0 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim evin duvarlari ses geciriyor üst komsumuzu sabah saat 6.30 çalan alarmını ve artık adam yada kadın onu secemiyorum:)yataktan kalkiyo yatağı gicirdiyo bu arada oda duyuluyo gidyo alarmı kapatyo ve aile faciası başlıyo okula giden çocukları bagris cagris gün içinde sessiz akşam altıdan sonra da karı koca aşırı şekilde kavgalı bı aile adamın hakaretleri evin icinde mal mal diyip duruyo karisina kadın da fena oda bagriyoda agliyo bazen üzülüyorum polis arayalm dedim ama binadan zaten arayan çokmuş öyle dedi eşim ise yaramiyomus yani çocuklara yazık 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evde ses yalıtımı önemli. En önemlisi ses yalıtımı. O sesler geliyorsa başka neler geliyordur kim bilir. :)
tarafından
Aynen yatak gıcırdaynca aklıma kötü şeyler geliyo:D
tarafından
Kötü değil canım niye kötü olsun. Oda bı ihtiyaç sonuçta :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm çocuklara yaa sende rahat yatamıyorsundur şimdi
tarafından
Ben zaten kendi bebegmi sk ak kalkyorum kendini geçtim de o evdeki çocuklar ne halde acaba
tarafından
Böyle aile olunacaksa hiç olmasınlar çocuklara yazık ne piskolojidedirler kim bilir büyüdükleri zaman hep beyinlerinde bir anı olarak kalacak
tarafından
Kalır canım cocuklar unutmazmis kalirms mutlaka aklinda işte sonra kötü davranana tarafa kin tutyo çocuk ya anneye ya babaya
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Ya arada bizde eşimle bagrisiyoruz diyormidirk8 polisi araylim diye bu arada sesden ziyade ev supurme sesi geliyo ust katin
tarafından
Süpürge sesi olsa keşke diyorum ya adamların yürüdüğü attigi adım yataklarnn gıcırtısini duyuyorum:)
(3,180 puan) tarafından
Biz duşa girdiklerini tuvalete bastiklarini duyuyriz ya :)
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bizimkilerde geciriyo canm yan tarafimdaki kadin telefonda n konussa bizim evde iki buyuk oglu var gerizekalimisin anne diyodu gecen banyoda oglan anasi laf veriyo duymuyosan sus anne diyodu oglan o kadar yagni 
0 oy
tarafından
Bizim yeni bina benden başka her kes kracı yeni evli milletin horlamasımı dersin tuvalet seslerimi dersin hepsi duyuluyor)))
tarafından
Başkasının tuvalet sesini dinlemekte hiç iyi olmuyo hani eve de misafir gelrde suyu açmadan tuvalet yapar sen ora yemekte olursun ama o tuvaletteki sessleri duyarsın off kötü kötü:D
0 oy
tarafından
Ya bizim üstekinin sesi adeta evimizin icinde cocuklarina cok bağiriyor aşiri derecede cocuklarida cok terbiyesiz annesine küfur ediyolar habire kocasi desen her sabah 5 te kalkip tuvalette türkü söyluyor cok garipler
(1,374 puan) tarafından
Tuvalette türkü :)))
tarafından
Hay senin sesine diyeydin :)elde aramayla bizde arabayla valla biz cekiyoz heralde:)
0 oy
(1,374 puan) tarafından

Ahhh kardeşim ahh postlarıma bi bak istersen :'(

tarafından
Vahh guzzum ahh demen yetti bana:)benm ilk değil yalnız üç ev degstm ucude sorunluydu hatta birinden cok iyi küfürler öğrendim duymadim ****** isimleri felan Allah sanada yardım etsin
(1,374 puan) tarafından
Amin kuzum amin sana da :)
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Hemde nasıl hemde nasıl hemde nasıl. Yandaki osuruyo onu duyuyoruz banyodan valla bak abartmıyorum. 
tarafından
Amoo giz sizinki bayaa gecryomus  en korktgm ev tipi sizin ev içi de duyulur ha tuvalete ne giderken çok cekinirim o yüzden başka yerde tuvalete girmeye sizin evde onlardanmis:)
(25,223 puan) tarafından
Hahaha yok yandaki öküz ya :D biz kibar yapıyoz hahahhaha :D
tarafından
Haa iyi bari sakin kalın :Dduymasnlar
(25,223 puan) tarafından
Hahaha :))))
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Hemde nasıl ya TV'nin sesini 10 da açıyorum düşün yani Kısıklığını yukardan sopayla vuruyorlar :))
tarafından
Asaya vurani da yeni duydum:D genelde aşağıdaki yukarya vurur
(1,983 puan) tarafından
Biz birinci kattayiz canım baya ses duyuluyor malesf
0 oy
tarafından

Ne yazıkki duyuyorum üstteki gerizekalı kadının köpeğinin ayak sesleri geliyo gecenin bir yarısında sabahın köründe 6 da kalkıp makina açıyo tamda ben uyurken oysaki bir notla uyardım kendisini birde be diyimki bu yıl çıkcam burdan ısınmamasıda cabası yani .

tarafından
Allah kurtarsın abla ısınmayan ev zor ya bizde ev aldık isiniyo felan dediler ama isinmadi abime kiraya verdik evi beni aramış diyo Kübra bu evin alltan sogutmami yaptrdidnz diyo:)yazık cikicak ayıp olmasini diye cikamiyo oda
0 oy
tarafından
Geçiriyor maalesef ki ya hiç iyi bisey değil 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Önceki oturduğum evde sadece duvardan değil apartman iç merdiveninede geliyordu sesler. Hatta birinre kaynanalı aramıştım binadakilerin sesi gelince evdeki erkek mi var demişti  neyse şuan ki evim bahçeli biraz şehir dışındayız sesimiz gitsede skntı yok yakınımızda kimse yok. Fakat yan odadaki tv sesi diğer odaya gelir.
0 oy
tarafından

Onum arkam sagim solum booos :D:D bizm mahallede evler hep bitisik ama benim binam.2 katli alt kat ev sahibin ama oturmuyo. Yan taraflarinda bahcesi var ondan ses gecmiyo. Ama cok soguk oluyo ya

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Alyit kattaki seslerim hiç duymuyorum :) üzüldüm ya öyle sürekli kavga ediyorlar Allah islah etsin huzursuzluk zor 
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Ay hiç sorma ya bizim de öyle özellikle yan tarafla bizim yatak odası bir onların da mutfak galiba çok ses yapıyolar ailecek 3 çocukları var. Hadi çocuklar neyse de kadın sürekli geç saatlerde bulaşık topluyo müzik açıyo açtığı vermiyo bi de birlikte söylüyo ☺️☺️
tarafından
Sesi iymi bari :)kargalarda hareketlenme oluyomu o saatlerde:D
(2,332 puan) tarafından
Tabi havada hiç karga kalmıyo yani o derece ☺️☺️
0 oy
tarafından
Yeni evli cif var binada bir birlerine giriyorlar her gün yada iki günde bir Allah peygamber bilmiyorlar küfür ediyorlar terbiyesizlik ya neyse yatak odası ve oturma odaları ile bizim  duvar aynı o duvarn yanında koltugum var hep oraya oturuyorum yaptıkları sesler duyuluyor en son ayıptır söylemesi o işin üstünde ses evde ben şok  bide ayıp nedir bilmezler zaten kimse kapılarını bile açmıyo onların
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bizim banyo ve tuvalet sesleri geliyo :DdDdD

Igrenc gercekten havalandirmayi hic bir sekikde acmiyorum ve banyoda konusmuyorum bile 

Bide cok nadir yuksek sesle konustuklarinda 

Oda askerler zaten cok nadir 3 kisi ayni anda evde oluyo onda da duymuyomusuz gibi yapiyoruz bi rahatsizligimiz yok cok sukur

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 196 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Papatya43 (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 60 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 130 göst.
20 Mayıs 2024 Aile kategorisinde E.m.hs (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 179 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,887 puan) tarafından soruldu

385,046 soru

11,516,103 cevap

35,176 kullanıcı

...