0 oy
1,194 göst.
Aile kategorisinde (3,155 puan) tarafından
Eşi gece bekcisi olan varmi zor oluyormu kizlar esim basvurmayi dusunuyorda

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maaşı güzel ama torpilli canm bilgin olsun benim eşim ilk zamanda girmek istedi sonradan vaz gecti hep gececi olmak iyi değil insanı yoruyo
(3,155 puan) tarafından
Yok canim arkadasim bekar o kazandida daha baslamadi egitime gidicek ama o hic torpil yapmadi sansi döndu
tarafından
Ola bilir canm bu 3cü alım ilk 2 de torpil vardı eşin giricekse gercekten maası güzel ama uzun vadeli calışmak ne bilim bilemedim yinede siz bilirsiniz
(0 puan) tarafından
Torpil her yerde var. Ancak bekçi alımında sınav ve mülâkat sistemi var. Sabrı olmayanı, öfle kontrol problemi olanı veya herhangi bir psikolojik rahatsızlık belirtisi gösterenleri isterse yüksek rütbeli insanların oğlu olsun yine almıyorlar. Benim eşim de bekçi ve hakkıyla girdi.
-Reklam-
0 oy
(261 puan) tarafından
Abim gececi olarak çalışıyo ikizleri var baya zor oluyo ama maaş güzel
(3,155 puan) tarafından
Esine zor oluyidur dimi
(261 puan) tarafından
Tabi ki ama severek yapıyo abim gündüz evde çocuklarıyla oluyo akşam gidiyo
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Kendi ailemde ve esimin ailesinde polis komiser cok var yani bilmiyorum illaki zorlugu vardir gece disarda ** kopukla ugrasmak biraz riskli tehlikeli is polislerimiz askerlerimiz gibi fakat bekcileri sevmiyorum.Kendilerini polis sanip fazla havalara girebiliyorlar.Genel konusmuyorum bazilariii...Ogretmen oldugumuz belli halimizden de ** kopuk bir tip de yok kalkip esimden benden nufis cuzdani istemislerdi igdirda ogretmen kartimizi gosterdigimiz halde bir triplere girdiler sanki teroristiz...Sevmiyorum bekcilerin bazilarini 
(0 puan) tarafından
GBT taraması yapmak zorundalar. Görevleri bu zaten. Keyfi bir şey ya da size özel bir şey değil. Herkese uygulanıyor.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 137 göst.
0 oy
2 cevap 172 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Sevdaaa41 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 315 göst.
0 oy
0 cevap 303 göst.
7 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,435 soru