyorum , 
(2,765 puan) tarafından
Yaa bazen gercekten namuslu evlenmek isteyenler oluyor ama iste haklisin arastirmak gerek
0 oy
tarafından

Bi de diyo ya adam cok guzel kariydi be tavsan gbi sekiyodu valla ina vuruldm zaten diyo :D gelse yine kabul edicek

(2,765 puan) tarafından
Benim amcam a.ö yazan haberdeki o da ayni bi tane getirdi o dolandirdi iki yil sonra bidaha getirdi ayni hatayin koyunden :D
tarafından
Bi şey uğruna cidden akilsizlar
0 oy
tarafından
bende simdi onu isliyordum.ama.oglusum.birakmari iste o da youtubeden arabalari izliyor 
(2,765 puan) tarafından
Nasil anlamadim
tarafından
bende muge anliyi izliyordum.senin postu gordugumde .. ama benim oglan izin vermedi tam izliyim tvden youtubeden cozgi film actirdi
(2,765 puan) tarafından
He anladim bizim televizyon gibi youtube giriyor
tarafından
:)))evet cannimm
0 oy
(6,053 puan) tarafından

aaa kizzz gerçek miiiii:O

(2,765 puan) tarafından
Gercek gi gercek o akilsizlardan biri de benim abim iste
0 oy
tarafından
benim eşim afyon dinar da askerlik yaptı o zamanlar da böyle bi olay olmuş anlatıyordu neden okadr cok oluyor ki 
(2,765 puan) tarafından
Bilemem artik demekki bazi kisilerde uçkur davası daha büyük
tarafından
demekki o bölge de yoğun çünkü kadın oralıydı orda yaşıyordu öyle hatırlıyorum
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Aynen oyle bazi yerlerde uckur davasi buyuk oluyor
0 oy
tarafından
Ciddi mısın yaa ayy inanmıyorum 
(2,765 puan) tarafından
Cddiyim akılsizlarin icinden bi taneside benim abim